Dr. Lipp

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2013. június 12.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Ajakápolók

A szürke doboz, mely minden londoni sminkes táskájában ott lapul: az angol sminkesek kedvenc ajakápolója. Sűrű, gazdag és intenzív hidratálás: 100%-ban tiszta, 100%-ban természetes. Íztelen és szagtalan.

Ajánlott felhasználási területek: ajkak, száraz bőr, könyök és láb, ekcéma és pikkelysömör, mellbimbó(szoptatásnál), pelenka-kiütés, sebgyógyítás, leégés, intenzív hidratáló éjjeli maszk.

Kiszerelés: 15ml

Marietta1977

2017. október 24.

Én éjszakára használom, számomra tökéletes, jól hidratál, nekem a tubusos kiszerelés elég praktikus, sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Avicky

2013. november 7.

Sajnos nekem nem lett a kedvencem. Nehezen kenhető az állaga, a tubusból sem túl praktikus adagolni. Szinte nem tudok olyan keveset kinyomni, amennyi elég lenne. Állandóan ragacsos a szám tőle. És minden ragad amihez hozzáér. Egyébként naponta többször kell használni. Az olcsó termékeknél csak az összetevői miatt jobb, de használhatóságban minden szempontból alulmarad. Tényleg sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

Hidratálók: Lanolin