Dr. Kelen

Ár:   1204 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DrKCosmetics, Módosítva: 2020. február 10.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Normál

A vadgesztenye-kivonat (eszcin) tartalmú gél rendszeres használata segít elkerülni és késlelteti a visszérre jellemző elváltozások kialakulását, súlyosbodását. Mentol tartalma csökkenti a lábszár viszkető, feszülő érzését. Azonnal beszívódik, zsíros nyomot nem hagy. Kellemesen hűsít.

FeketePiroska

2020. április 27.

van pár ér a lábamon ami egy egy nehezebb/aktívabb nap után olyan mintha zsibbadna. Olyankor be szoktam kenni vele. Félóra múlva már semmi baja nincs. A megdagadt ereket is megnyugtatja.
Hajlamos vagyok kék zöld foltos is lenni - hamarabb felszívódik ha kenegetem ezzel a zselével. Szerintem teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

eilthyr

2020. február 23.

nagyon kellemes, citrusos-gyógynövényes, alkoholos illata van - nekem nagyon tetszik! alaposan belemasszírozom a vádlimba és bár kicsit ragadós marad utána.. cserébe sokáig tart a frissítő, hűsítő hatás. tapasztalatom szerint ugyanazt tudja, mint a lioton gél, de sokkal jobb szagú termék nála. csodát nem tesz, de pl. a sok állómunka miatti nehéz, fáradt fájdalom ellen és ún. kezdődő "pókhálósodásra" teljesen megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.