Douglas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2014. július 11.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Egyéb

Gyors, praktikus és egészen egyszerű használatú, selymesen puha tisztító kendők. Utazása során vagy egy hosszú munkanap után gyengéd módon szabadulhatunk meg az alapozótól, szemfestéktől vagy szemkihúzó tustól. A puha kendő minden korosztálynak és minden bőrtípusra megfelelő. Puha anyagának köszönhetően gyengéden tisztítja a bőrt, anélkül, hogy közben irritációt okozna.

kovexti

2018. március 27.

Nem rossz, de önmagában nem elég sminklemosásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Nem rossz, de önmagában nem elég sminklemosásra.

noranadezda

2017. augusztus 20.

Jó kis termék! Kellemes illatú, friss érzést nyújt és puhítja a bőröm.

(Ez csak az én véleményem, nem vagyok szakember, de.. Hiába van a termékre ráírva, hogy lehet szemre is használni, én óvva intenék tőle mindenkit.. El sem tudom képzelni, ahogy valaki nyúzza a saját vékony érzékeny szemkörnyékét bármilyen kendővel! Szemsminket csak krém alapú, kifejezetten szemre való termékkel szedjetek le és nagyon nagyon óvatosan.. A bőrötök meg fogja hálálni. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Jó kis termék! Kellemes illatú, friss érzést nyújt és puhítja a bőröm.

Reni39946

2017. május 19.

Akciósan vettem, így ha rosszabb is lett volna a minősége, annyira nem bánnám. Tegnap kipróbáltam és meg vagyok vele elégedve. Nem viszi le 100%-osan a szemsminket, de a nagyobb részét eltávolíja. Azt azért hozzá kell tennem, hogy tegnap próbálgattam pár termékem és egy újjnyi fekete géles szemfesték volt rajtam, szóval ha ezzel megbírkózott, akkor a sima, mindennapos rutinsminkemmel szerintem nem lesz baja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

svaradi6

2017. április 9.

Ár-érték arányban eléggé meg vagyok vele elégedve. Használata után még micellás vattakoronggal áttörlöm az arcom és tökéletes a sminkeltávolítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

Black Fairy

2016. február 7.

Nekem nem vált be...a szaga se tetszik, a sminket se szedi le, és még az anyaga se jó...ajándékba kaptam (vagyis nálunk nincs douglas, szóval rokonom hozta), de többet nem kell...nem sokat hagytam volna ki, ha nem kapom meg se...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

kklaudia

2015. december 21.

Könnyen leszedi a sminket, nem maszatol túlságosan, az illata is szuper. Praktikus ez a csomagolás, így tuti nem szárad ki a többi kendő. Lehetne olcsóbb, hiszen fele ennyiért is tudok venni hasonló kendőket, de ez minőségileg erősebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

krampampuli

2013. augusztus 2.

Utazáskor vettem külföldön, mert itthon maradt a másik. Nagyon nehezen szedi le a sminket és még szárít is. Egy darab szappannal jobban jártam volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

vivcsusz

2013. június 17.

550 Ft-ért vettem.
Jól teljesített,és hetek múlva sem száradt ki az alján lévő utolsó db.
Az illata is tetszett.

Most nézem az összetevőket.Igen,nem túl csábítóak,de mivel ez sminkleszedésre van,utána nem árt áttörölni az arcot vmilyen tonikkal (én pl sima ásványvízzel átitatom a vattakorongot és úgy)

Bár kicsit sokallom 10 db-ért az 550 Ft-ot...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 17.

550 Ft-ért vettem.
Jól teljesített,és hetek múlva sem száradt ki az alján lévő utolsó db.
Az illata is tetszett.

Bár kicsit sokallom 10 db-ért az 550 Ft-ot...:)

Angi

2012. augusztus 19.

A sminket maradektalanul leszedi, enyhe babapuder illata van, nem okoz pattanasokat, es nagyon olcso. (nem tudom mennyi az eredeti ara, de akciosan forintba atszamolva nem kerult 300 ft-ba). En elegedett vagyok vele. Elhiszem, hogy nem a legszebbek az osszetevoi, bar en nem ertek hozza, de nekem megfelel, ugysem ezt hasznalom minden nap, csak ha "utkozben" sminkelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Bb.Sophie

2012. január 14.

Kellemes illata van, nagyobb mint az átlagos arctisztító kendők, és jól leszedi a sminket. Este használtam, és még reggel, ébredés után is puha volt a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water

A keserűnarancs virágának párlata. A cosmeticanalysis besorolása szerint frissítő, tonizáló hatású összetevő, ezen kívül szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják még a kozmetikumokban.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.