Dr. Chen Patika

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Etes, Módosítva: 2020. szeptember 10.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A készítmény természetes E-vitamin tartalmú búzacsíra olajat, aranyköles kivonatot, vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmaz. A biotin és a cink hozzájárul a bőr és a haj, a niacin és a B2-vitamin hozzájárul a bőr normál állapotának fenntartásához. A szelén és az E-vitamin hozzájárulnak a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez. A szelén és a cink hozzájárulnak a haj és a köröm normál állapotának fenntartásához. A biotin, a niacin és a riboflavin (B2-vitamin) hozzájárulnak a nyálkahártyák normál állapotának fenntartásához. A niacin támogatja az idegrendszer működését, hozzájárul a normál pszichológiai funkció fenntartásához, a riboflavin és a B5-vitamin hozzájárulnak a fáradtság és a kifáradás csökkentéséhez. Folyékony hatóanyag lágyzselatin kapszulában a könnyű felszívódás érdekében.

Aktív anyagok napi 1 kapszulában

• Búzacsíra olaj 127 mg
  • Aranyköles kivonat 100 mg
  • Cink 10,1 mg (NRV 101%)
  • Szelén 55 µg (NRV 100%)
  • E-vitamin 16,2 mg (NRV 135%)
  • Biotin 50 µg (NRV 100%)
  • B2-vitamin 1,4 mg (100%)
  • Niacin (B3-vitamin) 16 mg (NRV 100%)
  • B5-vitamin 10 mg (NRV 166%)

Etes

2020. szeptember 4.

Ez a második szépségkapszula, amit használok. Lassan a végére érek és le szeretném írni a véleményemet, mivel úgy veszem észre, hogy elég hatékony a termék.
Haj: a babahajaim hossza elég észrevehetően nőtt, továbbá a mennyisége is, csak az egy picit nehezebben megállapítható, mivel fehérek. Nemcsak a babahajaim, de a “rendes” hajam is nődögél, én sosem merem a hosszát, csak úgy kb szem mértékre állapítom meg, én látok eredményt.
Bőr: a bőrápolási rutinomat nagyszerűen kiegészíti, mondhatni a keze alá dolgozik, kiváló kondiban tartja. A pattanások (arcon, háton, mellkason) a szokásosnál is ritkábban jönnek elő (tényleg csak “akkor”) és nagyon picik akkor is. A mitesszereket is szépen kordában tartja, úgy veszem észre, hogy dolgozik a kialakulásuk ellen.
Köröm: műkörmöm van, úgy csak annyit tudok elmondani, hogy jó gyorsan nő

+ észrevételek: gyorsan nő a szemöldököm😄😄 és bizony tud étvágyat okozni (-1*), hányingert, rosszul létet nem okoz, íze nincs, szerintem a mérete sem nagy, simán lenyelhető (vízzel természetesen), egyéb negatívumot nem tapasztaltam

Összességében egyelőre 4*-ot adok, mivel amiért megvettem (elsősorban hajdusitas, pici növekedés, illetve a bőrre való jótékony hatása) azt szépen teljesíti. Nem vártam tőle csodát, mivel nem csodaszer, hanem vitamin és fontos mellette a megfelelő életmód + haj-bőr ápolási rutin, így van értelme szerintem.
Ha elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Köröm: műkörmöm van, úgy csak annyit tudok elmondani, hogy jó gyorsan nő

Ha elfogy, újraveszem.

Vitaminok: Niacin, D-Alpha Tocopherol, Panthenol, Biotin

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

A niacin B3-vitamin egyik formája, mely a niacinamidehez hasonló tulajdonságokkal bír. Többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Az E-vitamin egyik formája. A "D" betű a természes formájú E-Vitamin olajat jelöli, melyet nővényi olajakból vagy szójababból nyernek. Paula begin szerint az E-vitamin természetes formában hatásosabb és jobban megtartja a bőr,mint a szintetikus társait. További információk az E-vitaminról>>>.