Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   225 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2024. június 20.

Kiszerelés:   225 ml és 400 ml
Kategória:   Tusfürdők

2024-ben megújult változat

A Dove Anti-Stress krémtusfürdő sűrű, tápláló habot hoz létre, amely a kamilla és a zabtej kellemes illatával vonja be a testet. Minden zuhanyzás során segít pihentetni és ellazulni, miközben bőröd kellemesen puhává, simává és mélyen hidratálttá válik

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Teokleia

2024. június 18.

Na ebbe belenyúltam, utálom a levendulás illatát amit áraszt, de legalább nem tartós. Viszont ez az állag... Uram isten, a legjobb amit valaha éreztem. Legtöbbször zselés állagú tusfürdőkkel találkozom, nyárra azokat kellemesebbnek is tartom, de ez a krémes, lágy textúra olyan, mint egy puha párna tusfürdő reinkarnációja. Az illattal tovább kísérletezem, de a termékcsalád ez alapján az egyik legjobb valaha.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 18.

Bb.Sophie

2024. június 5.

Nagyon szeretem a Dove tusfürdőit, de ez a legrosszabb amit valaha használtam. Szörnyű az állaga, ömlik ki a flakonból ha megnyomom és alig habzik. Nekem az illata se tetszik, még jó h nem marad meg zuhanyzás után. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 5.

Yubiri

2024. május 29.

Számomra egy átlag alatti tusfürdő. Anti-stressz hatását nem tapasztaltam, pedig nagyon rámfért volma. Az illatàt zuhanyzás közben is kevésbé érzem, zuhany után pedig egyáltalán nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. május 29.

cattitude

2024. február 10.

új kedvenc tusfürdőm, nagyon szuper, krémes állaga van, igazán élvezetes fürdeni vele <3 nem szárít, de nem is hidratál kifejezetten. az illata is nagyon tetszik, tényleg megnyugtató, kicsit púderes illata van, de bőrön nekem nem marad meg. ezentúl tuti mindig lesz belőle tartalék flakon is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 10.

g0809

2024. január 1.

Nagyon krémes, nagyon jól habzik, viszont az illata elég érdekes, nem az a tipikus virágos tusfürdő illat. Jól tisztít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 1.

Vicu860

2023. december 4.

Nagyon szuper, krémes tusfürdő. Az illata fantasztikus, ápol nem szárít, sokáig hidratáltnak érzem a bőröm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 4.

Babooca

2023. október 3.

Nem szárít, az állaga tömény, krémes. Az illata a tubusból szagolva tetszett, de zuhanyzás közben nekem túl erős az illata, ami hosszútávon megmarad a bőrömön is, emiatt félre is tettem télre. Annyira nem rossz, mint a meggyes, de nem adja azt a pihentető, nyugtató zuhany érzését, mint amire számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 3.

lindi04

2023. augusztus 11.

Szeretem a Dove termékeket, kellemes, lágy illata van. Puha lesz a bőröm a használata után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 11.

Bettu

2023. augusztus 11.

Kellemes illata van, jó az állaga. Puha bőrt eredményez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 11.

Kellemes illata van, jó az állaga. Puha bőrt eredményez. :)

Szanikaaa

2023. július 24.

A tökéletes illat. Dove termékekkel elfogult vagyok amúgy is, és most ha lehet még jobban. Nekem nem zavaró, h nem habzik annyira, attól még nem kell belőle többet használni és a szokásos pihe puha dove érzést többszörösen hozza fürdés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 24.