Best of Beauty 2019

Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 18.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló golyós dezodor alma és fehérbtea illattal. ¼ rész hidratálókrémmel, 48 órás védelemmel.

Leander

2019. május 19.

Jó cucc. Nem ér fel az izzadság elleni védelem terén egyes komolyabb deókhoz (pl. Rexona Maximum Protect vagy Garnier mineral sorozat) viszont kellemes az illata, nem szárít, nem irritál és eléggé jól teszi a dolgát - egyedül a legnagyobb kánikulához vagy komolyabb edzéshez nem az igazi. Egy hétköznapi téli/tavaszi napra viszont tökéletes. Jó az illata is, nem hivalkodó, nem tömény, de én valamivel jobban kedvelem a körtés verziót. Szóval számomra azért semmilyen tekintetben nem hozza a max. pontot, de lehúzni se szeretném nagyon, mert összességében egy korrekt termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

nellik

2019. május 3.

Eddig a körtés változatát használtam, glamour napokon erre esett a választásom. Finom, nőies illat, a körtésnél visszafogottabb.
Egész nap tart a hatása. :)
Remélem
lesz tusfürdő változata is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

Egész nap tart a hatása. :)
Remélem
lesz tusfürdő változata is!

TheNancy07

2019. április 18.

Eddig a Dr. Organic kókuszos deot használtam, de igazából eléggé drágáltam azt a 2.500 forintot már az utóbbi időben, így hát gondoltam adok egy próbát ennek, mert szeretnék deot váltani.
Már elsétáltam mellette nem egyszer, végül elcsábultam és megvettem. Az illata tényleg édeskés, de nem az a vattacukros, amikor meg felkentem akkor meg éreztem az édes almát, illetve a fehér teát is. Egész nap meg-megcsapkodott az illata. Nem szárította ki, és nem is csípte ki a bőröm. Összeségében kellemes volt használni! Előlegezve az 5 csillag! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1