Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: szeretlek, Módosítva: 2013. április 24.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál

Láthatóan csökkenti a töredezett hajszálakat - 3 alkalmazás után akár 80%-al. Biztosítja a szükséges nedvességet a haj számára. Fényt és intenzív lágyságot ad.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

katica22

2017. október 15.

Én ezzel a hajvégápolóval már nem találkozom.... Kivonták? Én nagyon szerettem, ha tehetném újra venném, mert a hajvégeken tényleg segített...jójó nem 3 használat után, hanem 2 hét után kb, de nem volt rossz jó kis termék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

szeretlek

2013. április 16.

3 használat után kevesebb töredezett hajszálat ígér. Kipróbáltam, de mivel egészséges hajam van és csak pár töredezett így nem észleltem változást, viszont a hajam puhább, fényesebb lett tőle. Illata finom és az állaga is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.