Dr. Kelen

Ár:   1068 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2019. december 17.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Lábápolók

Használatával elkerülhető a lábgombásodás és a baktériumok okozta fertőzések kialakulása. Azonnal dezodorál és szagtalanít, hosszan tartó higiéniai érzetet biztosít. Ajánlott uszodákban, munkavédelmi- illetve zárt cipő viselése esetén.

A lábfejre, körmökre, lábujjak közé permetezve masszírozza a bőrbe. Gyorsan és nyomtalanul beszívódik. Naponta többször célszerű alkalmazni a tökéletes eredmény elérése érdekében.

Tartósítószert, mesterséges illat- és színezőanyagot nem tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

TAlexaaa

2021. április 8.

Jól véd, de sajnos iszonyatosan szárítja a talpat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Jól véd, de sajnos iszonyatosan szárítja a talpat.

Paloma

2020. október 1.

Hupsz én ezt eddig cipő spraynek használtam:D de ki fogom próbálni a lábamra is.
A munkám során sokat cserélek magassarkút amiben 10+ órákat tolok harisnyában.
Én imádom az illatát, és mások is:D. szeretem, hogy nem csinál köhögős felhőt és nem indítja be a füstjelzőket a repülőn:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

A munkám során sokat cserélek magassarkút amiben 10+ órákat tolok harisnyában.

Mokani

2019. augusztus 11.

Az elején nem szerettem- igen, a teafaolajnak van egy jellegzetes "szaga" - utána viszont utána olvastam, hogy mi mindenre jó... És már nemcsak ezt használom mert bevált, hanem a teafaolajat is és már egyáltalán nem zavar :)
Nem csúszik utána a cipőm mint más termékeknél és ha megyek valakihez, akkor is befújom vele gyorsan a lábam (mert befér a táskába ;) )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Dea

2018. július 7.

Hát nem érzem úgy, hogy eléggé dezodorálna, kellemes illata van, és szépek az össztevői,de mivel keveslem a hatását ezért nem venném újra :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Lettih

2017. augusztus 7.

gyorsan szárad, és nem ragad utána, könnyen adagolható, nagyon jól frissít és teszi a dolgát :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

AnnaLAKK

2017. június 14.

Lábamra és a cipő illatosítására is használom mind a kettő kihívást tökéletesen teljesíti. Reggel pár fújás és már vehetem is fel a cipőmet. Sose használok hajtógázas terméket ha lehet, úgyhogy nekem bevált. Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

Zildinyo

2016. május 25.

Nem túl csábító az illata, ezt még meg kell szoknom..
Mindenesetre teszi a dolgát, tényleg jól dezodorál, nem alakulnak ki kellemetlen szagok, és ez a lényeg :)
Külön szeretem, hogy nem hajtógázas, és ügyesen lehet adagolni, anélkül, hogy megfulladnék az utána maradt illatfelhőben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

Nem túl csábító az illata, ezt még meg kell szoknom..

cirnyoo

2015. december 8.

Remek minőség, napi rendszerességgel használom. Könnyen kezelhető, jó illatú, frissít, gyorsan szárad és nem lesz büdi a lábikó még a műbőr csizmában sem. Kifejezetten tetszik, hogy kis kiszerelés, mert így a táskámba is belefér :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 8.

Alkoholok: Alcohol
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>