KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. április 23.

Kategória:   Dezodorok

Ez a tiszta, klasszikus illatú, koncentrált izzadásgátló aeroszol 48 órás védelmet biztosít az izzadás ellen, hogy frissnek és száraznak érezhesd magad. Ugyanannyi ideig tart, mint a normál 150 ml Dove aeroszol és bárhova könnyen magaddal viheted, mert kis helyen is elfér!

Kremcica

2018. november 9.

Update: Nálam kitart addig mint egy normál flakon! :)

Nagyon helyes kis flakonja van, teljesen utazóbarát (teszteltem a nyaralás alatt). :) Az illata mint a nagynak, egész nap kitart még a melegben is. A ruhát, bőrömet nem fogja meg, nem ragacsos. Nekem nem baj hogy alumíniumot tartalmaz egyedül azt nem tudom még kitart e addig mint a nagy kiszerelésű. A környezetbarát énem viszont nagyon örül hogy a gyártók már ilyenben is gondolkodnak.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Update: Nálam kitart addig mint egy normál flakon! :)

Silverfang

2018. augusztus 27.

Kellemes, igazi Dove illat. Izzadásgátló hatása közepes, de legalább jó illatú vagyok tőle. Bár én minden helyzetben izzadok, de jó, hogy ez a deo kis helyen is elfér, így bármikor újra tudom frissíteni magam.

Silverfang
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

laoroya

2018. augusztus 27.

Nagyon tetszik, hogy kisebb méretű mégis ugyanannyi hatóanyag van benne, bár azt a dezodort még nem találták fel, ami teljes mértékben hatásos lenne számomra, ezért csodát ettől sem vártam. Környezetkímélőbb talán hagyományos társaitól, ami pozitív szempont. Én a klasszikus illatot nem kedvelem, de anyukámnak bejön :) Más illatát szívesen kipróbálom még.

laoroya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

kata39

2018. augusztus 26.

Nagyon praktikus, kellemes, de visszafogott, egész napra kitartó illata van. Az izzadásgátló hatása is teljesen megfelelő, jó lenne ha szélesebb lenne a paletta a választható illatokból, mert nagyon jó termék.

kata39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Alix

2018. augusztus 24.

Harmadszor veszem újra,azt hiszem ez sokat elmond...Alapból az alumínium mentes deokat használom,de a kánikula és a stresszesebb munkahelyi napok kombinációja igényli a hatékonyabb szert.Kellemes,visszafogott "tisztaság" illata van,egész nap kitart de a biztonság kedvéért nálam van mindig,mert simán elfér a táskában.

Alix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

NadjaBlue

2018. augusztus 22.

Normál méretű társát használom már hosszú ideje, így nagyon örülök neki, hogy van végre alternatív, környezetkímélőbb változata is. A hatása ugyanolyan jó, illatban egyezik, nagy melegben is szépen helytáll és nem hagy foltot. A mérete pedig külön öröm, utazáshoz szuper. A nagy kérdés csak az lesz, hogy valóban kitart-e addig, mint a normál kiszerelésű nagy testvére, ezen áll vagy bukik a dolog. Ha kitart +1 és át is állok rá.

NadjaBlue
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Jillian

2018. augusztus 22.

Az utóbbi időben a Dove körtés dezodor nagy kedvencem volt, de ezentúl valószínű, hogy elcsábulok. A kis kiszerelés nagyon praktikus, egy női táskában is könnyen elfér és utazásra is szuper, ráadásul ugyanannyi hatóanyagot tartalmaz, mint a nagyobb testvérei. Emellett nagy előnye, hogy a ruhákon sem hagy foltot, egész jól bírja, még a 3-as metró teszten is szépen teljesített.

Jillian
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Cassie25

2018. augusztus 22.

Alapból is nagyon szeretem a Dove dezodorokat, általában a körtéset használom. A kisebb kiszerelést tesztelésre kaptam és ugyanolyan jó volt, mint a nagy. Meg voltam elégedve az illatával, hatásával, tartósságával és tetszett a mérete is :)

Cassie25
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

PiciBia

2018. augusztus 18.

Imádom! Picike, hatékony, a fekete és fehér ruháimon sem hagyott nyomot, bírta a kánikulát is :) nem szerettem soha a Dove dezodorait, valahogy sosem működtek, de valamilyen oknál fogva ez igen :) szerintem újravevős :) egyetlen kétségem, hogy ugyanaddig bírni fogja mint a nagy kiszerelések, de emiatt egyelőre nem vonok le a csillagok számából :)

PiciBia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

pEni

2018. augusztus 18.

Trnd projekten belül érkezett hozzám tesztelésre.
Nagyon szeretem, hatékony, kellemes az illata, de a parfümömet mégsem nyomja el, nem hagy foltot a ruhán. Könnyen magammal tudom vinni, táskabarát.

pEni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Trnd projekten belül érkezett hozzám tesztelésre.