Dove

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 18.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló golyós dezodor alma és fehérbtea illattal. ¼ rész hidratálókrémmel, 48 órás védelemmel.

veci

2021. január 8.

Hozza a márkától megszokott jó minőséget, nem szárít és teszi a dolgát. Nekem a 2. kedvencem a körtés után, de ez az illat is nagyon egyedi és kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

JasmineK

2020. szeptember 24.

Olyan dezodort kerestem, ami nem irritál, ugyanis a legtöbbtől viszket, ég a bőröm és kiütéses lesz. Ez nagyon kíméletes! Az egyetlen szempont ez volt.

Nem hagy foltot a ruhán, sem a bőrön. Nagyon puha lesz utána a bőr. Először el sem akartam hozni, mert mondom nekem alma nem kell, de az illata nagyon kellemes, édeskés.

A hatása inkább közepes, de nekem nem ez volt a lényeg. Ajánlom bárkinek, jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Eszzti

2020. augusztus 23.

Már jó pár hónapja ezt használom. Vonakodva vettem meg az első tégellyel, de olyan sok jó véleményt olvastam róla, hogy mindenképp kellett neki adnom egy esélyt. Nem is bántam meg! Nem ragad, nem hagy foltot, tartós (én a fújós verzióval szoktam rásegíteni, ha már fogyna napközben az ereje.. verhetetlen páros) és szuperfinom illat. Kell ennél több?

Egyetértek az előttem szólókkal, beruháznék egy ilyen tusfürdőre is! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Egyetértek az előttem szólókkal, beruháznék egy ilyen tusfürdőre is! :)

Cicero92

2020. augusztus 6.

Imádom :) Kellemes, nőies, de nem gejl vagy tolakodó az illata, már majdnem egy éve ezt használom. Az izzadásgátló hatása megfelelő, nem szárít, nem hagy foltot a ruhán. Biztosan újra fogom még venni párszor :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Amargant

2020. június 30.

Kellemes illatú, jó állagú, hatékony dezodor, ritkán használok egyféle dezodort huzamosabb ideig, szeretem váltogatni, de ezt a fajtát már közel egy éve használom, annyira elégedett vagyok vele. Kihozhatna a Dove egy tusfürdőt ezzel az illattal :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Lolychan

2019. december 29.

Kedvenc golyós deom. :) Kellemes almás illat, jól hidratálja a hónaljam és tartós. :) Legjobb. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

akamillas

2019. szeptember 7.

Nagyon nagyon jó az illata, és a hatása is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Nagyon nagyon jó az illata, és a hatása is megfelelő.

Bettii98

2019. szeptember 7.

Nagyon jó volt használni. Az izzadást abszolút meggátolta. Az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Rudelf

2019. augusztus 18.

A Garnier Minerals termékcsaládot használom jó pár éve, a nagymértékű izzadást a negyedére csillapította, de vágytam már valami újra. Ennek a dezodornak istenien kellemes illata van, és minden szempontból hozza azt, amit a Garnier család. Kevésbé ragad viszont, foltot sem hagy, így ez az új kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

nagyheni92

2019. augusztus 11.

Kellemes illata van. Nem izzadok tőle a nagy kánikulában! Én szeretem. Főleg ebben a melegben pont passzol is ezaz alma illat 🍎

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1