Dr. Hauschka

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 8030 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 11.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Wellbe, 935 Ft

A tisztító maszkban egyesül a természetből nyert gyógyiszap ereje a sarkantyúka és a varázsmogyoró gyulladást csökkentő, kiválasztást serkentő tulajdonságaival. A maszk mélyreható tisztító hatása azon alapul, hogy aktívan fölveszi magába a bőr kiválasztási termékeit. Jelentősen hozzájárul a bőr regenerálódásához, a bőrfunkciók harmonizálásához.

Ár: 935 Ft , Eladó: Wellbe
10 g próba kiszerelés
Ár: 8030 Ft , Eladó: Wellbe
90 g kiszerelés
Denissza

2019. augusztus 29.

Már a 4.-ik használat után vagyok, tényleg nagyon jó! Most a DR. HAUSCHKA ampullakúra mellett használom, szuperál .Az ára így egy kicsit húzós, de megéri a szép bőrért..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

sophie986

2018. március 8.

Nagyon tetszik, az itteni vélemények alapján vettem meg. Kicsit bénáztam az elején: a megfelelő állag eltalálása gyakorlatot igényel. Szépen tisztít, összehúzza a pórusokat, sima pihe puha bőrérzetet hagy maga után. Az összetevői szuperek, az árát picit sokallom, bár valószínűleg heti egy-két használat mellet sokáig elég lesz.A csomagolás igényes, Dr Hauschka-tól megszokott gusztusosság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

La-Fee

2018. március 6.

Az első alkalommal kis kiszerelésben vettem meg, két hete, de ahogy lemostam, rögtön mentem megvenni a nagy tégelyt. Ilyet kerestem. Természetes, tiszta hatóanyagok, látványos hatással.
Csapvízzel keverem, 15 perc gőzölés után teszem fel, a mélytisztító maszk után. Tökéletes! Utána egy Hauschka maszk, láthatóan szebb, tisztább a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

szitakötő

2018. március 5.

Még csak 3x használtam, így a rövidtávú benyomásaim alapján tudom véleményezni. Mivel vegyes-érzékeny a bőröm, a leírásnak megfelelően arctisztító tejjel keverem, és csak 5-10 percig hagyom fent. Tisztító hatást nem vettem észre, de nagyon kellemes, selymes tapintású utána a bőröm. Lehet, hogy vízzel keverve jobban tisztítana, majd kipróbálom úgy is. Sokáig elég lesz, vékonyan kenve nekem elég 1 mokkáskanálnyi/alkalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

vrita90

2017. december 17.

Heti egyszer hasznalom, primaveras varazsmogyorovizzel keverem, neha pedig antioxidanst js csepegtetek bele. Nagyon szeretem, gyonyoruen tisztitja a bort.
Mindenkeppen ujravevos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Mindenkeppen ujravevos.

Moringa

2017. április 5.

Szuper! Szuper! Szuper! Problámás bőrre fantasztikus! A dr. hauschka kozmetikusom mindig rám szól, hogy ne felejtsem el heti egyszer használni. Desztillált vízzel vagy arctonikkal keverem ki.

puncsos

2017. február 28.

Valóban nagyon jól tisztít, egy alapos bőrradírozás után nagyon jó szolgálatot tesz. Mattítja az arcot, a zsírosság a használat után eltűnik. Nekem nem tisztította ki teljesen az arcomat, ahol nagyon-nagyon mélyen vannak a mitesszereim; de ez nem a készítmény hibája, azokat kozmetikus sem tudja eltávolítani évek óta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Nancika

2016. június 22.

Ha van tökéletes tisztító maszk, akkor ez az. Nagyon szerettem/szeretem használni. Mivel anyukám kozmetikus, és DR. Hauschka termékkekel is dolgozik, így elég könnyű (és olcsóbb) volt a beszerzése is mindig. Egyszerűen fantasztikus. Imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

blackspot

2014. november 21.

Nagyon szeretem, és elég régóta használom is már. Gőzölés után használom,hol a saját gőzölőjével, hol kamillateával. Picit vastagabb rétegben viszem fel szerintem, mint kellene, de így is elég kiadós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

klaresz

2014. október 11.

nagyon szeretem, mivel vannak egyéb agyagos maszkjaim, csak tasakostul veszem, 4-5 alkalomra elég is, hiszen vékonyan kell felkenni. én alaposan előkezelt bőrre teszem fel, nyitott pórusokkal, szerintem nem kell előtte hauschkás gőzőlővel gőzölni, egy jó radírozás és forró vizes mosakodás is megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

Kerti sarkantyúka kivonata. A CosIng hivatalos besorolása szerint fertőtlenítő hatású, tonizáló, bőrkondícionáló összetevő. A Wikipédia szerint főleg fertőtlenítőként és antibiotikumként használják, magjait biokrémbe sajtolják.