Dr. Chen Patika

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mstindigo, az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2016. október 24.

Kiszerelés:   40 db
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Hair Revall kapszula (500 mg × 40 db)

Ragyogó bőr, rugalmas haj, erős köröm

A Hair Revall kapszulában található hatóanyagok: kéntartalmú aminosavak (metionin, cisztin), cink, B1-, B6-vitamin, C-vitamin, biotin, ginsenggyökér-kivonat hozzájárulnak az egészséges bőr, a szép haj és az ép köröm megőrzéséhez. Magas hatóanyagtartalmú készítmény, ideális a napi szükségletek kielégítéséhez. A biotin hozzájárul a haj, a bőr és a nyálkahártya egészségéhez, a B-vitaminok az idegrendszer normális működéséhez, a C-vitamin a bőr egészségéhez. A kéntartalmú aminosavak a bőrt felépítő fehérjék összetevői, a cink hozzájárul a bőr egészséges szerkezetének fenntartásához. A nem kiegyensúlyozott idegállapot azonnal meglátszik bőrünk és hajunk állapotán.

Ajánlott adagolás: a TÖBBSZÖRÖS HATÓANYAG-TARTALOM miatt napi 1 kapszula elegendő!

Floree

2019. augusztus 16.

Egy újabb csomagolását láttam, azt vettem meg. A doboz szerint lehet 2 kapszulát is bevenni, hát én így teszek, hogy gyorsabban nőjön a hajam. Viszont azóta elég gyors az anyagcserém úgymond...mintha hasmarsom lenne. Nagyon kellemetlen :( Körülbelül 2 hete szedem. Lehet hogy maradok a napi 1-nél, meglátom javul-e a helyzet. Mondjuk szeretnék fogyni pár kilót, de nem így.. :) Ettől függetlenül jó termék, a hajam jó állapotban van a szedése óta, de ha elfogy a doboz, lehet mást veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Monicapandaa

2019. május 30.

Én már egy másik külsővel fedeztem fel az egyik drogéria polcán. Hajnövesztés céljából vettem meg, hát nagyon nem lett eredménye, viszont az arcommal csodát tett! Pihe-puha selymes baba bőröm lett. Sokan kérdezik hogy kozmetikusnál voltam vagy botoxoltattam? Pedig csak ennek a kis kapszulának köszönhetek mindent.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

viviennoo

2019. május 19.

Most értem a doboz végére. Nem hittem benne, de tényleg használt nekem ez a kapszula :) derékig érő, vékonyszálú hajam van, a kapszula előtt eléggé száraz is volt. Amit tapasztaltam: sok-sok babahaj növögetett, a hajam mintha dúsabb lenne, nem száraz mostmár. Nőtt is a hajam, bár amúgy is gyorsan nő, úgyhogy nem biztos, hogy a kapszulától. Nekem a gyomromat nem bántotta, a szaga se zavart. Összességében nagyon elégedett vagyok vele, olcsó ès hatásos. Már újra is vettem :)

(A 40 nap alatt ugyanazokat a termèkeket használtam a hajamra, mint a kapszula szedése előtt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Andiszotak

2019. február 1.

Nekem borzasztò gyomorpanaszokat okozott, legutoljára gyomorrontásomkor éltem át hasonlòt :( lehet van valami összetevő benne amire intoleráns a szervezetem ,mert a szagát " büfögtem vissza" (bocsánat a kelletlen kifejezésekért) .. Nagyon sajnálom mert nehezen nő a hajam és sokat vártam tőle 😪

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 1.

picitina

2018. november 7.

