Douglas

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mano, Módosítva: 2018. július 10.

Lelőhely:   Douglas

Dúsító szempillaspirál, amely vastag és sűrű keféjével intenzív hatást biztosít.

3 színben kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

k.boglarka

2023. február 15.

Átlagos pillákat lehet vele festeni. Tartóssága rendben volt. Nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 15.

Átlagos pillákat lehet vele festeni. Tartóssága rendben volt. Nem lett kedvenc.

Lulufej

2022. október 26.

Megvásároltam hirtelen felindulásból 1-2 hónapja. Amikor először próbáltam csalódott voltam, mert kb. 5 rétegben kellett felvinnem és még akkor is csak ilyen semmilyen hatása volt. Nem is használtam utána egy ideig. Aztán egyszer adtam neki egy új esélyt és azóta szuperül működik... gondolom azért, mert kicsit összesűrűsödött benne a festék. Nem mondom, hogy extra drámai pillákat varázsol, de hétköznapokra kiváló és szépen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 26.

szdiana23

2022. augusztus 4.

az itteni vélemények alapján választottam ezt. Sajnos nekem nem jött be, összeragadnak tőle a szempilláim, ami elég kellemetlen érzés

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 4.

artemiszkde

2022. július 14.

Az utóbbi évek legjobb spirálja nálam. Ár-érték arányban is verhetetlen. Könnyen felvihető, nem pereg, nem kenődik, pedig nekem mélyen ülő szemeim vannak zsíros bőrrel kombinálva. Hosszúak a pilláim, nekem dúsításra tökéletes. Simán veri a nagy márkákat. Biztosan ez lesz az, amit újraveszek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 14.

makeuplover28

2021. március 23.

Eddig legjobb szempillaspirálom! Évek óta kerestem a megfelelőt közép árkategóriában, de eddig egyik sem volt az igazi. Aztán megtaláltam ŐT. Gyönyörűen hosszabbít, dúsít, és nem csomósodnak/pókhálósodnak össze a pilláim. Ráadásul építhető is, nem ragasztja össze a pillákat ha 3-4 rétegben viszem fel, és nem kenődik. Nekem megérte a 4500 forintot abszolút :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

alexyandra

2020. január 15.

Szintén az adventi kalendáriumból jutottam hozzá és szempillaspirált illetően ilyen kellemes csalódásom még nem volt! Gyönyörűen hosszabbít, szétválaszt és mérsékelten dúsít is, anélkül, hogy összetapadnának a pillák.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Helloiamdeadinside

2019. október 9.

Életem szerelme ez a szempilla spirál. Rengetegszer újra vettem és nem is bánom. Gyönyörű hosszú dús szempillákat varázsol. Szempilla göndörítővel, pedig tökéletes szempillákat kreál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 9.

f.eniko

2019. július 3.

Én is adventi kalendáriumból jutottam mèg hozzá. Gondoltam nem lehet egy nagy cucc, de adtam neki egy esélyt. És milyen jól tettem. Ameddig megvolt, szinte csak hozzá nyúltam. Szépen hosszított és dúsított, szerettem használni. (Bár hajlamos volt felkenődni a szemöldököm alá) Örülök, hogy kipróbálhattam, de mivel nagyon kísérletezős vagyok ezen a téren és nem is szoktam Douglas-ba járni, így valószínű mostanában nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

aalexaa

2019. július 2.

Douglas adventi naptárban jutottam hozzá. Voltak fenntartásaim, de meglepően jól működött. Könnyű bánni vele, nem csomósít, szépen dúsít és hosszabbít, ráadásul tartós is, alsó pillákon sem kenődik. Kaptam ajándékba egy másodikat, de bontatlanul elcseréltem, mivel rengeteg bontatlan spirál várja itthon a sorát, amit még nem próbáltam. Ennek ellenére a jövőben is szívesen használnám, a teljes árát kicsit sokallom érte, olcsóbban is lehet ilyen jó spirált találni, de akciósan szerintem megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

ZsokaN

2019. június 12.

Igazán szeretem, sokkal jobb, mint a MaxFactor. Tartós és természetes, mégis látványos eredményt nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.