Douglas

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mano, Módosítva: 2018. július 10.

Lelőhely:   Douglas

Dúsító szempillaspirál, amely vastag és sűrű keféjével intenzív hatást biztosít.

3 színben kapható

Ár: 1500 Ft , Eladó: Genever
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel Szegeden, vagy előre utalás után postán maradó ajánlott levélként/Foxpost csomagként küldöm
f.eniko

2019. július 3.

Én is adventi kalendáriumból jutottam mèg hozzá. Gondoltam nem lehet egy nagy cucc, de adtam neki egy esélyt. És milyen jól tettem. Ameddig megvolt, szinte csak hozzá nyúltam. Szépen hosszított és dúsított, szerettem használni. (Bár hajlamos volt felkenődni a szemöldököm alá) Örülök, hogy kipróbálhattam, de mivel nagyon kísérletezős vagyok ezen a téren és nem is szoktam Douglas-ba járni, így valószínű mostanában nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

aalexaa

2019. július 2.

Douglas adventi naptárban jutottam hozzá. Voltak fenntartásaim, de meglepően jól működött. Könnyű bánni vele, nem csomósít, szépen dúsít és hosszabbít, ráadásul tartós is, alsó pillákon sem kenődik. Kaptam ajándékba egy másodikat, de bontatlanul elcseréltem, mivel rengeteg bontatlan spirál várja itthon a sorát, amit még nem próbáltam. Ennek ellenére a jövőben is szívesen használnám, a teljes árát kicsit sokallom érte, olcsóbban is lehet ilyen jó spirált találni, de akciósan szerintem megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

ZsokaN

2019. június 12.

Igazán szeretem, sokkal jobb, mint a MaxFactor. Tartós és természetes, mégis látványos eredményt nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Ellaenn

2019. június 10.

Barna árnyalatban vettem meg, nagyon kellemes is színe, viszont dúsítás ügyben kissé csalódás keltő.

Előnye, hogy nem pereg le, sok-sok órán át viselve sem, kiemeli szépen a szemeket, könnyű lemosni.

A hátrány pedig a már említett volumen növelő hatás mérsékelt volta. Feketében lehet intenzívebb.

Mindenesetre megbízható termék, de ha dús pillákat szeretne valaki, a barna színű változat nem erre van kitalálva.
Hétköznapokra, munkahelyre remek választás, nappali visszafogott sminkhez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Hétköznapokra, munkahelyre remek választás, nappali visszafogott sminkhez is.

mano

2019. március 14.

Ez az egyik kedvenc spirálom, mert nagyon nehéz olyat találnom, ami a hiperérzékeny szemem nem szedi szét. Tavaly én is az adventi naptárban találtam, de azóta már többször újravettem. Szerencsére karácsony után mindig akciós, ezért kb. 2500 forintot szoktam érte fizetni. Kicsit valóban lassan szárad meg a festék, érdemes várni mert sokszor én is pókpillákat csinálok türelmetlenségemben magamnak. Nekem az sem utolsó szempont, hogy könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Stenico

2019. március 12.

Adventi naptar szinten :) Meglepoen jo... Amiota ezt hasznalom, valahogy nem sirom vissza a hon szeretett Lancome spiralomat. Teljesen fekete, hangsulyos pillakat varazsol, kontaktlencsevel jol megfer. Egyetlen gyenge pontot sikerult ezidaig felfedeznem: meglehetosen lassan szarad. Erdemes a sminkelesnel bekalkulalni, nehogy belemaszatoljunk es/vagy rossz fele gorbitsuk a pillakat (nekem mar sikerult). 4,5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Virvatuli

2019. február 27.

Én ezt konkrétan imádom. Az adventi kalendáriumban volt, és azóta szinte csak ezt használom, még a kedvenc Clinique High Impact-emet is kiszorította. Szép fekete pillákat csinál (szemüveges vagyok, ezért a látványos spirálokat szeretem), de nem tapasztja össze őket, és nem pereg. Lassan már boltba sem indulok el nélküle. Ritkán adok öt csillagot, de ennek jó szívvel.

Update: csak hogy tovább áradozzak a spirálról, tegnap rajtam maradt edzés közben, és se nem kenődött el, se nem költözött le a szemem alá. Este láttam viszont a vattán, amikor leszedtem a sminkem. Ezért külön pluszpont neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 27.

Leander

2019. január 1.

Nekem nagyon nem jött be. Potyog, alig látszik, hiába viszem fel 3 rétegben, estére nincs a helyén és össze is tapasztja a pillákat. Nulla dúsítás, és én hosszabb hatást se tapasztaltam. Az egyik leggyengébb spirál amit az utóbbi években használtam. Nem irritál, kb. ennyi a pozitívuma...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Enc

2018. október 26.

Kiárusításon vettem pár hete. Picit olyan, mintha kevés festéket venne fel a kefe és rétegezni kell a pillákon. Viszont egyáltalán nem tapasztja össze azokat és nem potyog. Elsősorban hosszabbít, picit ível, szóval dús pillájúaknak ajánlom. Múltkor megkérdezte munkatársam, hogy műszempillát csináltattam-e, mert jóval hosszabbak tűnik, mint máskor. Ha víz éri, kenődik, de nem vízálló és ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.