Dr. Chen Patika

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rocksteadycat, Módosítva: 2012. január 15.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Testápolók

Rendszeres használatával hozzájárul a problémás területeken lerakódott zsírszövet mennyiségének normalizálásához és a narancsbőr tüneteinek mérsékléséhez. A kezelt bőrfelület masszírozásával serkenthető  a sejtek közti anyagcsere, a méreganyagok távozása, ezáltal javul a bőr víz- és zsírháztartása, feszesedik, rugalmassá válik a felülete.

infernal

2019. július 5.

Nekem semmit sem hatott..csak büdös lettem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Nekem semmit sem hatott..csak büdös lettem tőle.

Monitesztel

2016. december 21.

Amikor tönkrement a fűtés itthon nagyon hasznos volt! Konkrétan felgyulladtam! Ráadásul egy molekulányi kenődött az orrom és a szám közé, gyors ajakfeltöltésem is volt.
Cardio előtt kentem magamra...megbántam!
Amúgy el tudom képzelni, hogy segítsen, de még csak párszor használtam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 21.

Cardio előtt kentem magamra...megbántam!
Amúgy el tudom képzelni, hogy segítsen, de még csak párszor használtam!

perlakiniki

2016. március 18.

Nem vártam tőle nagy csodát,de szinte semmit se használ.Jól bemasszírozva a bőrömbe azt gondoltam égetnii fog....de semmi nem történt. Paprika krém jobban bevált de az is csak tekercseléssel😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

Poppycat

2014. március 31.

Én is vettem a megújult változatból. A színe már nem olyan extra undi és a szaga sem. Lila lett az új doboz színe és drágább is lett. kb. 2300 ft-ért vettem a Dm-ben. Narancsbőrre használom. Nagyon hatásos! Tipikusan az olyan krémek közé tartozik, amik nagyon égetnek (mint pl: paprikás krémek, fahéjas krémek), de használnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

sziszo

2014. január 18.

Vettem én is egyet magamnak még vagy 2 évvel ezelőtt, de totális titokban. Gondoltam ha ezt valakinek elmondom hülyének néz.... Nagyon durva. Csíp, éget és befogja a ruhákat. Hiába mostam le reggel, egész nap éreztem az illatát :D és az járt a fejemben, hogy tuti tudja mindenki, hogy este ezzel a barna trutyival kenegetem magam. Párszor próbálkoztam vele aztán a fél tubussal ki is dobtam. Majd mentem az anyósjelöltékhez és láttam kitéve az asztalra, kérdeztem is ki kínozza magát, anyóspajti csak nevetett aztán kidobta ő is. :D Inkább kevesebbet eszek és Rékázok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

Laura

2013. október 23.

ahogy olvasom újíthattak rajta. nekem még a régebbiből van, nem fogyott el mert háromszor is meggondolom, felkenjem e annyira durván csíp/éget. egyszer spinning edzés elött kentem be magam...soha többet! megjártam a poklot azt hittem ott halok meg.
a krém iszonyú büdös és kacsafos színe van. vigyázni kell mert fog, tehát olyan ruhát kell viselni amit nem féltünk ugyanis nekem nem jött ki teljesen az anyagból. de szerintem mindent összevetve hatásos a krém de nem bírnám rendszeresen használni.
azért adok 3ast mert nagyon csíp és nagyon büdös meg ugye fog is...egy szóval nagyon macerás a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

jibjab

2013. augusztus 23.

