Dr. Immun

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. augusztus 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Csalán levél és csalán gyökér megfelelő arányú alkoholos kivonata.
Magas vitamin, ásványianyag és nyomelem tartalma miatt erősíti a hajhagymákat. A csalán hatóanyagai gyulladáscsökkentő, baktériumellenes, méregtelenítő hatással bírnak, serkentik a haj növekedését és a fejbőr vérkeringését. Használatával a haj dúsabbá válik, a hajszálak megerősödnek.

A hajcsepp kellemes, gyógynövényes illatú, nem lesz zsíros tőle a haj, ezért kezelés után nem szükséges lemosni. A frizura megmarad. Hajmosás estén érdemes a cseppeket a már tiszta, félszáraz fejbőrre felvinni.

Zsu1

2023. január 25.

Páromnak vettem korpásodásra, nagyon meg vagyunk elégedve, teljesen elmúlt neki! Ajánlom másoknak is.!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 25.

sassar

2019. május 31.

Elmulasztotta a korpásodásomat, finom gyógynövényes az illata. Két üveggel elhasználtam belőle, és azóta sem jött vissza a korpásodás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

mauricias

2019. április 26.

Egészen kellemes, a fejbőröm szerette, jól kordában tudom vele tartani a korpásodást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 23.

Nagyon jó volt korpásodásra, a csalánt teába is szeretem, jól méregtelenít, de a fejbőrömnek is nagyon jót tesz. Azért is szeretem, mert nem zsírosítja a hajam, nem kellett sűrűbben hajat mosnom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 23.