Dr. Hauschka

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 5060 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rosewood, Módosítva: 2012. március 13.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Wellbe, 5060 Ft

Erőteljes feszesítő hatás. Várandósság esetén a Kökényvirág olaj rugalmasan és tágulóképesen tartja a bőrt, megelőzi a terhességi csíkokat, csipkedő masszázshoz ideális készítmény.

Ár: 850 Ft , Eladó: Wellbe
10 ml próba kiszerelés
Ár: 5060 Ft , Eladó: Wellbe
75 ml kiszerelés
evi14

2019. október 4.

Mindenkinek ajanlom a terhesseg alatt. Mindket terhessegemnel ezt hasznaltam es egy stria sem lett rajtam. Szuper az illata, gyogynovenyes.. de nem tul tolakodo..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Erus1973

2018. június 29.

Mind3 várandósságom alatt használtam. Több mint 20-22 kilót szedtem fel. Kb. a 4-5. hónaptól használtam a hasamra, combomra, fenekemre. Finom illata van, és nagyon bársonyossá varázsolja a bőrt. És a legfontosabb, egyetlen stria sem maradt rajtam. Nagyon szuper termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

La-Fee

2014. március 31.

Tökéletes volt a terhességem alatt. Minden nap használtam, hasra, fenékre, mellre combra, azt hiszem két üveggel fogyott el a várandóságom alatt, az illata meghatározó, jó emlék.( èn mondjuk szeretem a natúr illatokat) A böröm síma maradt, nem lettek csíkjaim. Pedig hajlamos vagyok rá és nem is keveset szedtem fel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 31.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.