Dove

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: nius, az összetevőket feltöltötte: frutella, Módosítva: 2013. november 7.

Kategória:   Hajápolók

lelekke

2015. február 9.

Nagyon igyekeztem elhasználni, de annyira semmire sem jó. hogy feladtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Nagyon igyekeztem elhasználni, de annyira semmire sem jó. hogy feladtam.

nius

2013. november 8.

Ez tipikusan az a semmire-nem-jó-krém. Elhasználtam az egész flakonnal, és semmit a világon nem csinált a hajammal. Mintha nem is használtam volna. Mondjuk, legalább rosszabb sem lett a hajam állapota. Senkinek nem ajánlom, hogy megvegye, teljes pénzkidobás.
Egyébként én 900Ft körül vettem, de 1Ft-t sem ért meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

Egyébként én 900Ft körül vettem, de 1Ft-t sem ért meg.

Hidratálók: Xylitol, Yeast Amino Acids

Szárított, őrölt fa. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dörzsölő, térfogatcsökkentő, valamint porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású összetevő.

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

Makrolidek családjába tartozó SZÉLES SPEKTRUMÚ ANTIBIOTIKUM. Külsölegesen akné közepes- és súlyos formáiban használják, mert a Staphylococus aureus, gram pozitív baktériumra baktericid módon hat. Ez a baktérium felelős a bőrőn kialakuló pattanások, furunkulusok és más fertőzések kiallakulásáéert, de úgyanakkor a szervezetben mindenhol súlyos elváltozásokat okoz. Bőrőn keresztűl csekély mennyiségben szívódik fel, mellékhatásaival így nem kell számolni.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.