Dr. Brandt

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: manobeka, Módosítva: 2016. január 21.

Ár:   10 000 Ft
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• Mikrorészecskékkel és lenmag kivonattal kifejlesztett
  • Csökkenti a pórusokat, felszívja a felesleges zsírt és kimattosítja a csillogást
  • Kisimítja és kiegyenlíti a bőr textúráját
  • Matt végeredményt ad sminkkel vagy anélkül

Dr. Brandt Pores No More Pore Luminizer Primer
Ár: 6500 , Eladó: vflora333
Állapot: Új, dobozában, Helyszín: Tiszaújváros, fizetés: Posta, foxpost

Livi87

2019. január 23.

Tény,hogy miután felviszem a megtisztított arcbőrre ütögető mozdulatokkal mattnak tűnik az arcbőr és a pórusokat is szépen kitölti.Alapozó nélkül nem próbáltam,hogy meddig marad matt,de az tény,hogy alapozóval nekem pár óra alatt azért fényesedik a bőröm.Az alapozó szépen terül rajta.Fél éve vásároltam és még 3/4 -e benne van pedig 30 ml-s termékről van szó.Összességében nem rossz termék,de azért elájulva nem vagyok tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 23.

beauty88lover

2017. december 5.

a legjobb primer zsíros vagy kombinált bőrre! a pórusokat eltünteti és mattít is! 10/10
inkább nyáron használom.télre elég az aritaum pore mastere ami szintén egy szuper primer! 9/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

evlyn79

2016. december 7.

A legszuperebb primer amit valaha is használtam,a Smashbox nulla ehhez képest..Teszi a dolgát,gyönyörű bőrképet ad,a pórusaim sokkal kisebbnek látszanak. Tőle jobbat még nem találtam,pedig jó pár primeren már túl vagyok

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

ercsike76

2016. május 3.

Szuper primer, de nem a legjobb. Tényleg eltűnteti a pórusokat, de nem hidratál, száraz bőrűek nem fogják kedvelni. Az alapozás előtt kell egy erősen hidratáló krém ez előtt, hogy ne emelje ki a szárazabb részeket.
Egyébként egy nagyon sűrű krém, színezett (bőrszínű), szilikonos érzettel a végén, jól eldolgozható.
Nem a kedvencem de az itthon kaphatóaktól messze jobb!

Ásványi poralapozóval nekem nem működött jól, nagyon maszkos lett a végeredmény. Inkább folyékonyokkal működik igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

Nem a kedvencem de az itthon kaphatóaktól messze jobb!

Ballazizz

2016. április 26.

A külföldi vélemények alapján úgy képzeltem el, hogy bekenem a t-vonalam ezzel a kis csodával és a teljesen pórustalan 18 éves énem mosolyog rám vissza azonnal a tükörből. Ehhez az álmomhoz képest egy picit csalódás, de így is egy szuper termék. A legtöbb pórusom eltünteti, de van egy terület az arcomon, ahol nem, és ez annyira zavar .. Sokkal jobban látom így azokat a pórusokat, és idegesít .. Nagyon pici terület, de zavaró :D HA megpróbálok eltekinteni ettől, akkor szuper !! Selymes, nem száradó, pórustalan, sminkelésre tökéletes felületet kapunk a használata után. Szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

manobeka

2016. január 9.

Nagyon hosszas keresgélés után jutottam el ehhez a kis kincshez. Miután megláttam, hogy már megint árat emeltek a Douglasban és már 8400 ft-ba kerül, holott fél éve még 7900 ft-volt, eldurrant az agyam és elhatároztam, hogy meg fogom találni az utódját. Sajnos a Magyarországon kapható termékeket el is felejthetjük, inkább kinéztem a külföldi oldalakra. Egy cikkben az 5 legjobb Amerikában kapható pórusfinomító primer közé sorolták, gondoltam teszek egy próbát és megnézem a Strawbrrynet oldalon, ez az egyetlen hely, ahol viszonylag olcsón meg lehet szerezni és akciósan 10 042 Ft volt.Aki imádja a Clinique Pore Refining solutionst, az ezt is imádni fogja, mert ár -érték arányban jobb, hiszen dupla annyi mennyiséget kapunk, minőségileg pedig még talán jobb, mint a Clinique, tovább mattítja a bőrt. Állagra is ugyanolyan, enyhe színe van, amely minden bőrtípushoz illeszkedik. Nem is ragozom tovább, csodás!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 9.