Dr. Chen Patika

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: perectigris, Módosítva: 2015. március 4.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A Kollagén MAX Plus tabletta jelentős mennyiségű kollagént és hialuronsavat tartalmaz. Természetes eredetű C-vitaminnal (acerola gyümölcsből), élesztőből kivont szelénnel készült. A C-vitamin támogatja a megfelelő kollagénképződést a szervezetben, ezáltal bőr, a fogíny, a csontok és fogak, az erek és a porcok egészségének fenntartását. Hozzájárul a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez. A szelén segít megőrizni a haj és a köröm megfelelő állapotát, védi a szervezetet az oxidatív stresszel szemben. A króm részt vesz a makrotápanyagok (fehérjék, szénhidrátok, zsírok) anyagcseréjében. A kollagén és a hialuronsav a bőrben természetesen jelen lévő vázfehérjék.

Adagolás (felhasználás): naponta 1x1 tabletta bőséges folyadékkal való bevétele javasolt.

Összetevők: kollagén (hialuronsav tartalommal); kukoricakeményítő; aszkorbinsav; kalcium-hidrogénfosztfát (töltőanyag); Acerola gyümölcs kivonat; magnézium-sztearát (térfogatnövelő); szeléntartalmú élesztő; króm-pikolinát; HPMC (stabilizátor), PEG (habzásgátló); szilícium-dioxid (térfogatnövelő)

Ár: 1200:- , Eladó: Ninnie
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Elektra92

2020. szeptember 22.

A szemem körüli halvány ráncok teljesen eltűntek. Összességében a hajam és a bőröm szerkezetét javította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Babika20

2020. szeptember 13.

Azt vettem észre, hogy a körmeim erősebbek és gyorsabban nőnek. A bőrömnek is jót tett a napi adagolása. Most a Nutriversum kollagén tabiját szedem, de valószínű a könnyebb beszerezhetőség miatt majd visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

katalinmester13

2020. január 28.
Aktív anyagai, és azok mennyisége miatt vettem meg. Kollagén, hialuronsav, C-vitamin, szelén, króm megfelelő mennyiségben egy tablettában. Napi egy darab. Reggel beveszem, és levan egész napra a gond. Kollagén- és hialuronsav tartalma az egyik legmagasabb a polcokon lévő szépségvitaminok közül. Főleg ebben az árkategóriában. Három dobozzal fogyasztottam már belőle. Az arcráncokon nem vettem észre változást, de a combom bőre mintha simább lenne. Én inkább az izületek miatt szedem. Nem fájnak már. De valószínűleg az is segített ebben, hogy felhagytam a négyütemű és a sima fekvőtámasszal is. Ha valami fájdalmat, sérülést okoz az izületekben, bármilyen jó hatással van az izmokra, szerintem el kell engedni, és más mozgásformát kell keresni.
Pár napja elfogyott. Újra meg fogom venni.

2020. február 28.
Egy újabb doboz is elfogyott. Veszem a következőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 28.

2020. január 28.
Pár napja elfogyott. Újra meg fogom venni.

2020. február 28.
Egy újabb doboz is elfogyott. Veszem a következőt.

NagyBrigitta

2020. február 27.

1 Hónappal ezelőtt elkezdett fájni a jobb bokám/ talpam körüli rész..arra gyanakodtam,hogy talán
nem kéne már ugyanazt a talpbetétet hordanom illetve szükség lenne valamilyen ortopédiai vizsgálatra esetleg.
1 hete szedem ezt a kollagént napi 2 szemet reggel és este, bár én inkább a bőröm miatt vettem viszont a fájdalmam teljesen elmulasztotta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

monyavari

2020. január 5.

Most fogyott el az első dobozzal, nagyon elégedett vagyok. Nálam fáradt reggeleken a legszembetűnőbb a hatása, senki meg nem mondaná, ha kialvatlan vagyok. Nincsenek a megszokott árkok a szemem alatt, és egészséges, telt a bőröm még olyankor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

CintreLow

2019. október 15.

Már 2 dobozzal elfogyott és nagyon elégedett vagyok. Az extrém száraz bőröm sokkal puhább és hidratáltabb lett. Olyannyira, hogy még a párom is szóvá tette. Kisebb ráncokat is halványít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

NikoS

2019. szeptember 3.

Kipróbáltam sokfajta kollagént, italport is, de olyan hányingert keltő ízük van, hogy maradok a kapszulánál. :D A második levelet is beszedtem, amikor tapasztaltam, hogy simább az arcbőröm, a kis ragyák is teljesen eltűntek! A homlokomnál pedig égnek állnak a kis hajszálak. A térdem sem fáj már! Nagyon jó!!!De tényleg érdemes sok vizet inni rá, mert ha megérzed a szagát, tuti nem veszed be :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

enadas

2019. július 2.

Mintha simább és feszesebb lett volna tőle a bőröm, de extra nagy különbséget nem vettem észre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Majida

2019. április 28.

Nos én a bőröm miatt vettem meg mivel írták hogy jót tesz a bőrnek pattanások ellen is jó de én semmi hatást nem vettem észre valamint sem a hajamon sem pedig a körmömön

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

Erika27

2019. április 17.

Szerettem volna egy kicsit tuningolni a kollagén raktáramon és erre esett a választásom. Nem bántam meg! Az arcomon a kis mimikai ráncaim teljesen eltűntek. A hajam kevésbé hullik és ami leginkább meglepett, hogy a sok tornától tönkrement térdem már nem "kattog". Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.