Mindenki előtt fejet hatok, aki ezt használta. Én is megvettem, kipróbáltam. Amikor felkentem még nem éreztem semmit, talán egy kis melegséget. Pár perc múlva lángvörös lett a bőröm, égetett, azt hittem, hogy megveszek! Lehet, hogy nekem van nagyon érzékeny bőröm (egyébként tényleg az) és biztos, hogy én vagyok hisztis, ezt is aláírom, de nekem elviselhetetlen volt. Azt hittem megpusztulok! Próbáltam a kádban lemosni, de a tusfürdővel keveredve még rosszabb volt. Órák múlva múlt el a pirosság meg az égető érzés. Közben néztem, de nem járt le a szavatossága, mert már azzal is meggyanúsítottam. Ki akartam dobni, de a barátnőm azt mondta, hogy őt nem zavarja ez, őt a hatékonyság érdekli és ki akarja próbálni. Figyelmeztettem arra, hogy nekem mi volt. Ő kipróbálta, kicsit vörös lett a bőre, de nem volt kellemetlen égő érzés. Elhasználta, de eredményt nem hozott neki. (Mondjuk, ez az egész cellulitisz krém dolog nekem olyan, hogy inkább a lelkünk megnyugtatásának szól szerintem, mert amíg fagyival meg sült krumplival tömi magát az ember lánya addig hiú ábránd egy krémtől remélni a karcsú combokat és sima popsit. Különben is alkat és a hormonok is szerepet játszanak itt, tehát szerintem egy krém igen keveset segíthet, de ennek ellenére egy időben nem volt olyan cellulit kezelő krém, amit ne próbáltam volna ki és a mai napig hajlamos vagyok bedőlni a hangzatos szövegeknek.) Én ennek az eredményességről nem tudok nyilatkozni, csak azt tudom, hogy akinek érzékeny, vékony bőre van, az fokozottan vigyázzon vele. Nálam csak azért nem volt totális pénzkidobás, mert a barátnőm szívesen elhasználta még örült is neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 23.

szambi

2013. augusztus 22.

Hát én most értem a végére az első tubusomnak. Nem mondom, érdekes az biztos.
Megfigyeltem, hogy minél jobban bemasszírozom, annál jobban csíp. Ha csak úgy felhessintem, akkor nem annyira csíp, de úgy meg nyilván nem hat rendesen. Ugye ugye, mekkora ész vagyok, nem hiába kaptam diplomát, kétszer is sorba álltam.
A színére ugyanez nem mondható el. Bárhogy kenem, mindent összefog. Pelikán elvtárs koncepciós perében vállalhattam volna a békaember szerepét.
Na most a metódus kérem szépen a következő:
Éjszakára nem ajánlom, mert ha mástól nem is, de ettől álmatlan lesz. Ahogy előttem többen is kifejtették, mozgás előtt érdemes alkalmazni. Én is cicanacit húztam rá, aztán irány kocogni, vagy szimplán csak tapodtam a lépcsőgépet. No meg persze nem táplálkoztam cukros babos csülköt este 11-kor.
Így már hatásosnak tűnik, de megmondom őszintén, fogalmam sincs e nélkül mi lett volna. Kontrollcsoport nem volt, mert az uram nem cellulitiszes, még csak nem is hájas, fél lábamra meg nem akartam kenni.
Remek altesti vérbőség fokozó. Vigyázzatok, hogy ne üljetek vele be a fürdőkádba!!! Suxxx...én hülye.
Amúgy megelőlegezek neki egy négyest, mert valóban simább lett a combom meg az ülepem. A hasonló termékek közül ez a legszimpatikusabb, ebben legalább van anyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Hát én most értem a végére az első tubusomnak. Nem mondom, érdekes az biztos.
Na most a metódus kérem szépen a következő:

Hime

2013. június 6.

A vélemények alapján velem lehet a gond, mivel 1 órája kentem fel és semmi csípő, égető érzést nem tapasztaltam. Pedig már úgy rágyúrtam, hogy jegelni kell a valagamat :)
Jaj igen, a színe is meglepett, mivel lóbalzsam szerű állagra és színre számítottam, ehelyett egy meglehetősen undorító (hagy ne mondjam milyen) színű trutyi fogadott.
Majd pár hét múlva értékelem.

Edit: Jelentem, érzem az melegítő hatását (nem, nekem nem éget)! Ma bekentem a hasamat picit több krémmel, jól elmasszíroztam és izzad a hasam :D Már picit több mint 1 órája kentem be, de 30 perc után kezdtem el érezni a hatását. Eddig legyen 4-es :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Majd pár hét múlva értékelem.

cicatapmancs

2013. április 23.

Tényleg megéri az árát, mert nekem ez a mennyiség egész életemre elég lesz. Bekentem magam és 20 perc után pánikszerűen rohantam lemosni, mert annyira égett a bőröm. Lemostam 1-szer....2-szer....3-szor....még mindig csípett. A megoldás nálam az volt, hogy hideg vizes fürdőben ültem fél órát, és addigra már elviselhetővé vált az érzés. Nem merem még egyszer megkockáztatni, hogy használjam, mert azaz 1 óra nekem maga volt a pokol. A szépségért meg kell szenvedni, de nem ennyire...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil