Dove

Ár:   859 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Kategória:   Hajápolók

A hajbalzsam Volumising Hydra-Lift Complex-et tartalmaz, táplálja a lelapuló, vékonyszálú hajat. A könnyű ápoló formula segít, hogy a haj sima, dús és élettel teli legyen.

mokuskerek

2019. május 29.

Leárazva vettem. Nagyon megérte, hozza amit elvárok egy balzsamtól. Nem fogom újravenni, de meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Kremcica

2018. december 10.

Bevált, puha és fényes lesz tőle a hajam talán egy pici tartást is ad. Az illata nagyon emlékeztet a Dove Oxygen Moisture termékcsaládéra és igazából a hatásában sem rosszabb, ellenben ez olcsóbb (főleg hogy kiárusításban kedvezményesen vettem). Ezelőtt a Garnier Hairfoodját használtam és azt kell mondanom hogy az én hajamnak bizony kell a szilikonos balzsam, sokkal szebb tőle (a samponom továbbra is szmentes és balzsamot csak a hajhosszra viszem fel jóval kisebb mennyiségben mint a HF-ot).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Vattacukor1990

2018. december 7.

A samponjával együtt használom ezt a balzsamot, felváltva egy másik sampon-balzsam párossal. Nemrég 30%-os akcióban láttam ezt és a sampont is, megajándékoztam magamat velük.
Nekem bevált ez a termék, könnyen fésülhető tőle még az én extra hosszú hajam is, szép fényt ad neki. Számomra az illata megunhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.