Best of Beauty 2019

Dr. Kelen

Ár:   850 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2014. március 20.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Testápolás

Korszerű összetételű, könnyen felszívódó, kellemesen hűsítő bedörzsölő készítmény. A gyulladáscsökkentő mentol hatását a helyi vérbőséget előidéző, gyulladáscsökkentő kámfor optimálisan egészíti ki.

A kívánt testrészt napi 2-3 alkalommal dörzsöljük be. Ideális készítmény sportolás, megterhelő munka után. Gyógytorna, sportolás előtti bemelegítésre is kíválóan alkalmas.

Tartósítószer-, illatanyagmentes!

7ot

2016. július 13.

Bejött, tényleg jól hűsít és segített, amikor meghúztam a vállam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 13.

Bejött, tényleg jól hűsít és segített, amikor meghúztam a vállam.

Jelizz

2016. május 8.

Hasznalat elott hutube kell rakni mert kulonben nem erzek semmit :( hasznalat utan mentol illatom lessz,es picit ragacsos lettem,nalam a jegzsele a befuto!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 8.

deagle13

2014. szeptember 19.

Nagyon jól hűsít és frissít, durvábban, mint a jégzselék. Érzéstelenítette a vállfájásom, mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

kissbarbara1990

2013. augusztus 7.

Rendeltetés szerűen én még nem használtam, de orrdugulás idején elég párszor csak a flakonba szippantani és kapok levegőt az orromon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Alkoholok: Alcohol
Emulgeálószerek: PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Tisztítószerek: PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine
Illatanyagok: Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.