Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: fatime, Módosítva: 2012. február 13.

Kategória:   Szappanok

Bőrpuhító hidratáló krém és pazar illat gazdag keveréke. A luxus érzése az arcnak és a kéznek, minden alkalommal. Pompás illat bőrpuhító hidratáló krémmel.

Kremcica

2020. január 22.

Utántöltős verzióban vettem meg jobb híján... anno a tusfürdője tetszett gondoltam ez is jó lesz. Nos, nem annyira. Azt tapasztalom mint pcksz is, az illata inkább fura mint kellemes és nekem is darabos. Mármint nem szárazabb darabos, mikor kinyomom a krém kisebb borsónyi pacnikra esik szét. Emiatt elég pazarlós és sok megy le a lefolyón. Ráadásul táplálni biztos nem táplál, mintha szárítana is egy kicsit. Ár/érték arányban szerintem drága, egy Isana hozza ezt a szintet 250 Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Szeretem a silk glow termékek illatát. Finom krémes szappan, jól hidratál. Nekem kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

pcksz

2018. május 20.

Borzasztó szaga van, rettenetesen szárít és nagyon furcsa állaga van, szétesős-darabos gél. Összességében borzalmas csalódás, de mivel soha nem tapasztaltam ilyet a Dove-tól, remélem, hogy csak egy szerencsétlen romlott vagy nem tudom, milyen példány volt ez. Emiatt két csillag, nem egy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Ennie86

2018. január 30.

Imádom az illatát és hogy ugyanolyan krémes, mint a tusfürdőjük. :) Nem szárít. Nekem újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Ella

2014. október 17.

Pont most találtam meg, évek óta megvolt, de csak most bontottam fel. Tusfürdővel együtt kaptam anno, nem tudom, ezt miért nem használtam el. Betettem a lányok fürdőszobájába. Nem romlott meg az illata, maga a szappan sem irritálja a bőrüket, a miénket sem, sőt, pont jó ilyenkor ősszel. Szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

csikosmatyas

2013. november 17.

Hagyományos, főzött szappan párti vagyok, de a fürdőszobában hosszú évek óta ebből mindig tartok egyet a mosdó mellett. Én szeretem az illatát nagyon, talán ez a legjobb oldala, annyira azért nem hidratál mint várná az ember, főleg télen kell utána kézkrém, viszont meglepően jól tisztít, ahhoz képest, hogy csak egy szimpla folyékony szappan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 17.

Nanaho

2013. augusztus 3.

Kellemes illata van,de ha túl sokat nyom ki az ember akkor már émelyítő.:( Viszont hidratál és selymessé teszi a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

fausztdori

2013. május 25.

Akár csak tusfürdő társának, ennek is nagyon jó az illata. Megfelelően tisztít és nem szárítja a kezeim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

orsipanka

2013. április 10.

Elég erős az illata, de kellemes, a bőröm nem érzékeny, úgyhogy neki mindegy, hogy hidratálja, vagy puhítja -e. Ajándékba kaptam, ennyiért nem vennék szappant.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Blame

2012. április 15.

Tényleg nagyon jó szappan... ez az árán is látszik. ^^

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

Tényleg nagyon jó szappan... ez az árán is látszik. ^^