Dr. Chen Patika

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: perectigris, Módosítva: 2015. március 4.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A Kollagén MAX Plus tabletta jelentős mennyiségű kollagént és hialuronsavat tartalmaz. Természetes eredetű C-vitaminnal (acerola gyümölcsből), élesztőből kivont szelénnel készült. A C-vitamin támogatja a megfelelő kollagénképződést a szervezetben, ezáltal bőr, a fogíny, a csontok és fogak, az erek és a porcok egészségének fenntartását. Hozzájárul a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez. A szelén segít megőrizni a haj és a köröm megfelelő állapotát, védi a szervezetet az oxidatív stresszel szemben. A króm részt vesz a makrotápanyagok (fehérjék, szénhidrátok, zsírok) anyagcseréjében. A kollagén és a hialuronsav a bőrben természetesen jelen lévő vázfehérjék.

Adagolás (felhasználás): naponta 1x1 tabletta bőséges folyadékkal való bevétele javasolt.

Összetevők: kollagén (hialuronsav tartalommal); kukoricakeményítő; aszkorbinsav; kalcium-hidrogénfosztfát (töltőanyag); Acerola gyümölcs kivonat; magnézium-sztearát (térfogatnövelő); szeléntartalmú élesztő; króm-pikolinát; HPMC (stabilizátor), PEG (habzásgátló); szilícium-dioxid (térfogatnövelő)

JRebeka

2022. január 21.

A hatékonyságáról nem tudok mit mondani még de olyan kellemetlen szaga és íze van hogy mindennap kész küzdelem bevenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

Nairam

2021. szeptember 2.

Eddig egy levéllel szedtem be. Frontok és menstruáció okozta térdizület fájdom miatt kezdtem el szedni. Az arcbőrőm sokkal teltebb, kipihentebb lett. Konkrétan 3 kapszula után, egyszer csak mondja párom,hogy milyen kipihent az arcom... mondom az nem létezik, mostanában 4-5 órákat alszom, sűrűk a napjaim is. Azóta figyelem a kapszula hatásait magamon. Az eszem tudja,hogy 3 kapszula igen kevés, hogy rögtön hatást fejtsen ki, de az arcom most tényleg üdébb,teltebb,puhább a bőröm. A pattanások eltüntetéséről nem tudok nyilatkozni,mert nekem nincs!! Az izületi hatásáról egyenlőre nem tudok beszámolni, mert nincs front,nincs mensim, ami kiválthatja a térdfájdalmam, most éppen jól vagyok. Egyenlőre úgy néz ki, maradunk hosszútávú barátok. A szaga,íze nem a legjobb,de bőven kibirható,gyorsan le kell nyelni, nagy korty vízzel, engem az Augmenti tablettákra emlékeztet. Remélem tényleg beválik izületre is, mert az itteni vélemények miatt vettem meg. Később updetelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

idonthaveaname

2021. május 8.

Nagyon szerettem, amikor szedtem, tényleg feltöltötte, élettel telibbé varázsolta az arcomat, arról nem is beszélve, hogy nem csak a bőrnek hasznosan a benne lévő hatóanyagok. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

Maja92

2021. március 17.

Párszor újra vettem már és nagyon jó. Teltebb az arcbőröm, segít az apró ráncokon is. A szemem alatti rész teltebb, talán ennek örülök a legjobban mert ez eléggé zavar magamon. Amikor először kezdtem el szedni 2 hét után éreztem/láttam eredményt. Csak ajánlani tudom! Érdemes pl Rossmann kuponnal megvenni, mert tényleg drágább lett és mostanában nem is akciózzák.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

incifinci28

2021. február 20.

Itteni vélemények alapján vettem meg és nagyon bevált, főleg arcbőrre volt nagy hatással. Most a harmadik dobozzal kezdtem szünet nélkül de sajnos egyre drágább. Eddig 2700ft volt a dm-ben, most már 3000ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

zita98

2021. január 26.

Már 3 dobozzal elhasználtam, egységesebb lett tőle az arcbőröm és mintha kis babahajak is megjelentek volna, körmöm is gyorsabban nő.
Szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 26.

Szerintem megéri az árát.

Elektra92

2020. szeptember 22.

A szemem körüli halvány ráncok teljesen eltűntek. Összességében a hajam és a bőröm szerkezetét javította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Babika20

2020. szeptember 13.

Azt vettem észre, hogy a körmeim erősebbek és gyorsabban nőnek. A bőrömnek is jót tett a napi adagolása. Most a Nutriversum kollagén tabiját szedem, de valószínű a könnyebb beszerezhetőség miatt majd visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

katalinmester13

2020. január 28.
Aktív anyagai, és azok mennyisége miatt vettem meg. Kollagén, hialuronsav, C-vitamin, szelén, króm megfelelő mennyiségben egy tablettában. Napi egy darab. Reggel beveszem, és levan egész napra a gond. Kollagén- és hialuronsav tartalma az egyik legmagasabb a polcokon lévő szépségvitaminok közül. Főleg ebben az árkategóriában. Három dobozzal fogyasztottam már belőle. Az arcráncokon nem vettem észre változást, de a combom bőre mintha simább lenne. Én inkább az izületek miatt szedem. Nem fájnak már. De valószínűleg az is segített ebben, hogy felhagytam a négyütemű és a sima fekvőtámasszal is. Ha valami fájdalmat, sérülést okoz az izületekben, bármilyen jó hatással van az izmokra, szerintem el kell engedni, és más mozgásformát kell keresni.
Pár napja elfogyott. Újra meg fogom venni.

2020. február 28.
Egy újabb doboz is elfogyott. Veszem a következőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 28.

2020. január 28.
Pár napja elfogyott. Újra meg fogom venni.

2020. február 28.
Egy újabb doboz is elfogyott. Veszem a következőt.

NagyBrigitta

2020. február 27.

1 Hónappal ezelőtt elkezdett fájni a jobb bokám/ talpam körüli rész..arra gyanakodtam,hogy talán
nem kéne már ugyanazt a talpbetétet hordanom illetve szükség lenne valamilyen ortopédiai vizsgálatra esetleg.
1 hete szedem ezt a kollagént napi 2 szemet reggel és este, bár én inkább a bőröm miatt vettem viszont a fájdalmam teljesen elmulasztotta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.