Dr. Chen Patika

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1299 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lia03, az összetevőket feltöltötte: Ellise, Módosítva: 2018. november 29.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1299 Ft

Modern tudományos vizsgálatok kimutatták, hogy a haj és a hajas fejbőr problémáit -hölgyek és férfiak esetén egyaránt- okozhatja a faggyúmirigyek túlzott működése, a túlzott faggyútermelés. A Hair Revall hajápoló termékcsalád természetes növényi hatóanyagok és vitaminok kombinációjával járul hozzá a fejbőr normál zsír anyagcseréjéhez. A sampon hatóanyagai révén hozzájárul a vérkeringés erősítéséhez, ezáltal segíti a haj és a hajas fejbőr regenerálódását, valamint a haj növekedését. E-vitamin tartalmának köszönhetően ragyogóvá és fényessé varázsolja a hajat, PP-vitamin tartalma révén erősíti a hajszálakat. B5-vitamin tartalma táplálja a hajat a hajtövektől egészen a hajvégekig.

Ár: 1299 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Maze

2018. szeptember 29.

Ezt nagyon szerettem, samponnal együtt használtam. Szép volt tőle az amúgy vékony és érzékeny hajam, amit erősen igénybe vett a hajfestés és a hajvasalás is. Igaz régen használtam, hajnövesztés gyorsításának a céljával, de nekem akkor nagyon jó tapasztalataim voltak, gyorsabban nőtt a hajam és nem töredezett annyira :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Ellise

2018. február 26.

nincs benne Sodium Laureth Sulfate
Összetevők:
Vitamin E,Ginseng extract,Ginger extract,Pine oil,Green tea extract,Vitamin B2,aqua,ceterayl alcohol,sodium citrate,poly-quanternium-7,glycerin,PEG-40,hydrogenated castor oil,Sine Adipe Iac.
nekem bevált az első olyan bio balzsam, amitől puhábbnak éreztem a hajam.Én azért még teszek rá olajat a szárítás után de ez egyénfüggő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

nincs benne Sodium Laureth Sulfate
Összetevők:

NagyAgi

2018. február 25.

Első pár alkalommal amikor a samponjával együtt használtam nagyon könnyű és puha volt tőle a hajam viszont egy idő után mintha elkezdte volna szárítani a hajam, ellenben második napra jól elnehezítette, így csak néha néha használom amikor van időm arra hogy legalább fél óráig fent hagyjam. Ez az egyetlen hajbalzsam amit a fejbőrömre is felkenek, de nem vettem észre hogy különösebben szebb lenne hajam tőle. Nagyon szép összetevői vannak, szerintem mindig lesz belőle egy itthon, érdemes olyan sampon mellé használni ami kicsit nyikorgósra tisztíja a hajat, úgy vettem észre hogy akkor jobb hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Kobzoska

2018. január 8.

Hát az illata elég fenyős 😯,de puhává és fényessé teszi a hosszú,drótszerű hajamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Martu0508

2017. október 4.

Samponjával együtt használtam. Sprőd volt tőle a hajam, picit el is nehezìtette, a göndőr loknijaim nem álltak sehogy sem. Jò gyorsan elpancsoltam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Scara

2017. június 19.

Már egy ideje a hozzá tartozó samponnal együtt használom, igaz, nem "rendeltetésszerűen" :)
A balzsam összetevői a fejbőrön fejtik ki jótékony hatásukat, a hajhosszt hidratálja és puhítja, viszont a puhítás az én vékony szálú hajamnál igencsak hátrány (lelapul, még kevesebbnek tűnik stb.), ezért hajmosás után nem tudom úgy használni, hogy a hajtövekre is kerüljön belőle.
Éppen ezért hajmosás előtt használom hajpakolásként, törölközőszáraz hajon, fejbőrbe masszírozva és rajta hagyom 5-10 perig. Na így szuper! A hajam egészségesebb, hidratáltabb, de nem lapul le, sok babahajam is lett, amik nagyon gyorsan nőnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

FeketePiroska

2017. május 2.

Szeretem , nem nehezíti el a hajam, igaz nem is ad akkora "hidratáltságot" mint a jó öreg Golf hajbalzsam , de ennek ellenére meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

dori96

2017. február 27.

Az itteni kommentek miatt kipróbáltam én is a fejbőrre is kenve.Nem zsírosít.
Mindenképp meg fogom venni a samponját és a vitaminját is.
Kiváncsi vagyok,hogy lesz -e együtt növesztő hatása.
A hidratálása elég jó, az állaga,színe,kiszerelése is.Nem tudok róla rosszat mondani.
A rossmannban 1700ft. Online olcsóbb, 1200 ft körül van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

Az itteni kommentek miatt kipróbáltam én is a fejbőrre is kenve.Nem zsírosít.
Mindenképp meg fogom venni a samponját és a vitaminját is.
Kiváncsi vagyok,hogy lesz -e együtt növesztő hatása.
A rossmannban 1700ft. Online olcsóbb, 1200 ft körül van.

Soleil

2017. február 19.

Nagyon-nagyon tetszik. Abszolút 5 csillag. Selymes, fényes tőle a hajam, én
imádom, hogy puhítja, csúszóssá teszi, nekem erős szálú, hullámos, extra dús sörényem van,
fontos, hogy hidratált legyen, különben nem szép.
Ennyi pénzért meg egyszerűen verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

Nagyon-nagyon tetszik. Abszolút 5 csillag. Selymes, fényes tőle a hajam, én
fontos, hogy hidratált legyen, különben nem szép.
Ennyi pénzért meg egyszerűen verhetetlen.

Villango

2017. január 14.

nagyon jó ár érték arányú balzsam, és attól sokkal sokkal több is.
Az INCI-je magáért beszél, a hatása csodás. Nálam egy elég komplex hajmosási rutin része (hajnövesztési és hajvilágosítási projektben vagyok), és csodásan működik mindennel amit használok.
Én kifejezetten szeretem ezt a gyógynövényes színt és illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

nagyon jó ár érték arányú balzsam, és attól sokkal sokkal több is.
Én kifejezetten szeretem ezt a gyógynövényes színt és illatot.

Antioxidánsok: Tocopherol, Panax Ginseng (Ginseng) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, PEG-40

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.