Best of Beauty 2019

Dr. Chen Patika

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. április 30.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Testápolás

A grapefruit mag kivonat citrus bioflavonoidokat tartalmaz.  A grapefruitban található citrus bioflavonoidok hozzájárulhatnak a szervek és szövetek mikrobiológiai egyensúlyának fenntartásához. Az Echinacea purpurea (bíbor kasvirág) Európa-szerte közismert gyógynövény, hatóanyagainak köszönhetően növeli a szervezet ellenállóképességét, támogatja természetes védekező rendszerét megfázásos időszakban. A koncentrált hatóanyag segíti a könnyebb bevitelt és felszívódást (lásd Európai Szakhatóság: EFSA állításai).

Betty81

2019. február 24.

"Mindigvanitthon"! :) Téli-, influenzás időszakban, ha érzem, hogy kezd gyengülni az immunrendszerem (rossz közérzet, kapar a torkom, stb.), elkezdem szedni és nem súlyosbodnak a tünetek, pár nap alatt jobban leszek. Ha herpeszem van, szintén szedem, gyorsabb a gyógyulási folyamat és van, hogy be is ecsetelem a hólyagokat vele. Bármilyen betegséget észlelek magamon (nátha, felfázás, stb.), nem antibiotikumokhoz nyúlok, inkább próbálom ezzel és még egy pár hasonló szerrel támogatni az immunrendszerem, legtöbbször meg is úszom gyógyszer nélkül. :) Hamar és szövődménymentesen meggyógyulok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

barnajudit87

2018. szeptember 10.

Téli időszakban megfázáskor, köhögéskor használom. 1-2 nap és csodát tesz! Mindig van itton belőle. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

breku

2018. január 21.

Elsősorban hüvelygomba megelőzésére vettem, mert sajnos visszatérő - hívatlan - vendég nálam. Előtte kb másfél-kéthavonta kijött, aztán elkezdtem ezt a csodacseppet szedni (plusz kevesebb szénhidrát és minden reggelire joghurt) és láss csodát, már egy ideje nem volt candidám! Plusz mikor munkában mindenki kidőlt valami betegség miatt, nekem semmi bajom nem volt, pedig régebben elsőként kaptam el ezeket a fránya megfázásokat.
Ráadásként az íze teljesen semleges szinte, nem úgy mint a többi grapefruitmag cseppnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Lory

2017. december 22.

Mindig van itthon minimum 1 üveggel.Napi szinten,rendszeresen csak ősszel-télen szedem de nyáron is heti 2-3 alkalommal sor kerül rá.Tényleg csodaszer.Immunerősítésre használom,kevesebbet vagyok beteg és ha elkapok ezt-azt,akkor is nagyon maximum 3 nap alatt túl vagyok rajta gyógyszer nélkül,csak ezt a cseppet+ 1000 mg-os C.vitamint szedve.1 üveg sokáig elég és 1200-1500 ft között mozog az ára,ami egyáltalán nem vészes.Mindenkinek ajánlom megelőzésre de aki fogékony a betegségre,felső légúti,megfázásos dolgokra,annak kötelező darab!!:) Van a másik verziója is a ginseng kivonatos(valamiért lekerült a Krémmániáról,pedig fenn volt) ugyanolyan jó és hatékony!Én egyszer ilyet-egyszer olyat veszek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 22.

adriabiro

2017. december 18.

Volt egy szerencsétlenebb időszakom amikor minden létező betegséget elkaptam szinte, akkor próbálkoztam már mindennel. Kb 3 hónapig szedtem napi 2x 10 cseppet egy pohár vízzel,és láss csodát :D azóta elkerülnek a betegségek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.

rammy717

2017. október 18.

Csodaszer. :) Általában télen használom, ha megfázom, illetve annak megelőzésére. Érezhető a hatása, az ára sem túl vészes, nekem sokáig elég egy üveggel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

bubilany

2017. augusztus 25.

Influenzás és téli időszakokban alap darab nálam :) ritkábban is vagyok beteg amíg szedem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Kmerci

2017. május 13.

Hát ez tényleg csodaszer, anyósomtól kaptam, ő is sok biocuccot beszerzett magának ezt már feleslegesnek gondolta ezért kaptam. Hát őszintén..nem is gondoltam volna, hogy ilyen jót akar nekem ( lehet nem is tudta, hogy hasznos lesz ez nekem..:). Tényleg nem betegedem meg mellette, elmúlt az állandó felfázásom, és persze a hüvelygomba (ami többször előjött sajnos..) is a múlté! Nagyon bevált csak is maximum pontszám jár az eddigi tapasztalataim alapján!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

cintia20

2017. február 9.

Alapból nagyon beteges voltam, két hetente biztos hogy megvoltam fázva, emiatt vettem ezt a kis csodát! :)
3 hónapja szedem, ezalatt egy db kis megfázásom volt, ez is max 2 napig tartott, és nem döntött le a lábamról!
Én csak immunerősités céljából vettem, arra 5* !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Én csak immunerősités céljából vettem, arra 5* !

Mundow

2016. január 4.

Nem tudok beszámolni sem pozitív sem negatív hatásról. Úgy éreztem, hogy téli időszakban jó lenne kicsit jobban támogatni a szervezetemet. Mostanában az ásványvizemet ízesítem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

Hidratálók: Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract