Dr. Chen Patika

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mstindigo, az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2016. október 24.

Kiszerelés:   40 db
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Hair Revall kapszula (500 mg × 40 db)

Ragyogó bőr, rugalmas haj, erős köröm

A Hair Revall kapszulában található hatóanyagok: kéntartalmú aminosavak (metionin, cisztin), cink, B1-, B6-vitamin, C-vitamin, biotin, ginsenggyökér-kivonat hozzájárulnak az egészséges bőr, a szép haj és az ép köröm megőrzéséhez. Magas hatóanyagtartalmú készítmény, ideális a napi szükségletek kielégítéséhez. A biotin hozzájárul a haj, a bőr és a nyálkahártya egészségéhez, a B-vitaminok az idegrendszer normális működéséhez, a C-vitamin a bőr egészségéhez. A kéntartalmú aminosavak a bőrt felépítő fehérjék összetevői, a cink hozzájárul a bőr egészséges szerkezetének fenntartásához. A nem kiegyensúlyozott idegállapot azonnal meglátszik bőrünk és hajunk állapotán.

Ajánlott adagolás: a TÖBBSZÖRÖS HATÓANYAG-TARTALOM miatt napi 1 kapszula elegendő!

zsizsi222

2015. december 16.

Nagyon nagyon szeretem ezt a hair-revall kapszulát. Tényleg nő tőle a hajam is a körmöm is és a bőröm is szebb tőle. :) Imádom. Általában ősszel, téli időszakban szoktam használni. Mivel 40 db-os több, mint egy hónapig elég. Többször is újravettem. Ráadásul a dr. Chen- es olcsóbb is, mint sok más hasonló készítmény.:-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

orseey

2015. május 31.

Nagyon letört a hajam a fejemen egy tincsnyi választékban, ez elég lassan nő. Így vettem meg ezt a vitamint, mivel elég jó véleményeket írtatok róla. Már az első bevétele után este nagyon puffadtam, így kihagytam egy napot, a következőnél még durvàbban felpuffadtam és borzalmasan görcsöl a hasam. Itt abbahagyom a szedését. Ha esetleg valakinek szüksége lenne rá szivesen odaadom neki. 2dbot szedtem be a 40ből... Az én szervezetem így reagált rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

akovacs82

2015. április 4.

Vettem ilyen vitamint, de még nem kezdtem el, mert rohadt büdösnek találom a szagát. Titeket nem zavar a szaga? Komolyan ezért nem kezdtem el még szedni, mert orrfacsaró, gyomorforgatónak tartom a szagát.

Módosítok: Elkezdtem végül szedni a szaga ellenére is, leküzdöttem, még mindig nagyon büdösnek találom, de viszont nagyon hatékony kis cucc. A hajamon így nem vettem észre, de a körmömön. Nekem alapból erős körmöm van, és nő is meg minden, konkrétan a hajamra vettem, de a körmöm ezáltal irdatlan lett. Hetente kell vágnom, olyan erős, hogy csak na, nem törik, baromi kemény, és úgy nő.... OMG. El sem hiszem. Tehát nagyon hatékony. Jó lenne ha a hajamon is hatna, lehet esetleg ott is hat, csak nem vettem azt észre, vagy a körmöm elvonja az összes hatóanyagot, ki tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 4.

princessafanni

2014. október 8.

Hihetetlen, de nekem a szempillamat noveszti!! :D egyszer csak azt vettem eszre hogy a pillaim festes nelkul is hatalmasak lettek :D emellett a hajam is nagyon szepen no, habar en nem a napi 1 hive vagyok, hanem inkabb 2-3, de ennyi penzt meger, most rendeltem a kovetkezo adagot ! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 8.

pixybaba

2014. szeptember 22.

A körmöm nekem is nagyon nő, de a hajamon nem vettem észre változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

A körmöm nekem is nagyon nő, de a hajamon nem vettem észre változást.

siposdorikaa

2014. augusztus 13.

Sziasztok! Tapasztalatlan vagyok meg hajkapszula teren, ez az ara es az altalatok irt velemenyek miatt tetszett meg nagyon. A kerdesem az lenne, hogy mennyi ideig ajanlott huzamosan szedni? (Tudom tudom, kell 2-3 honap, mig elkezd latszodnina valtozas, csak azt nem tudom hogy az ilyen keszitmenyeket szabad-e honapokig,evekig szedni szunet nelkul.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Ewee

2014. február 19.

Fél éve használom és a szempilláim erősebbek lettek és nőttek is.Érdekes volt látni hogy a szemüveg lencséjét már nagyon nyomja. Pedig nem festem. A körmöm erősebb lett.A hajam alapból gyorsan nő de rá akartam segíteni. Egy éve hanem több leálltam a festéssel és kellett valami extra segítség. Szerencsére máshol nem nőtt meg a szőrzet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Alice83

2014. január 6.

Jó ár jó hatás azért az msmet hiányolom, de nem baj veszek 8 dolcsiért az iherbről..kúraszerűen évente 2-3x szedem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

szokekola2294

2013. december 9.

Nekem ez vált be legjobban.Legjobban a körmömön láttam,hogy milyen gyorsan nő,és milyen erős.A hajam az őszi időszakban hullott,de mióta ezt szedem már nem.Újravásárolom:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

mstindigo

2013. augusztus 7.

Ezt szedtem eddig a legtöbb ideig. Akkoriban nagyon-nagyon tört a körmöm, és a hajamat is növesztettem egy dauerolás után. Gondolkoztam, hogy 4, vagy 5 csillag, mert azért önmagában nem csodaszer, de adok egy ötöst, mert valóban sokat segített. Gyorsabban nőtt a hajam (nyilván ahol széttört, azt nem ragasztotta össze), a körmöm sokkal kevésbé tört, a bőröm állapotán nem tudom, hogy ez segített-e, vagy a rengeteg tudatosan választott kencém. :) Mindenesetre szerintem ennél többet irreális várni egy táplálékkiegészítőtől, és 1800 Ft-os árával, ami 40 napi adag, nagyon pénztárcabarát is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.