Dove

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: pink_mint, az összetevőket feltöltötte: minnie, Módosítva: 2020. július 2.

Kategória:   Hajápolók

Segít helyreállítani a hajszálak szerkezetét és csökkenteni a szétvált hajvégek számát.Active Sealing Serumot tartalmaz és a sejtekig hatol, ami segít simítani a hajszálak felszínét és helyreállítani a szétvált hajvégeket.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Airina

2018. február 20.

Ezt használom már egy ideje, nekem bevált. Hónapok óta nem kellett vágatnom a hajamból, mert nem töredezett a vége. Nincs erős illata, nem nehezíti el a hajvégeket, és könnyen fésülhetővé teszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

pilleriin

2017. március 24.

Mielőtt levágattam a derékig érő hajam, megpróbálkoztam ezzel a termékkel is, hogy hátha segít a töredezett hajvégeken. Nagyon tetszett a kiszerelése. Töölközőszáraz hajra fújtam, de semmit sem segített, semmilyen változást nem vettem észre, nem lett könnyebben fésülhető a hajam, nem változott a töredezett hajvégek mennyisége.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

bugosgizi

2016. június 13.

Próbálgatom. Sőt nagyon is szeretném szeretni de nekem a fejem olyan tőle mint a pulikutyának. Furcsán hullámos lesz tőle a hajam és szétáll és kezelhetetlen. A hajvégeimen nem érzem hogy változást vinne véghez... Most három pontot adok neki mert kifésülést segíti és valamilyen szinten hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Vicus

2015. november 16.

Sajnos nekem sem vált, pedig nagyon hittem benne :D Kiárusításon fogtam ki 500 forint körüli áron, eléggé örültem neki. Kissé selymesebb és puhább lesz tőle a hajam, de nem hozza a váó-hatást, persze azért el fogom használni, annyira nem rossz. Ennyiért sem venném újra, nemhogy az eredeti árán.. Az illata nagyon kellemes, visszafogott.
Ja és ez a reklámszöveg egyszerűen nevetséges, hogy a már szétvált hajvégeket képes visszaállítani.. Nem tudom hogyan gondolhatták ezt komolyan :D Csak egy sima hajápoló krém :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Gina19

2015. október 5.

Még csak egyszer használtam, de semmi hatást nem vettem észre (a nedves hajvégekre vittem fel szárítás előtt). Meg elég borzasztó, hogy tele van szilikonnal. Dove Hair Therapy 2in1 sampont használok már hónapok óta, és az teljesen bevált, ahhoz képest ez eddig csalódás, de majd update-elek a hosszú távú hatásáról. Az illata mondjuk nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 5.

Szandi21

2015. szeptember 29.

Nekem se használt semmit, pedig nagy reményeket fűztem hozzá, de semmi alig vártam, hogy elfogyjon végre és kidobhassam.
Van ettől sokkal jobb is pl.: az avon argánolajas hajvégápolója :) és árban is barátibb :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

featherflying5

2015. szeptember 6.

Semmit nem használt, nem éreztem különbséget, amikor használtam, vagy nem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

hadri

2015. szeptember 5.

Nem éri meg az árát. Nagy reményeket fűztem hozzá, a beharangozása alapján. Samponjával együtt használtam. Illata jó, de nekem egyáltalán nem tetszik hogy ilyen krémes az állaga. Nehéz egyenletesen felvinni, ahova kicsit több kerül belőle, azokat a a tincseimet elnehezíti. Ahova kevesebb jut, ott meg nem hidratál eléggé. Kifújós változat nekem jobban tetszett volna. Mindenképpen nedves hajra érdemes használni, mert ha száraz hajra visszük fel, azt "összeragasztja".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

alizkad

2015. június 10.

Szuper!!! Mikor megvettem azt hittem olaj, mikor kinyomtam hatalmasat csalódtam, de az eredmény lenyűgözött, valóban selymes és lágy pihe-puha haj az eredmény, de csak vizesen felkenve :)

Up.
Nem csak vizesen jó... Szárazon is, baba haj lesz a végeredmény :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

Up.
Nem csak vizesen jó... Szárazon is, baba haj lesz a végeredmény :)

lucy90

2015. március 7.

Eléggé szöszös a hajam vége, már rengeteg kencét kipróbáltam rá, de ez...imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 7.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Niacinamide