Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 18.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajápolók

A Dove Regenerate Nourishment termékcsalád tagja. A hajápoló szérum ötvözi a tápláló olajok és az ápoló tulajdonságokkal bíró szérumok előnyeit egy termékben. A hajszálak mélyébe hatol, így biztosítva azonnali ragyogást és puhaságot. Láthatóan javítja a haj állapotát, segít helyreállítani a hajszálak felszínét, erősíti és táplálja a töredezésre hajlamos hajat is és segít megelőzni a hajszálak szétválását.

Ideális erősen károsodott és intenzíven igénybe vett (például festett vagy bármilyen hőkárosodáson átesett) haj ápolására. Akár mindennapi használathoz, nedves, illetve száraz hajon is használható. Akár már 1-2 pumpálásnyi szérum is elegendő lehet.

A maximális hatás elérése érdekében javasolt a szérum alkalmazása mellett a Vörös Alga kivonatot és Keratin Nutri Komplex-et tartalmazó Regenerate Nourishment sampon és a balzsam együttes használata is.

tinyblackpaw

2019. november 11.

Működik. Nem csodaszer, de kellően ápolja a hajvégeket, az illata pedig messze a legjobb az eddig próbált hajvégápolók közül. Az én hajamra egy-két pumpálásnyi elegendő, ha viszont kicsit többet viszek fel a kelleténél akkor összetapasztja a hajat és zsíros hatást kelt. Ezt a hajápoló szérumot kiegészítésként vettem egy másik mellé azokra a napokra amikor nem frissen mosott hajon alkalmazom. A többi hajvégápolóhoz viszonyítva látványosabban ápolja a hajvégeket, lesimítja a szálló, sprőd hajszálakat, szép, egészséges kinézetet varázsol a hajamnak. Sokáig elég, és a csomagolása is praktikus az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

erasm98

2019. augusztus 24.

Összevetve az avonos hajvégápolóval, az tény, hogy ez jobban bevált, az állaga is tetszetősebb, vagyis még kevésbé nehezíti el a hajam, de az ára így is sok szerintem. Mondjuk elvileg a dove-os üvegben több termék van, de akárhogy is nézem, ez a két üveg egyforma méretű. De lehet csak az én szememnek csalóka. Nem tudom. Most 4 csillagot kap, de miután ha elhasználtam és úgy érzem, hogy muszáj újravennem, akkor majd megkapja az 5 csillagot. Addig meglátom, hogy alakul a viszonyunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

BRebi

2019. július 6.

Elhasználtam belőle 1 üveggel. Utazáshoz nagyon praktikus a kiszerelése, viszont a mindennapokra sokaktam az árát. Nem volt rossz, de hasonló árkategóriában találok nála jobb terméket is. Adok neki azért majd még egy esélyt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 6.

Ivy1986

2019. június 11.

Szeretem nagyon. Finom az illata is. Mondjuk én akkor szoktam használni ha kiegyenesítem egyből utána csillog és puha lesz. Meg nem száll annyira. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

pacsalia

2019. június 3.

Többséghez csatlakozom, nagyon pöpec kis termék :)
Szépen kisimítja és "elrendezi" a sprőd, töredező hajvégeimet, amik a feketéből szőkére váltás következtében keletkeztek. A használata után egészségesebb kinézetű és rendezettebb a sérült, "vízhiányos" haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Többséghez csatlakozom, nagyon pöpec kis termék :)

nkltt

2018. október 23.

Évek óta használom, a legjobb szérum amit valaha használtam. Derékig érő vékony szálú hajam van, többet segít a töredezés ellen mint bármelyik balzsam vagy pakolás. Mostanában viszont nem nagyon találom a boltok polcain, úgyhogy beraktározok belőle pár üvegcsével ha sikerült találnom valahol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

magyaredina

2018. október 15.

Sajnos nekem nem működött, ahogyan egyelőre egyik Dove hajápolási termék sem.
Egyszerűen nem csinált semmit a hajammal.
Az illata jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Sajnos nekem nem működött, ahogyan egyelőre egyik Dove hajápolási termék sem.
Egyszerűen nem csinált semmit a hajammal.
Az illata jó volt.

julcsa95

2018. október 11.

Annó Glamour kuponnal vettem taôán 2 éve, most fogyott el, bár mellette használtam mást olajat is felváltva ezzel. Nos, szerintem takarékos hiába pici nem kell sokat használni belőle. Csak a végekre kenem minden hajmosás után, utána egy kis habot az egészre és ennyiből áll nálam a hajformázás/ápolás. Nekem finom puhán tartja a szálakat, igaz ritkán formázom így nincs kitéve annyi roncsolásnak sem. Nagyon szerettem, lehet újra fogom venni ha kifogy a mostani olajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

Jeanette88

2018. október 11.

Egyszerűen imádom! A festett , száraz hajvégeimre vettem, mert eléggé sprőd volt már érintésre. Hajmosás után a nedves hajamra felviszem, majd várok picit és megszárítom. Isteni illata van tőle, és pihe-puha, selymes érintésre. Kevés is elég belőle szerintem sokáig elég lesz. És kiárusításon vettem így olcsó is volt.A z olajos hatás hipp-hopp elmúlik, nem zavaró.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Megara

2018. október 3.

Nem rossz termék, ezt is azért vettem hogy kipróbáljam, de nem voltam elájulva tőle. Várom hogy kifogyjon, aztán újra veszem a Schauma Beauty Öl hajapolo olajat, mert az nagyon jó volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Hidratálók: Dimethiconol