dr. Organic

Ár:   2420 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 420 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2011. november 9.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 420 Ft

Az ausztrál őslakosok több ezer éves tapasztalatai alapján a teafa a leghatékonyabb természetes fertőzés elleni  készítmény, mely azonnali védelmet nyújt a bőrproblémákra. Praktikus kiszerelésű szer, mely mélyen behatol a bőrbe, regenerálja a pattanásokat, az aknés bőrfelületet. Tiszta, áttetsző gél, mely felvitel után láthatatlan, szinte azonnal beszívódik. Nem tartalmaz parabeneket, mesterséges színezéket és illatanyagot.

Ár: 2 420 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 990 Ft

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

dottie.b

2022. április 29.

Igazából nem tud többet mint egy jó minőségű (pl.: Goloka) teafa olaj egy kis jojoba olajjal elkeverve, és az még olcsóbb is, tovább elég. De valamiért ha megveszem, akkor én is inkább ezt használom, pedig illóolajom és jojoba olajom is mindig van itthon, de ezt kényelmesebb használni, utazásnál praktikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

RachelZ

2021. július 13.

Az elmúlt hetekben apró miteszerek és pici pattanások, de vagy 15 db, kiütésszerűen kicsücsültek a homlokomra és az államra...Legtöbb gyulladt, de nem kinyomható, szóval egészen furák, kicsit kiütésre hasonlítanak... Évente megküzdök 1-2 alkalommal ezzel a jelenséggel, de csak most találtam rá erre a kis golyós csodára. Azonnal, kb 1 óra alatt levitte a lobot.. nekem instant megkönnyebbülés volt. Pro tipp: hűtőben tartva még kellemesebb a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

titikutyus

2020. augusztus 11.

Eddig bevált, 1-2 használat után eltünteti a pattanásokat. Viszont nem túl nagy mennyiség van az üvegben, tehát aki nem csak néhány pattanásra használná, annak nem túl gazdaságos, gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Agnes91P

2020. július 26.

Drága, de hatásos, viszont az Isana pattanáskezelőjénél nem jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Drága, de hatásos, viszont az Isana pattanáskezelőjénél nem jobb.

bigib

2020. március 17.

Megvettem az itteni vélemények alapján, de csalódás volt. Nagyon szorgalmasan használtam naponta többször az arcomon, a vállamon és a hátamon, egyik területen sem láttam semmi változást, pedig vannak termékek, amik látványosan segítenek. Sajnos ez bár olcsóbb, nem volt túl hatékony :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

PrincessBell

2020. február 11.

Fertőtlenítő hatását éreztem, viszont a többi részét (védelem, regeneráció, azonnali beszívódás) sajnos nem tapasztaltam.
Elhasználtam az egészet, de újravenni nem fogom. Egy pattanásosabb időszakban az adagolása miatt (golyós adagolás nekem vagy kevés anyagot juttatott a "külvilágba" vagy sokat) akár az egészet is felhasználja az ember, így gazdaságosnak sem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

98SzAnDi19

2019. március 19.

Nagyon jól bevált, pár használat után lehúzta a gyulladt pattanásokat.
Az ára miatt nem vettem újra, de azóta sem találtam hasonlóan hatékony ecsetelőt, azt hiszem visszatérek hozzá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Nagyon jól bevált, pár használat után lehúzta a gyulladt pattanásokat.

viviennoo

2019. február 7.

Nekem bevált. Néha mikor kibújik 1-1 pattanás, éjszakára ezzel bekenegetem, és reggelre kevésbé lesz piros és gyulladt. Az illatát pedig imádom. Mivel (nekem) viszonylag sokáig elég, így szerintem megéri az árát. Nem mondom, hogy egy csodaszer, de segít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Anetty

2018. november 27.

Fertőtlenítő hatása miatt jó, de sajnos én nem tapasztaltam más egyebet.
Hiába szépek az összetevők, az én pattanásaimmal nem kezdett semmit. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Fertőtlenítő hatása miatt jó, de sajnos én nem tapasztaltam más egyebet.
Hiába szépek az összetevők, az én pattanásaimmal nem kezdett semmit. :(

neonprincess

2018. július 28.

Nagyon szeretem! Nekem teljesen bevált. Mindenhova magammal viszem. Nemcsak meglévő pattanásokra, kikapartakra és friss hegekre is nagyon jó. Fertőtlenítő hatása van, ezért néhány nap alatt már el is tünteti a nagyon csúnya kikaparásokat. Régi begyógyult sebekre már nem használ, mivel csak megtisztítja a gyulladt bőrt és meggyorsítja a gyógyulását. Nem olcsó dolog, viszont én eddig nem találtam még semmit ami akár csak megközelítené a hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.