Dove

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. július 18.

Kategória:   Dezodorok

A körte és aloe vera különleges, üde illatkombinációjával nyújt frissességet 24 órán keresztül, alumíniumsók nélkül. 1/4 rész hidratálókrémet tartalmazó formulájával ápolja a hónaljat.

Kitti0120

2019. április 6.

Sajnos szamomra is nagy csalodas ez a dezodor.Nekem nem fedte el az izzadsagot,sot inkabb megjobban erzodott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

nagybvivien

2019. március 24.

Az utóbbi időben csak ezt a dezodort használtam. Nagyon jó az illata, intenzív körte. Tartósságával sincs gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

SoLy

2018. december 13.

A tusfürdő testvérével együtt nagy kedvenc ez az illat. A nagy melegekben nem ezt használom, mert akkor kevés, de egyébként hozza, amit elvárok tőle. Az illata lédús körte, így akik kedvelik ezt az illatot, azoknak megérhet egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

KGT

2018. október 23.

Úristen...Imádom! Egész nyáron ezt használtam edzés előtt,után,közben...naggyon jó illata van és tartós! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

magyaredina

2018. október 15.

Jajj, hát ez nagy kedvenc volt.
Nekem nincs különösebb gondom az izzadással, szóval nem tudom, hogy abban mennyire jó, nekem jó volt.
Viszont az illata...az nagyon tetszett, kellemes körte, frissítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Jajj, hát ez nagy kedvenc volt.
Viszont az illata...az nagyon tetszett, kellemes körte, frissítő.

crazy724

2018. szeptember 18.

Nem kedvelem a spray deokat, soha nem is vennék ilyen típusút, ez egy újság mellé volt csomagolva (35ml kiszerelés), gondoltam elhasználom. Az illata kellemesen finom, nem túl tolakodó, kifújáskor inkább púderesnek érződik. Engem marhára csípett, és egyáltalán nem hatékony, egy dezodortól sem várom el, hogy megszüntesse az izzadást, csupán annyit szeretnék, hogy elfedje a 'szagokat' és nem bűzölögjek. Nah, ez erre nem képes, az illata hamar elillan, én wc illatosítóként használtam el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

busaildiko

2018. július 25.

Nagyon jók a Dove termékek! Ez egy igazi nyári illat, táplál, véd, selymes utána a bőr! Bár ruha közelében óvatosan kell fújni, elég púderes vagy nem is tudom, eléggé meg tud látszani a ruhákon. Kellemes használni, nem lehet melléfogni ezekkel a termékekkel. Folyamatosan vásárlom őket, hol ilyen hogy olyan illatban, és nem volt panaszom egyikre sem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.