Még csak 1 doboznál járok, szóval nem tudom még elmondani, hogy a hajam nő-e tőle vagy sem (majd a 3.hónap után frissítem ezt a véleményt és összehasonlítom a Magic Hair-es kúrámmal!), viszont amit már most tapasztalok más téren, az egy csoda!
1, a bőröm, ami helyenként erősen pattanásos szokott lenni, most baba popsi sima
2, a körmöm, hihetetlenül megerősödött
3, a súlyom csökkent tőle! és ez a legnagyobb csoda, hogy hihetetlen mértékben elkezdtem fogyni!
Az első héten a kapszula nálam nagyon nagy hasfájást okozott, már éppen abba is akartam hagyni, de aztán helyre álltak a dolgok, a fájdalom elmúlt, viszont azt vettem észre, hogy sokszor nem vagyok éhes, és néha sokkal kevesebb ételt kívántam meg mint amit szoktam. (Soha nem tudtam fogyókúrázni, kövér se voltam soha, de azért a 161 centimhez a 62-63 kilómmal egy kicsit húsosabb voltam mindig is.) Valami van ebben a kapszulában, ami teltség érzetet ad, kicsit olyan mintha mindig tele lennél. Most 40 nap alatt 5 kiló mínusszal és gyönyörű bőrrel, tuti biztos, hogy újra fogom venni!
Eddigi tapasztalataim szerint ez egy csodaszer több szempontból, már csak az a kérdés, hogy a hajammal is képes-e csodát tenni...:D

***
Le kell vonnom egy csillagot. A hajam szerkezete jobb lett a Magic Hair-től (erősebb volt a hajam, kevésbé töredezett, de hosszában az a vitamin se segítette a növést), viszont így is adok neki 4 csillagot, mert rendbe tette a bőröm, körmöm, és sokat fogytam tőle. A hajam sajnos se nem nő gyorsabban tőle, és a legszomorúbb, hogy a hajhullásom is megmaradt. :(

***
Most végeztem az utolsó (harmadik!) dobozommal. 10 kiló mínusz, gyönyörű arc és hosszú körmök az eredmény. A hajam nagyon hullik, nagyon töredezik. Kicsit elkeserít, hogy amire keresem a megoldást, arra nem találok ellenszert, és még mindig a sírás környékez ha reggel látom, hogy csomókban hullik a hajam, könnyen kócosodik és elveszítette a fényét is már. :( Természetesen nagyon örülök a sok pozitív eredménynek amit ennek a készítménynek köszönhetek, de tényleg minden reggel egy botrány nálam...:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

2, a körmöm, hihetetlenül megerősödött

Lili11

2018. július 22.

Egy doboz után már nem hullik a hajam, sok babahajam is nő, viszont annyira zsírosodik, hogy naponta kell mosni. Az ízével nem volt problémám, kifejezetten a B vitaminok illata érződik a kapszulán. Viszont az extra magas vitamintartalom nagy étvágyat csinált, 2-3 kiló felszaladt:( Emiatt és a durván zsírosodó haj miatt adok csak 4 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Noemi93

2017. november 20.

Nem éreztem különsebb változást két hónap szedés után

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Nem éreztem különsebb változást két hónap szedés után

Martu0508

2017. október 4.

Nagyon szerettem ezt a termèket, amìg szedtem, èrezhető volt a hatása, kevesebb hajam hullott. Az illata mellett èn a mellèkìze miatt hagytam abba, mert nem tudok gyorsan kapszulát lenyelni, ès az ìze is elèggè "szènaszerű" volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Xanacska

2017. augusztus 11.

Hajtöredezés és hajszerkezet erősítés végett vettem meg. Ellenben egy teljesen más mellékhatást váltott ki nálam. A második héttől kezdve el kezdtem minden étkezés után wc-re járni...amit megettem rögtön át is ért. Mindenre gyanakodtam, de erre a vitaminra nem. Így történt, hogy egy hónap alatt 3kilót leadtam...de nem volt kellemes fogyás. Végül megszakítottam a kúrát (valóban volt hatása egy hónapos időtartam alatt: kevesebb töredezés), rendeződött a gyomrom is, s a kilók sem jöttek vissza.
Mindig érdemes tesztelni 1 hétig az új vitaminokat, hogy a szervezet hogy reagál rá. Nem kívánom senkinek azt az időszakot, amit én akkor úton, útfélen átéltem.
Hatása végett 4 csillagot érdemel, de a kiváltott mellékhatás miatt 3-at adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Hatása végett 4 csillagot érdemel, de a kiváltott mellékhatás miatt 3-at adok.

Anubis

2017. augusztus 2.

Nekem még nem fogyott el az első doboz, de a körmeimen már most észrevettem, hogy láthatóan erősebbek, mint a kapszula szedése előtt. (eddig könnyen letört puha volt, és lehetetlennek tűnt hosszabbra megnöveszteni), szóval mindenképp megérdemli a csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.