Douglas

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vadcseresznyefamag, Módosítva: 2018. december 14.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

A szett tartalmaz egy Heaven Lipstick rúzst, érzéki matt hatással, puha szivacsos applikátorral, és egy hozzáillő Ultimate Longlasting Lipliner szájkontúrceruzát, melyek a szépségipar innovatív technológiáit tartalmazzák.

3 árnyalatban elérhető

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

asszembocicsoki

2018. december 29.

A folyékony rúzs gyakorlatilag használhatatlan. Maximum enyhe "lip tint"-ként használható, de pikk-pakk lejön szóval úgy sem vált be.. A hozzá csomagolt szájceruza színe egyébként egyáltalán nem olyan mint a rúzs...számomra érthetetlen ez a csomag..még jó hogy nyeremény volt.
A két csillag egyedül a szájceruza külön használatára vonatkozik, mert az jól teljesít egy másik (hozzá illő) rúzsommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

vadcseresznyefamag

2018. december 16.

Imádom. Selyemfényű matt. Ez némileg ellentmondásos, de úgy kell elképzelni, hogy csodás visszafogott ragyogása is van. Amúgy nem vagyok matt rajongó, de ez levett a lábamról. Kár, hogy limitált mert a Private pink nekem tökéletes árnyalat. Rózsaszín, de nemcsak a tiniknek áll jól. Nagyon ötletes a szivacsos felvitel, álom milyen könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.