dr. Organic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. november 10.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Arcápolók

Tartalma: Bio Rózsa arcradír 125 ml, Bio Rózsa arcpakolás 125 ml Bio

Rózsa arcradír: Bioaktív, natúr hatóanyagok komplex keveréke, mely vulkanikus láva, kukoricacsutka és gyümölcsök csonthéjas magjának finom őrleményeivel eltávolít minden szennyeződést és zsírt, miközben fiatalítja és tonizálja a bőrt. Alkalmazás: Körkörös mozdulatokkal masszírozzuk át az egész arc felületét, majd távolítsuk el langyos víz és nedves vattakorong segítségével. Kerüljük a szemmel való érintkezést!

Bio Rózsa arcpakolás: A hidratáló, illatos rózsaolaj természetes bioaktív hatóanyagokkal (kaolin) kombinált, tápanyagokban gazdag készítménye eltávolítja a pórusok mélyéről a faggyút, miközben megszabadítja a bőrt az elhalt hámsejtektől. Az egészséges, sugárzó arcbőrért. Alkalmazás: Hetente kétszer vigyük fel az arc teljes felületére, elkerülve a szemek és a száj környékét. 10 perc száradás után langyos vízzel, nedves vattakoronggal távolítsuk el. Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, -illatanyagokat, -tartósítószert.