Dove

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. június 19.

Kategória:   Tusfürdők

A Dove valaha volt legkíméletesebb tisztító formulájával, Nutrium Moisture-rel, marokkói argánolajjal ápolja és védi a bőrt a kiszáradástól, hogy puha és bársonyos legyen.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

mlexa

2021. július 30.

Nagyon finom illata van, ami viszonylag tovább meg is marad. Igazán krémes az állaga, kicsit nehezebb eldolgozni és lemosni. Ezért cserébe viszont tényleg puha lesz az ember bőre. Szeretem, és fogok még belőle venni. Nem szárít, irritációt nem okozott. Ár - érték arányban megéri!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 30.

MEra

2021. július 24.

Az illata nagyon erős,édes,ami brutál tetszik. Az állaga is nagyon sűrű, kevés elég,mint egy koncentrátum!Évek óta csak ilyen tusfürdőket veszek és szivaccsal vagy radírkesztyűvel használom,így jól felhabzik és sokáig elég a kisebb flakon is. -1csillag mert nehezebb lemosni, mintha egy réteget hagyna a bőrömön, bár nem olyan zavaró.Általában tapasztaltam a tusfürdőinél,ahogy ennél is,hogy nagyon illatos maradok az esti fürdés után még másnap reggel is. Úgy érzem ápol,megadja a tisztaság érzést,a bőr puha és illatos.Tuti újraveszem !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 24.

Trixi

Korcsoport: >54
2021. május 6.

Nagyon sűrű állagú, elég nehéz kinyerni az anyagot a flakonból, de ez nem lenne annyira baj, viszont eszméletlen erős illata van, kibírhatatlan vele együtt egy zuhanyfülkében. Sajnos nem ápolja a bőrt annyira, mint amennyire az állaga alapján gondolhatnánk. A formaldehides tartósítószer összetevője egy szégyen manapság már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. május 6.

floracska6

2021. január 8.

Nekem az állaga nagyon zavaró, többször is leellenőriztem, hogy tényleg tusfürdő e mert teljesen olyan mint egy testápoló. A szulfát hiánya miatt nem habzik, de míg samponban nem zavar addig tusfürdőben nekem nem tetszik, hogy szulfátmentes. Az illata jó, kicsit talán túl édes. Nálam 3 pont mert egyébként nem rossz, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

hippiesaur

2020. december 30.

Nagyon jó kis tusfürdő, a használata után puha és selymes lesz a bőröm, így a hatásával maximálisan elégedett vagyok. A tubusból tmegszaglászva ök jó illata is van, de fürdés után borzalmasnak érzem... :( Szerencsére nem tartós ez a szag, de emiatt pontlevonás jár, amúgy elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

barbarabalog

2020. október 28.

Az állaga sűrű, kicsit több időbe telik lemosni mint az átlag tusikat, de szerintem nagyon jó illata van és kevés is elég belőle. Nekem puha utána a bőröm és illatos marad, szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

Riky1018

2020. október 8.

Az állaga sűrűbb mint a megszokott,kicsit testápolóra emlékeztető (Megnéztem tusfürdő :D ). Az illata erős és zavaró számomra. Fürdés után ragacsos érzetet kelt a bőrömön.Nem hiszem,hogy tovább használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

DianaS

2020. augusztus 7.

Szuper finom és gyengéd

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Szuper finom és gyengéd

Pecci

2020. május 1.

Eszméletlen finom és hosszan tartó illatú, krémes állagú tusfürdő, amely jól, de kimeletesen tisztít. A bőröm nem szárad ki tőle, sőt, olyannyira jól funkcionál, hogy amióta használom, nem kell testápolót kenegetnem. Seborreás bőrömmel is nagyon jól működik. Szeretem. Nekem ez a nagybetűs tusfürdő mindenféle szempontból, és pluszban ár-érték arányban is megéri. Biztosan újraveszem.
A csomagolása egyébként a terméknek már megváltozott, nem így néz ki, és ahogyan olvasom, a termék is változott, csupán a neve maradt. Érdemes lenne az INCI-T, képet is frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Estinapsugar

2020. április 25.

Sokan az illatát nem szeretik én pont abba lettem szerelmes.Kedvenc Dove termékem.Nem szàrit sokaig érzem az illatàt a börömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, BHT
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Glycerin, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.