dr. Organic

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1450 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: lady_jellyfish, Módosítva: 2016. május 23.

Kiszerelés:   5,7 ml
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1450 Ft

• Avokádó és mandulaolaj hozzáadásával táplál, helyreállít, hidratál.
  • Biogazdálkodásból származó és természetes összetevőkkel.
  • 15-ös UVA és UVB fényvédő faktorral.

Ár: 1450 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
AKCIÓ! 2019.08.28-ig 1290 Ft
LililiL

2019. október 30.

Mostanság vettem. Számomra nem marcipános az illata, és felvitel után nem is nagyon érezni ezt a vitatott illatot, ami persze nem baj :) Tutin hidratál és nekem rúzs alatt is kellemes volt viselni. Amikor szinte sebesre kicserepesedett a szám egy éjszaka alatt vállalhatóra rendberakta! Gyóóógyíííír ^^ <3 A bioderma atodermet váltottam le vele, annál például lényegesen visszafogottabb az illata az ajkakon. Szerintem minden tekintetben jobb is nála. Valóban beszívja az ajkam :) De azért ketten nem állnak távol egymástól a toplistám élén! Viszont most ez jobb :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Ennie86

2018. augusztus 22.

Kellemes marcipános illat, remek hidratálás. A húzós ára ellenére egy igazi csodaszer! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Eszter88

2018. március 5.

Megfelelő, jól hidratáló és tápláló balzsam, ami télen a hidegben is megelőzi a cserepesedést. Plusz náthás időszakban, az orrfújás miatti orrcserepesedésre is jó. lassan szívódik be, ami nem feltétlenül baj, mikor fúj a szél vagy fagyok vannak, addig is jobban véd. Nekem a színtiszta mangóvaj vagy moringa olaj az etalon, ám azokat nem lehet csak úgy kistáskából kikapva felvinni.
A 15-ös faktorszámú UV védelem nagy előny, nyáron is nagyon ki tudnak száradni az ajkak, jobb rájuk vigyázni, plusz ugye a napfény sok csúnyaságot tehet. A labellóhoz meg egyéb nagyon glicerines ócskaságokhoz képest ez hatalmas főnyeremény. Nem vettem , kaptam, az ára viszont arányban áll a hatásával, bár drágábban vannak jobb termékek is (Bio2you ajakbalzsam) . Személyes és kevésbé hasznos vélemény, de nekem az illata nem tetszik, inkább édeskés, büdös, de rendeben, ha ez az ára az ápolt szájamnak :D
Kipróbálok más Dr.Organic ajakápolót is, aztán meglátjuk, hogy lesz-e köztük újravevős. ha ép nincs jobb és elfogyott mindenem, ezt fogom a kosárkámba tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

NewEngland

2018. január 19.

Marcipános illatta van a tupusban, felkenve ez szerencsére elillan, hidratálni viszont nagyon jól hidratál! :) A Lush ajakradírja + ez egy bomba duó! Hátránya, hogy gyorsan fogy és visszacsúszik a tubusba, bár ha felül fogod meg a tekerőnél úgy teljesen jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

MedicineDerm

2017. június 17.

Szerintem nagyon jó illata van! Tény, hogy nem gyenge, de édeskés, amit szeretek. Nagyon nagyon jó hidratáló, már kétszer újravettem, télen még az orrom alá is kenek belőle :) Az ára egy kicsit talán túlzás, de amúgy ezt a márkától nagyjából megszokhattuk.. Amúgy a dr. organic egy kicsit túl van marketingelve, ez kivételesen egy olyan termék ami megéri a túlárazott árát is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

lady_jellyfish

2016. május 20.

Ez az "alig van illata"-t cáfolnám!
Mármint igen, amikor felkened nincs illata, de amikor beleszippantasz az ajakbalzsamba egy erőteljes marcipán illatfelhő csapja meg az orrunkat :)
nagyszerűen rendbe hozza a legcserepesebb ajkakat is, érdemes beruházni rá :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 20.

Ez az "alig van illata"-t cáfolnám!
nagyszerűen rendbe hozza a legcserepesebb ajkakat is, érdemes beruházni rá :)

Gemini81

2015. december 6.

Nagyon jól hidratál, hosszan tartó hatás, alig van illata. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 6.

Nagyon jól hidratál, hosszan tartó hatás, alig van illata. Szeretem.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil