Dr. Chen Patika

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: perectigris, Módosítva: 2015. március 4.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A Kollagén MAX Plus tabletta jelentős mennyiségű kollagént és hialuronsavat tartalmaz. Természetes eredetű C-vitaminnal (acerola gyümölcsből), élesztőből kivont szelénnel készült. A C-vitamin támogatja a megfelelő kollagénképződést a szervezetben, ezáltal bőr, a fogíny, a csontok és fogak, az erek és a porcok egészségének fenntartását. Hozzájárul a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez. A szelén segít megőrizni a haj és a köröm megfelelő állapotát, védi a szervezetet az oxidatív stresszel szemben. A króm részt vesz a makrotápanyagok (fehérjék, szénhidrátok, zsírok) anyagcseréjében. A kollagén és a hialuronsav a bőrben természetesen jelen lévő vázfehérjék.

Adagolás (felhasználás): naponta 1x1 tabletta bőséges folyadékkal való bevétele javasolt.

Összetevők: kollagén (hialuronsav tartalommal); kukoricakeményítő; aszkorbinsav; kalcium-hidrogénfosztfát (töltőanyag); Acerola gyümölcs kivonat; magnézium-sztearát (térfogatnövelő); szeléntartalmú élesztő; króm-pikolinát; HPMC (stabilizátor), PEG (habzásgátló); szilícium-dioxid (térfogatnövelő)

CintreLow

2019. október 15.

Már 2 dobozzal elfogyott és nagyon elégedett vagyok. Az extrém száraz bőröm sokkal puhább és hidratáltabb lett. Olyannyira, hogy még a párom is szóvá tette. Kisebb ráncokat is halványít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

NikoS

2019. szeptember 3.

Kipróbáltam sokfajta kollagént, italport is, de olyan hányingert keltő ízük van, hogy maradok a kapszulánál. :D A második levelet is beszedtem, amikor tapasztaltam, hogy simább az arcbőröm, a kis ragyák is teljesen eltűntek! A homlokomnál pedig égnek állnak a kis hajszálak. A térdem sem fáj már! Nagyon jó!!!De tényleg érdemes sok vizet inni rá, mert ha megérzed a szagát, tuti nem veszed be :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

enadas

2019. július 2.

Mintha simább és feszesebb lett volna tőle a bőröm, de extra nagy különbséget nem vettem észre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Majida

2019. április 28.

Nos én a bőröm miatt vettem meg mivel írták hogy jót tesz a bőrnek pattanások ellen is jó de én semmi hatást nem vettem észre valamint sem a hajamon sem pedig a körmömön

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

Erika27

2019. április 17.

Szerettem volna egy kicsit tuningolni a kollagén raktáramon és erre esett a választásom. Nem bántam meg! Az arcomon a kis mimikai ráncaim teljesen eltűntek. A hajam kevésbé hullik és ami leginkább meglepett, hogy a sok tornától tönkrement térdem már nem "kattog". Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

PDEva

2019. január 9.

Több hasonló termék is van a piacon, hasonló árban, hasonló elérhetőséggel. Nekem nem ez volt az első fajta, amit szedtem, szedek, de az olcsóbbak közül ez jött be a legjobban. Nekem is vannak különböző, ízületeket, porcokat érintő problémám, és hogy egyáltalán elkezdtem szedni a kollagénes étrendkiegészítőket, ez is közrejátszott. Csupán szépészeti szempontból nem biztos, hogy elkezdtem volna, alig 30 évesen. Jobban hiszek az egészséges, változatos táplálkozásban és megfelelő folyadékbevitelben. DE. Az állati eredetű kocsonyás ételek fogyasztása javítja a porcok, stb. állapotát, na de jó kocsonyát nem főz minden héten az ember (folyamatosan ezt enni nem biztos, hogy belefér az egészséges kategóriába), a másét, főleg ha élelmiszeripari termék, nem biztos, hogy szívesen fogyasztja (bár van, aki meg inkább ezt szereti, ízlések...). Én a magam részéről a cukrászati célokra is felhasználható, színtelenített zselatint se vagyok képes fogyasztani semmilyen formában, mert nem bírom a szagát se. Így maradt az étrendkiegészítő.

Akciós volt ez a termék, amikor először vettem, gondoltam egy próbát megér. Amiket korábban szedtem, sem voltak rosszak, de nem éreztem egyiket sem csodaszernek. Ezt sem nevezném annak, de már két hét után jobb volt a bőröm állapota, és az ízületeimen, a gerincemen is éreztem a pozitív változást. Úgy gondolom, hogy ebben a formában, összetételi arányban jobban hasznosul a kollagén és a hialuronsav az én szervezetemben. Üdébbnek, teltebbnek érzem a bőrömet tőle, pl. kevésbé szárad ki, repedezik be télen. Amikor szedem, többet kívánok inni, pl. így érem el télen a megfelelő folyadékmennyiséget.
Kúraszerűen szedem, főleg ősszel egy kúra és a tél végén. Utána mindig az aktuális állapotomtól függ. Egy-két hónap elteltével legtöbbször azért érzem, hogy nemsokára itt az ideje a következő kúrának... Nem is tudom megmondani, hány dobozzal fogyasztottam már el. :D Folyamatos szedésre alkalmatlan vagyok, de mivel nem egy durva, bonyolult készítmény, valószínűleg folyamatos szedésre is alkalmazható. Amire esetleg jó odafigyelni, az az élesztőbevitel. Van, akinek ez sok lehet, illetve vannak olyan betegségek, amelyek terápiájában az élesztő kerülése nagyon fontos!
A tablettának erőteljes élesztő szaga/illata van, de szerencsére nem olyan büdi, mint az élesztőtabletta, ami régebben nagy sláger volt.

Miért nem szedek a porckopásra és egyebekre "normális", speciálisan arra fejlesztett készítményeket? Orvosi javaslatra korábban szedtem már többfélét is, de megviselték az emésztőrendszeremet, volt, amelyiknek nem kívánt mellékhatásai voltak, egyszerűen sok volt a szervezetemnek. Ennek a szernek nálam nincsenek nem kívánt hatásai, és a jótékonyakat is kényelmesen élvezhetem. Nincs benne nagy kockázat. Az az igazság, hogy ha profibb (és persze drágább) kollagénes termékeket próbálgatnék, se oldaná meg a problémámat sajnos. Enyhíteni meg ez is enyhíti a panaszaimat.
Persze, ha akciósan kapom meg a boltban, jobban örülök, mintha a teljes árat kellene fizetnem érte. Jelenleg elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

tabevi

2018. május 21.

Festett szoke hajam toredezesre, hullasra hajlamos, igy mindig igenyel torodest es nagyon nehezen no. Egyik baratnom ajanlotta ra a kollagent. Az itteni velemenyek alapjan meg is vettem ezt a kapszulat sok remenyt fuzve hozza, mivel az eddigi szepsegkapszulak es tarsai nemhogy nem hasznaltak, tele voltam toluk gyulladt pattanasokkal.
A masodik level felenel jarok es amit eddig megfigyeltem, hogy az arcomon sokkal kevesebb mitesszer es pattanas van, illetve a hajam kevesbe hullik. Ha beszedtem az egeszet, jovok updatelni.

UPDATE: igaz, egy honapig szedtem csak, a hajamon semmi valtozast nem tapasztaltam, a kormom ugyanolyan papirvekony maradt, DE!!! Az arcomon egy darab pattanas nem jott ki, mialatt ezt a keszitmenyt szedtem. Az arat egy kicsit sokallom ahhoz, hogy semmit ne hasznaljon a hajamra, holott masnak a DM-es kapszula csodakat tesz mar ennyi ido mulva. Most egyenlore nem veszem ujra, kiprobalok masokat is. Egyedul az arcom miatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

zsityi

Korcsoport: >54
2018. március 24.

,66 éves nagymami vagyok és korral járó bőröregedés mellett súlyos térdizületi kopásom van, a sebész a röntgen alapján térdprotézis beültetést javasolt ,de az ortopéd orvos ezt a bénulásos gyenge izomzat miatt nem javasolta.Helyette kondroitin és hialuronsav szedését javasolta. Rendszeresen szedem a dr.Chen Kollagén max plus tablettákat és nem fáj a térdem. Ha több hetes kihagyás van visszatér a fájdalom, sajnos. Az öreg bőröm is feszes nincsen szarkaláb, a hajam erős és nem hullik, a körmöm erős és kemény . Izületi kopás fájdalmakkal küszködőknek is érdemes kipróbálni.Nem csak a fájdalmat de a ráncokat is elveszthetik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 24.

backardi165

2017. május 13.

Én 4 nspja szedem ezt a vitamin és máris látszik a hatása! Sokkal szebb a bőröm , kisimultabb az arcom és a pattanások is szépen eltűntek,pedig az elmúlt hetekben tele volt az arcom apró pattanásokkal!Szedtem a dm márkás vitamint hajamra és nekem az is nagyon bevállt, imádom de most azt szüneteltetem 1-2 hónapra így gondoltam kipróbálom ezt a kollagén tablettát, mivel az arcobőröm mostanába a sok stressz miatt eléggé megviselt lett. Sztem ár érték arányban nagyon jó ez a tabletta,hatásos is és könnyű lenyelni , ami nálam nagy probléma szokott lenni ekkora méretü gyógyszernél! Én mindenképp 5 csillagot adok neki! Újraveszem az biztos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

ASzandra

2017. március 1.

Az első doboz felénél járok, eddig jók a tapasztalataim. Kevésbé hullik a hajam, és a kis babahajak is növekedésnek indultak, nem csak úgy vannak a fejem tetején :D
Három hónapos kúrát tervezek, ha letelt updatelek. Addig is megelőlegezem az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.