Dr. Chen Patika

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikolett, Módosítva: 2015. november 16.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A chili paprikából nyert kapszaicin segíti a zsírok és szénhidrátok oxidációját, ezzel támogatva a fogyókúra eredményességét. A tea polifenolok antioxidáns hatásuk révén hozzájárulnak a szervezetet károsító szabad gyökök semlegesítéséhez, az EGCG segíti a testsúly kontrollt. A szenna természetes módon segít fenntartani a bélműködés rendszerességét, támogatja a bélfunkciókat, az emésztés ritmusát.

A króm hozzájárul az egészséges vércukorszint fenntartásához, részt vesz a makrotápanyagok (szénhidrátok, fehérjék, zsírok) anyagcseréjében.

Összetevők: lótusz-levél kivonat, tea polifenol, szenna levél kivonat, zselatin, papaya kivonat, chili kivonat (kapsza-icin), króm-pikolinát

nikolett

2015. november 18.

Az első doboz utolsó harmadánál járok. Korábban másféle szűztea kapszulákat már szedtem, nos, szerintem mind ugyanolyan.

Van, hogy fáj tőle a hasam, főleg, ha egyhuzamban több napon át szedem, vagy ne ajd'Isten két szemet veszek be egyszerre. Hogy is fogalmazzak, kipucol, hatékonyan, de nem kegyetlenül. Nem kell attól tartani, hogy az ember emiatt nem fog tudni elindulni valahová, bár, ha tudom, hogy másnap egész nap úton leszek, azért nem veszek be a biztonság kedvéért.

Tisztító hatása tehát kétségbe vonhatatlan, viszont én még nem fogytam tőle. :( :D Így kap egy négyest, az ötöst csak akkor érdemelné, ha valóban fogyasztana.

Tudom, tudom, nem ettől kell várni a csodát és a fogyást, hanem az egészséges táplálkozástól és a mozgástól, én mégis bíztam/bízom (hiszen még mindig szedem) benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.