Dr. Müller Pharma

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. március 23.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Samponok

A teafaolaj sampon az ausztrál teafa, gyógyszerkönyvi tisztaságú természetes antiszeptikus olaját tartalmazza. A teafaolaj sampon helyreállítja a fejbőr természetes egyensúlyát és csökkenti a bakteriális eredetű korpásodást. A teafaolaj sampon regenerálja a festés, dauerolás és szárítás által igénybe vett hajat. Az első fázisban hatékonyan eltávolítja a korpát és más szennyeződést a hajból és a fejbőrről, a második fázisban korlátozza a baktériumok aktivitását, amelyek a korpaképződét kiváltják. A készítmény növényi eredetű hatóanyagai kíméletesen tisztítják és védik a hajat a környezet károsító hatásaitól. Rendszeres használatával megelőzhető a további korpásodás, a haj tiszta, ápolt, egészséges, selymes és csillogó lesz. A teafaolaj távol tartja a hajparazitákat is.

Kiszerelés: 200ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

whyteangel

2016. július 4.

A Selsun Blue sampont már hónapok óta nem lehet kapni, ezért helyette kerestem valami más alternatívát. A gyógyszertárban ezt ajánlották, és az ára is kicsivel kedvezőbb, mint a Selsun blue-é.
Az illata a jellegzetes teafa illat, amit én kezdetben nem szerettem, de ma már kifejezetten tetszik. :)
Én csak az első mosásnál használtam, utána mindig egy másik terméket szoktam használni, mert kicsit szárít magában, így viszont kifejezetten jó. :)
Kb. 2 hete fogyott el, folyamatosan halogattam az újra vásárlását, de holnap muszáj lesz sort kerítenem rá, mert érzem a hiányát, amíg használtam, nem volt gondom a korpával, de most újra előjött, úgyhogy jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.