Best of Beauty 2019

Dove

Ár:   600 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Kategória:   Tusfürdők

A Dove valaha volt legkíméletesebb tisztító formulájával, Nutrium Moisture-rel, marokkói argánolajjal ápolja és védi a bőrt a kiszáradástól, hogy puha és bársonyos legyen.

vszilvi94

2019. június 20.

Elég sűrű, testápolós állaga van, ezért kevésbé habzik, mint amennyire én szeretem egy tusfürdő esetén. Nekem kifejezetten tetszik az illata és puha lesz tőle a bőröm, nem szárad ki egyáltalán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Lencseee

2019. május 25.

Ez lett a kedvenc tusfurdom ezen a huvos tavaszon. A kuponnapokon (a dupla akcios aron be is taraztam belole😋).Es valoban apolja a boromet. Nem kell mindennap testapolo. Az illata mennyei, allaga szuper. Kedvenc lett!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

duchess_g

2019. február 14.

Kis göböcskék vannak benne, de ez nem a megszokott radírozós érzés, hanem kifejezetten zavaró. Az első gondolatom az volt, hogy romlott a tusfürdő, mintha összecsomósodott volna. De nem is ez a fő baj, hanem, hogy ennek SZAGA van! Ami tusolás közben még nem is annyira érződik, de utána kifejezetten BÜDÖS voltam tőle, legszívesebben mégegyszer lezuhanyoztam volna. Ki is dobtam egy használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

danyadi77

2019. február 4.

Én egyszerűen nem bírom elviselni az "illatát", el fogom ajándékozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

Én egyszerűen nem bírom elviselni az "illatát", el fogom ajándékozni.

Rita0126

2018. december 22.

Ez az egyetlen Dove tusfürdő amit nem szerettem. Annyira sűrű, hogy lemosni is alig lehet. Az illata nekem nagyon kellemetlenül erős. Nem venném újra semmiképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

SoLy

2018. november 22.

Én ezt a tusit valamiért csak abban a hideg télben használom, ami kb. 3 hétig tart, mert akkor jobban elviselem az édes-fűszeres testesebb illatokat, mint ez is. Sűrű ugyanakkor jól habzik, krémes és jól hidratált abban a hideg időben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

ami2015

2018. november 9.

Talán ez az egyetlen Dove, ami nem szárított, az illata is tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 9.

Talán ez az egyetlen Dove, ami nem szárított, az illata is tetszik.

tátombák

2018. november 2.

Nekem annyira sűrű az állaga, hogy az már testápolóban is sok. Ezen túllépnék, de az illata nagyon gyógyszeres szerintem. Ez a termékcsalád nem nyerte el a tetszésemet, a fürdőolaj is borzalmas.
Olyan érzésem van tőle, hogy annyira hidratálni akar, hogy aki ilyenre szorul, nem drogériában vásárol, hanem gyógyszertárban

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

MissSybil

2018. október 12.

Borzalmas...soha ilyen visszataszító bűzt még nem éreztem ebben a termékcsaládban...máshol sem. Hihetetlenül csalódott vagyok mert hiába a pár száz forint, nem azt kapja az ember amit elképzel...normális illatot tusoláskor. Nem tudok sem az állagára, sem másra figyelni emiatt. Legszívesebben az ablakon dobnám ki és még csak el sem tudom ajándékozni, mert kinek adnám jó szívvel ezt a borzalmat? ...Ennyire meg senkit nem utálok. Teljes pénzkidobás, és még annál is több, mert hihetetlenül feldühített! Elnézést mindenkitől, akinek a tetszését elnyerte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

masni1208

2018. szeptember 9.

A frissesség és a tisztaság illata 😍 megtaláltam a tökéletes tusfürdőt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

A frissesség és a tisztaság illata 😍 megtaláltam a tökéletes tusfürdőt

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, BHT
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Glycerin, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.