Dr. Chen Patika

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2012. február 14.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Arcra és testre egyaránt használható. Extra finom szerkezetű, természetes „glükomannán” növényi rostból készül. Hatékonyan radírozza a bőrt, és mélyen tisztítja pórusait.

Masszázs és hámlasztás: Gyengéden masszíroz és hámlaszt, javítja a vérkeringést és eltávolítja az elhalt hámsejteket. Táplálja és védi a bőrt.

Mélytisztítás: Puha felülete képes eltávolítani a pórusokba rakódott szennyeződéseket, használatával csökkenthető a mitteszerek és pattanások kialakulásának gyakorisága.

Hidratálás: Vékony filmréteget képezve segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát.

100%-ban természetes fermentált konjac rostból készül, nincs irritáció, így alkalmas érzékeny bőrűek számára is.

A konjac szivacs Tajvanból importált kiváló minőségű konjacporból készül. Tartósítószert, színező- és adalékanyagot nem tartalmaz. Biológiailag lebomló, környezetbarát.

szilvia.bano

2019. február 10.

Semmi különös változást nem tapasztaltam. A sminkeltávolítást hatékonyabbá teszi, valamennyire tisztítja a pórusokat, de nem épült be a napi arctisztítási rutinomba. Felakasztom a fürdőszoba fogasra, kiszárad, aztán már teljesen szárazon olyan, mint a kő. Használatkor újra bevizezem. Így évek múltán sem romlott meg, teljesen jó állapotban van. Szerintem is hülyeség hűtőbe tenni, pláne nedvesen, úgy nem is csodálom, ha megpenészedik, meg esetleg még az ételek szagát is magába szívhatja. Egyszerűen ki kell szárítani. Szárazon ugyanis nem romlandó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

kneva

2017. április 29.

Ez az egyik legolcsóbb konjak szivacs alternatíva. Én használat után felakasztom és hagyom kiszáradni. Másnap zuhanyzás közben betartom a víz alá, míg újra megpuhul. Előfordult olyan is, hogy elutaztam, a szivacska meg itthon maradt, fele méretűre száradt. Hazaérve betettem egy pohár vízbe, és mire tusoltam teljesen megpuhult és visszanyerte a méretét és formáját. Nekem nem penészedett be.
Az amúgy is jó állapotú, hidratált és rendszeresen hámlasztott bőrömön túl sok változást nem vettem észre, de az tény, hogy így kevesebb habzó arclemosó fogy és számomra kellemes érzés, ahogy az arcomat masszírozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

pont

2016. május 25.

spontán vásárlás eredménye, nem használom még túl régóta, de eddig tetszik. csak magában, sima vízzel használom és tényleg sokkal puhább lesz utána a bőröm valahogy, de azért nem egy csodaszer. olyan, mintha valamilyen anyag lenne benne (már eleve a tapintása) és aztán az átkerülne a bőrömre is. kíváncsi vagyok, hosszú távon, hogy teljesít. hűtőbe én se fogom tenni, szerintem semmi értelme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

ribizlizizi

2016. március 24.

Használgattam sokáig, mikor még az üzemben dolgoztam, ahol gyártják a chen termékeket, occóbb volt úgy megvennem :) nem tudtam eldönteni, szeretem-e ezt a szivacsot. semmi különöset nem vettem tőle észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

pamutka

2015. december 4.

Nagyon szerettem használni, viszont sajnos csak nagyon rövid ideig tudtam, szinte szétrepedt szegényke. Lehet kifogtam valamilyen hibás szivacsot, nem tudom. Viszont így elvesztettem a lelkesedésemet. Nem tároltam hűtőben, nem is értem miért kellene... Inkább ebayről rendelek egy olcsóbbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Barabella

2015. december 2.

Nemrég kezdtem el használni viszont eddig nagyon szeretem, pihe puha az arcom a használat után, és szuper tisztának érzem, talán a pórusaim is kicsit kisebbek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

babyface

2015. július 11.

spórolási szempontokból döntöttem most mellette és nem a drágább neroli-s testvérénél. :) a szivacs maga nagyon hasonló, de sokkal keményebb, nem olyan finom mint a neroli-s. én úgy vettem észre nehezebben szárad meg és nehezebben is veszi fel később a vizet. hatásra kb ugyanazt tudja mint drágább testvérkéje, szóval akit nem zavar, hogy keményebb és nehezebben puhul vissza (engem igen mivel reggel nincs arra időm, hogy megvárjam míg megszívja magát...) annak jó alternatíva lehet. hűtőbe tenni elég nagy marhaság... nem hiába van rajta a kis cérna, használat után szépen ki kell nyomkodni belőle a felesleges vizet és hagyni kell megszáradni, így hónapokig használható lesz higgyetek nekem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

grizus

2015. március 8.

Karácsonyra kaptam, tehát két hete. Kivettem a hűtőből az itt olvasottak hatására és semmi baja nincs egyelőre. Meglehetősen jól tisztít. A mitesszerekkel persze ennyi idő alatt nem tudott mit kezdeni, de majd updatelek még. Egyelőre jó.
Végül megpenészedett, ezért kidobtam. Azt hiszem, ez egy felesleges termék, egy sima szivacs, vagy egy sós arcradír is tud ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 8.

tomkogy

2014. december 20.

Száraz bőröm hajlamos a mitesszer képződésre. Arról még nem tudok beszámolni, hogy a mitesszerekre milyen hatással van, viszont csak vízzel meglepően puha, és bársonyos érzetet hagy a bőrön, 1-2 perces masszírozást követően.
Olvasgattam más márkájú konjac szivacs tárolásáról. Úgy döntöttem, hogy csak felakasztom, nem tárolom a hűtőben, mert a többi márkánál ezt fogalmazták meg.
Így nem penészedhet, és nem is tapasztaltam semmilyen hátrányt azért, mert nem hűtőben tartom.
Mindenképpen újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 20.

Mindenképpen újra veszem.

kay37

2014. december 17.

Lassan 1 hónapja használom. Problémás, zsíros, mitesszeres,pattanásos, szóval szörnyű bőröm van. Nekem bevált, reggel és este vele tisztítom meg az arcom, meleg vízzel kicsit átöblítem használat előtt, hogy puhuljon,(semmiképp ne használjátok szárazon, mert érdes)kevés arctisztítót nyomok rá, kb. 1-2 percig masszírozom vele az arcomat. Én lemosom utána tiszta vízzel az arcomat, mert semmilyen réteget nem bírok rajta elviselni, de így is puha és hidratált marad, csak az orrom szárad ki a hidegben. A pórusokat szépen kitisztítja, bár az orrom ugyanúgy tele van, de az orcán, állon, homlokon nagyon szépen dolgozik. Jöhet utána kb. 3 perc múlva a smink, nem zsírosodom be tőle és nem lesznek pattanások a smink alatt. Hozzá kell tenni, hogy antibiotikumot szedek a bőrömre,mert hiszem, hogy ezt a problémát csak belsőleg lehet megszüntetni (emellett azért külsőleg is ápolni kell) de akkor is észrevehető, hogy jobb eredményt érek el, mint amikor csak kézzel végeztem a lemosást. Teljesen ki kell mosni, de én nem a hűtőben tárolom, egy nyitott ajtó kilincsére akasztom fel a folyosón, tehát nincs igazán melegen, de azért "hűtőhidegen" sem, de így szépen elvan, megőrizte az állagát és szerencsére nem veszek észre rajta minőségi romlást sem. 700 Ft-ért vettem ingyen szállítással, biztosan újra fogom rendelni, szívesen ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.