Douglas

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: manobeka, Módosítva: 2022. november 11.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A vegán ecset ferde alakja tökéletesen illeszkedik az arcod kontúrjához, míg a fenntarthatóan megtermett fa ecset garantálja az optimális kezelhetőséget a hibátlan eredmények érdekében.

manobeka

2022. november 2.

Ez egy nagy szar.Az eladó nagyon ajánlotta, de szerintem ezt kell nyomniuk, hogy olcsó és milyen jó.Jelentem nem.Nehéz, nagyon dús sörtéi és szálai vannak, amik takarításhoz jó lesz, de pirosító felvitelére és szép eloszlatására nem. Azon kívül hogy hullik is a szőr belőle.Megbántam hogy nem ruháztam be egy IT cosmetics vagy Real techniques ecsetre inkább.Ugyanilyen szarok a Douglas saját márkás termékei is, nem tudom, minek erőltetik.A pirosítói úgy porlanak, mint a sivatag.Soha többet Douglas saját márka!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. november 2.