Dr. Chen Patika

Ár:   1676 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1676 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krebianna, Módosítva: 2014. március 24.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1676 Ft

Hatóanyag tartalmának köszönhetően táplálja a hajat, elősegíti annak növekedésést, tonizálja a fejbőrt, javítva a hajhagymák vérellátását. Segít a hajhullás, a korpásfejbőr, a haj ritkulása, a kopaszság és a fejbőr fertőzése esetén. Táplálja a hajhagymákat és megszünteti a zsír blokkokat és gátakat a hajhagymában.

Ár: 1676 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ajándék 😊 Dr. Chen Patika Hair-Revall Tonic Lotion Spray
Ár: 0 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Bontatlan, de régi, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó
Bea42

2017. szeptember 28.

Nekem valamennyire csökkentette a hajhullást.Az illata nagyon erős,de megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

lumen

2016. október 30.

Nagyon erőteljes gyógynövényes illata van, ami számomra először nem tetszett, de egy idő után hozzászoktam és megszerettem :D Hatását tekintve én jókat tudok elmondani erről a termékről, szerintem nagyon jól beindítja a hajnövekedést, egy picit a fejbőrömet is bizsergeti. A Dr. Chen sampont és balzsamot használtam mellette, és nagyon szépen dúsult ezeknek az együttes használatával a hajam. :)

A szórófej nagyon praktikus, könnyű használni. Ha a teljesítményét nézem az ára sem vészes. Az összetevői szépek, nem tartalmaz káros anyagokat, amiért szintén plusz pont jár.

DE! sajnos zsírosítja a hajat, (én napi 3-szor használtam, és jól bemasszíroztam a fejbőrbe), de hajnövesztő kúra idején szerintem ennek ellenére sokat segít.
A másik probléma, hogy gyorsan fogy, ebből a szempontból, már nem olyan gazdaságos.

Most nem ezt a termék családot használom, még keresgélek, de szerintem jó kis tonik. Kúra szerűen mindenképp.

**Azt még megjegyezném, hogy akinek belsőleg vannak egészségügyi gondjai, annak nem fog csodát tenni semmilyen hajnövesztő varázsszer! Nekem is kezeltetni kellett a kóros vérszegénységemet, csak ezután indult rohamos növekedésnek a hajkoronám. Mérsékelni mérsékelheti a hajhullást, önmagában nem szünteti meg, ha az okot nem kezeljük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

szzh01

2016. augusztus 12.

Egy flakonnal elhasználtam, nem tudom igazából mit is gondoljak róla, szerintem amolyan ártani nem használ kategória. Az illata valóban nagyon erőteljes gyógynövényes, és tartós, még órák múlva is érződik. Pozitívuma, hogy nagyon gyorsan szárad, semmit (mármint semmi rosszat) nem csinál a frizurával, bátran használható napi szinten is emiatt. A fejbőrre irányítható fúvóka praktikus megoldás, de túl könnyen elfordul használat közben. Az üveg alján lévő mennyiséget már elég nehéz kinyerni belőle. Hatásáról nem tudok semmi pozitívumot felmutatni. Számomra a zsírosság mérséklése ill. a növekedés gyorsítása volt az áhított cél, itt nem fedeztem fel semmi elmozdulást. Elképzelhető, hogy még pár üveggel el kellett volna használnom hozzá, nem tudom, valahogy nincs kedvem újravenni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Ragdoll

2016. május 1.

A könnyen zsírosodó hajam hajmosások közti idejét toltam ki ezzel még régen. Erre annyira bevált hogy azóta sincs szükségem rá, ami jó, mert hát nem a legolcsóbb/ leg könnyebben beszerezhető tonik. Nagyon sokat (5-6 darabot) elhasználtam már belőle, most is van itthon egy fél sos helyzetekre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

NagyG

2016. április 20.

Ekcémát okoz,viszket tőle a fejbőr.
-1 adnék rá ha lehetne.Ez nem természetes hogy mindenkinél viszketést vált ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Ekcémát okoz,viszket tőle a fejbőr.
-1 adnék rá ha lehetne.Ez nem természetes hogy mindenkinél viszketést vált ki.

siss

2015. november 20.

Upd. Én sem értem mi lett ezzel a termékkel.Még most is megvan a nyárról maradt 2 flakonom,képtelen vagyok elhasználni,mert olyan brutális módon viszket tőle a fejem,hogy szavakkal le se tudom írni.Meg zsírosít is,amit régen szintén nem csinált és hullik is tőle a hajam.Röhej.Hónapok óta nem is használom,akkor nyugi van,ha elkezdtem akkor megzavarodok.Összetevői ugyanazok.De,hogy ez a termék korántsem ugyanaz amit én másfél éve elkezdtem használni,az szentség.Ebbe vagy belepiszkáltak vagy nemtudom,de valami nem stimmel.Én is lepontozom,mert jelenleg ez car a javából.

