Dove

Ár:   859 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Kategória:   Samponok

A sampon Volumising Hydra-Lift Complex-et tartalmaz, táplálja a lelapuló, vékonyszálú hajat. A könnyű ápoló formula segít, hogy a haj sima, dús és élettel teli legyen.

peachyglow

2019. május 21.

Nagy reményeket fűztem hozzá, nem rossz nem rossz..... Szeretem hogy átlátszó, nem nehezíti el a hajamat. Két napig nagyon tetszik, de hajhabot használok és mindig a fejemet lefelé lógatva szárítom meg a hajamat, úgyhogy a volumen nem tudom mennyire az ő érdeme, de legalább nem csökkentette. Zsírosítani extrán _nem_ zsírosít, ellenben én is észrevettem, hogy szárazabbak a hajvégeim, a balzsamot muszáj mellé nyomni és hajvégápolót is extra mennyiségben. Elhasználom, tényleg nincs vele nagy problémám, de semmi extra. Az illata egyébként szuper és jól habzik.

Update: nem használtam el végül, borzasztóan zsírosítja a hajtöveket és lelaptíja a hajam. Kézmosóként végezte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

marcha

2018. december 19.

Nem, nem, nem! Második samponozásnál sem habzik fel rendesen, a homlokomnál rettentő korpás lettem tőle, és 2-3 nap után olyan zsíros a hajam, hogy szívem szerint mosnám, pedig 5 nap után szokott olyan lenni, hogy azt mondom, rádobok egy kis száraz sampont, és kibírja holnaputánig. Ezen kívül még a csodaszerként számon tartott hairfood hajpakolással is olyan száraz és gubancos a vége, hogy már épp a hajvágást fontolgattam, de szerencsére elfogyott ez a samponom, úgyhogy felbontottam egy L'Oréalt, és láss csodát, megint olyan szép és puha a hajam, mint előtte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Vattacukor1990

2018. december 7.

Jelenleg ez a másik kedvencem a kókuszolajos Baba sampon mellett, párszor újravettem már. Ez is könnyen kezelhetővé teszi a hajamat, ám dúsító hatása nálam nem igazán tud érvényesülni, mert a hajam főleg a hossza/súlya miatt lapos. Nem zsírosít, a szokásos négy naponkénti hajmosást ezzel is tudom tartani.
Egyébként egy az egyben olyan ez a sampon, mint a Dove Oxygen Moisture. Ugyanaz az állag, áttetsző világoskék szín, hihetetlenül finom illat és mindkettő dús hajat ígér. Azt gondoltam, hogy csak a csomagolása újult meg, de nem, mert ezt is, azt is látom a boltok polcain.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Nospenc

2018. július 8.

Mindennap hajat mosok (páran megvetnek),de most azokhoz szólok,akik ugyanígy cselekszenek.Na ezzel ne mossák mindennap a hajukat.Igen meg lesz tőle a dúsabb hatás,de minimálisan szárít,ha mindennap használod,ezáltal a szálak kissé összevissza állnak.Pedig olajat is használok minden egyes alkalommal.Egyébként árban kicsit sokkalom,ilyen kevés mennyiségért.Emiatt vonok le egy csillagot.Inkább ajánlom azoknak az embereknek akik ritkábban mosnak hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.