Dr. Chen Patika

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mstindigo, az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2016. október 24.

Kiszerelés:   40 db
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Hair Revall kapszula (500 mg × 40 db)

Ragyogó bőr, rugalmas haj, erős köröm

A Hair Revall kapszulában található hatóanyagok: kéntartalmú aminosavak (metionin, cisztin), cink, B1-, B6-vitamin, C-vitamin, biotin, ginsenggyökér-kivonat hozzájárulnak az egészséges bőr, a szép haj és az ép köröm megőrzéséhez. Magas hatóanyagtartalmú készítmény, ideális a napi szükségletek kielégítéséhez. A biotin hozzájárul a haj, a bőr és a nyálkahártya egészségéhez, a B-vitaminok az idegrendszer normális működéséhez, a C-vitamin a bőr egészségéhez. A kéntartalmú aminosavak a bőrt felépítő fehérjék összetevői, a cink hozzájárul a bőr egészséges szerkezetének fenntartásához. A nem kiegyensúlyozott idegállapot azonnal meglátszik bőrünk és hajunk állapotán.

Ajánlott adagolás: a TÖBBSZÖRÖS HATÓANYAG-TARTALOM miatt napi 1 kapszula elegendő!

ColdBlueSky

2017. február 23.

Tegnap òta szedem ismét, a teát már régebb óta iszom. Várom a hatást, a tea szerintem hatásos, de a 2 hátha gyorsít a dolgon, haj lenövesztêsben vagyok jelenleg.. a tabletta szaga förtelelem.. Valamit valamiért :) egyenlőre 3*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Soleil

2017. február 19.

Tegnap kezdtem el szedni, április végén fogok jelentkezni az eredménnyel.
A hajamról készült fotó is. :)
Az enyémnek viszont semmi szaga nincs, pedig biztos, hogy ugyanazt vettem,
lehet, változott a kapszula megjelenése?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

Tegnap kezdtem el szedni, április végén fogok jelentkezni az eredménnyel.
A hajamról készült fotó is. :)
Az enyémnek viszont semmi szaga nincs, pedig biztos, hogy ugyanazt vettem,
lehet, változott a kapszula megjelenése?

sprefectesse

2017. február 5.

Most fogyott el az első levél, és teljesen elégedett vagyok vele. Alapvetően a bőrömet akartam kicsit megsegíteni vele, és 10 nap alatt sikerült elég sokat javítanom is rajta.
(Vagy csak az egy hét szabadság alatt simán csak önerőből szépre aludtam magamat, és akkor tök hatástalan, ellenben szörnyű íze van, ha bevételkor véletlenül a nyelvemhez ér. :D)

UPDATE: elfogyott az első doboz, és ezennel megadom az ötödik csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

UPDATE: elfogyott az első doboz, és ezennel megadom az ötödik csillagot. :)

brigi1206

2016. december 15.

Én nővérem ajánlására vettem meg,mert nála is hatásos volt. 2,5 hete szedem,de már határozotta látszik a bőrömön és a hajamon a változás!(körmömön nem látom mert géllakkom van)
Azért csak 4 csillagot adok neki,mert még nem szedtem el mind a 40 kapszulát,de én tuti biztos hogy újra veszem! :) Nekem bevállt!
A szaga kicsit undi,de hát a hatásért ennyi belefér :)
Ára ahhoz képest hogy 40 napi adag teljesen jó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 15.

A szaga kicsit undi,de hát a hatásért ennyi belefér :)
Ára ahhoz képest hogy 40 napi adag teljesen jó!

lumen

2016. október 28.

A bőröm határozottan szebb lett tőle! A hajamon és a körmömön nem vettem észre változást, de talán kevesebb pattanásom lett. A kapszula picit istállószagú (büdös), de a természetes összetevőket tekintve ez nem is meglepő.

Szerintem megéri az árát :) De még keresgélek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

Szerintem megéri az árát :) De még keresgélek :D

Andrea17

2016. augusztus 24.

Nagyon szuper ez a kapszula, én bioboltban vettem 1500 ft-ért, teljesen megérte. 3 hónapos hajnövesztő kúrát tartottam, a kapszula mellett ittam a Dr. Chen Hair Revall teát is, és így 10 centit nőtt a hajam. Sokkal többet ér, mint az agyonreklámozott Hairburst vagy Magichair.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Viatzio

2016. június 10.

Rossmann-ban gyakran akciós, olyan kb 1800 azt hiszem, ami jó vásár, mert ez nagyon jó kis cucc, Évek óta általában vissza térek hozzá, bár már rég nem használtam, mert sörélesztőt szedek, ami szintén bevált, már kacsingatok felé megint. Talán most már látványosabb is lesz, mert jobban nő a hajam, egészségesebb is, de anno is tuti használt, mert a szőr is nő tőle tisztességesen sajnos :D A teát is próbáltam, de az ihatatlan keserű, pedig én bírom a gyógynövényes teákat, dehát jólvan, úgyis egyszerűbb a kapszulát bekapni. Csodaszernek nem mondanám talán, de az árát maximálisan megéri.
Fun fact: egyszer bénáztam és a számból beleesett a flakonba, amikor inni akartam rá..nokomment :D megszívta magát és olyan szénaszalma szaga lett, hogy hihetetlen :"D de legalább tuti, hogy a gyógynövény van benne ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Liliomrozsa

2016. február 19.

Nagyon mások vagyunk, ezt kiemelném, mert nálam írtózatos gyomor panaszokat okozott, és nem a szedése, hanem amikor leálltam vele...
Amúgy nagyon pozitív véleménnyel vagyok róla! Csak annyi a baj, hogy a szőr MINDENHOL :) nő tőle, nem csak a körmöm és a hajam erősödött meg :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

AligatorBaby

2016. január 23.

Megéri az árát maximálisan, nagyon jó hajnövesztő. Tud annyit mint a mostanában agyonreklámozott drága hajnövesztők. Körmeim is erősebbek lettek tőle. Ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Vanie

2015. december 16.

Már lassan több mint fél éve szedem és a körmömet megerősítette és a hajam is sokkal gyorsabban nő. Az illata eléggé érdekes, engem a kutyakaja szagára emlékeztet, de ennek ellenére nagyon jó kis kapszula. A dm-es haj kapszulát is kipróbáltam már, de az ehhez képest semmi :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.