Upd.
Tizendarabot elhasználtam már belőle közben.Eddig szerettem.A nyáron nem használtam,nagyon ritkán csak,semmi kedvem nem volt a hőségben hozzá és most újra hullik ez a fránya.Viszont amióta újra elkezdtem használni,azóta nagyot csalódtam,ugyanis borzasztóan zsírosítja a hajam,hajtövem,amit eddig nem csinált.A szagát pedig lassan másfél év távlatából sem tudtam megszeretni,sőt,annyira brutálisan erős,markáns illata van,hogy már ki nem állhatom és hipertartós. :/
Hol jobb,hol rosszabb a hajam,k*cs*g hormonrendszer hibájából,de megint rá kellett jönnöm,hogy ez sem fog velem csodát tenni.Pedig jól indult,mert az elején hatásos volt.Múltidőben...
Elfújkálom azt a pár db-ot ami még van,mert apró hajaim azért vannak tőle,aztán majd meglátom hogyan tovább.

2014 ápr.4.
Összetevők magyarul: ginzeng gyökér,B1 vitamin,B6 vitamin,gyömbér gyökér,tujaolaj,útifű,csűdfű gyökér,metionin,cisztin,cink-szulfát,radix polygoni multiflori preparata,tea cserje olaj kivonat,alkohol.

Nem régóta használom,az első flakon felénél járok.Itt láttam meg és gyorsan be is szereztem,vesztenivalóm nincs alapon.Így nagy eredményről még nem tudok beszámolni,majd később.Remélem lesz mivel.Szerintem még az ára sem vészes.Barna flakonban van a lötyi és gyógynövényes illata van.Könnyen kézre áll a flakon használat közben.Pillanatok alatt megszárad és ami a legnagyobb pozitívum,hogy egyáltalán NEM ZSÍROSÍT!Eddig szinte csak olyan hajszesszel találkoztam,amiktől tiszta ragacs és zsíros lett a hajam.Na ettől nem.Fújás után teljesen észrevétlen,még a kezemen se marad nyoma.Viszont baromi erős ginzenges,gyógynövényes illata van,ami megmarad a hajban,nem illan el és állandóan érezhető.Már kezdem megszokni,a hatásért mindent,de tényleg erős.Semmilyen parfüm nincs benne,szóval annak tudom be,hogy van benne hatóanyag ezek szerint rendesen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

Upd.

2014 ápr.4.

wasp

2015. november 19.

2015. 07. 10.
Már az első használat után kevesebb hajszál volt a fésűben. Tegnap este feltettem, ma reggel kifésültem a hajam és egy óvatos ujjongást produkáltam közben. :)
Az illata tényleg masszív, nem kellemetlen, de átható és eléggé benne marad a hajban. A pumpás adagolófejjel nagyon könnyű eloszlatni és valóban nem zsírosítja el a hajat, amit alig akartam elhinni. Többek között ezért szoktam le a hajszeszek, meg szérumok használatáról, mert kb. moshattam is rögtön hajat, plusz az összetevők a legtöbbnél úgy kezdődnek hogy alkohol, másik alkohol.. stb., itt ez a lista végén van, amiért pluszpont jár nálam. Úgy tervezem, hogy naponta 2-3 alkalommal fogom használni. Megvettem hozzá a kondícionálót, a sampon pedig már adott volt. Az ára is abszolút baráti, ahhoz képest, hogy milyen pénzekért árulják az ilyesmit, én kb. 2100 ft-ért vettem a neten. Miután a Lush Roots nem segített, nagyon bízom ebben, tartós használat után jövök majd updatelni, egyelőre megadom az ötöst.

2015. 11. 19.
Egyszercsak elkezdte csípni a fejbőröm, de annyira, hogy hajat kellett mosnom, majd' megőrültem, annyira rossz volt. Hát bocsánat, de ezért pontlevonás jár, nem is kevés...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 19.

2015. 07. 10.

2015. 11. 19.

manitia

2015. szeptember 30.

Update2: Valamitől olyan szinten előjött az ekcéma a fejbőrömön mint még soha. Én erre gyanakszom, mert más új cuccot nem tettem a fejemre. Azóta kikúráltam és most újra próbálkozok. :/
2015.09.30. Még mindig...és most direkt csak a fejem egyik felén használtam és ott bezzeg kijött a viszketés pirosság stb...

Update: Ezt és a teáját "használom". A tea finom. :D Ami viszont a toniknál első használat után feltűnt, hogy isteni jó tartást adott a hajamnak és mintha vastagabbak lettek volna a hajszálaim (ne haragudjatok, hogy így fogalmazok, de csak azt írom, amit látni véltem :)). A non-plus ultra pedig, hogy nem zsírosít sőt, 1 nappal kitolta a hajmosásom. :D Ilyet egy toniknál sem tapasztaltam még. A hajhullásom is csökkent. Elérte, hogy megfontoljam a hajvitamin megvételét is. :) Ja igen én még csak hajmosás után használtam közvetlen. Hajmosások között nem, de úgy is ki fogom próbálni.

Beszereztem én is! Szerintem krumpli illata van. :D Nem büdös viszont lenn egy kérdésem. Ha a pumpás végét lefele fordítom és úgy tárolom az jó? Nem párolog el?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Alkoholok: Alcohol

A metionin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A metionin óvja a bőrt a káros anyagoktól.

Az cisztin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A cisztin bőrregeneráló tulajdonsággal bír.