dr. Organic

Ár:   2420 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 420 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2011. november 9.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 420 Ft

Az ausztrál őslakosok több ezer éves tapasztalatai alapján a teafa a leghatékonyabb természetes fertőzés elleni  készítmény, mely azonnali védelmet nyújt a bőrproblémákra. Praktikus kiszerelésű szer, mely mélyen behatol a bőrbe, regenerálja a pattanásokat, az aknés bőrfelületet. Tiszta, áttetsző gél, mely felvitel után láthatatlan, szinte azonnal beszívódik. Nem tartalmaz parabeneket, mesterséges színezéket és illatanyagot.

Ár: 2 420 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 990 Ft
98SzAnDi19

2019. március 19.

Nagyon jól bevált, pár használat után lehúzta a gyulladt pattanásokat.
Az ára miatt nem vettem újra, de azóta sem találtam hasonlóan hatékony ecsetelőt, azt hiszem visszatérek hozzá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Nagyon jól bevált, pár használat után lehúzta a gyulladt pattanásokat.

viviennoo

2019. február 7.

Nekem bevált. Néha mikor kibújik 1-1 pattanás, éjszakára ezzel bekenegetem, és reggelre kevésbé lesz piros és gyulladt. Az illatát pedig imádom. Mivel (nekem) viszonylag sokáig elég, így szerintem megéri az árát. Nem mondom, hogy egy csodaszer, de segít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Anetty

2018. november 27.

Fertőtlenítő hatása miatt jó, de sajnos én nem tapasztaltam más egyebet.
Hiába szépek az összetevők, az én pattanásaimmal nem kezdett semmit. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Fertőtlenítő hatása miatt jó, de sajnos én nem tapasztaltam más egyebet.
Hiába szépek az összetevők, az én pattanásaimmal nem kezdett semmit. :(

neonprincess

2018. július 28.

Nagyon szeretem! Nekem teljesen bevált. Mindenhova magammal viszem. Nemcsak meglévő pattanásokra, kikapartakra és friss hegekre is nagyon jó. Fertőtlenítő hatása van, ezért néhány nap alatt már el is tünteti a nagyon csúnya kikaparásokat. Régi begyógyult sebekre már nem használ, mivel csak megtisztítja a gyulladt bőrt és meggyorsítja a gyógyulását. Nem olcsó dolog, viszont én eddig nem találtam még semmit ami akár csak megközelítené a hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

zsalexa

2018. március 31.

Helyi kezelésként a pattanásokra isteni! Tonik helyett használom, ha valahol kezd bedurranni a bőröm. A nagy hátránya a kis kiszerelése, nagyon be kell osztani, hogy sokáig kitartson. A golyós megoldás miatt viszont megadom az öt csillagot, higénikus és praktikus is egyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 31.

spavanilly

2017. szeptember 12.

Régen alkoholos tonikkal kentem le a pattanásaimat, éjszakára pedig mentolos fogkrémet tettem rájuk.
Igen, fiatal koromban Mo.-n még nem lehetett kapni ilyen csodaszereket...
Az a tapasztalatom, hogy a kijönni kívánkozó pattanásokat (amikor még csak fáj a bőr, esetleg kis dudor van)szinte teljesen vissza tudja húzni akár egy éjszaka alatt is.
Görgôs golyós vége miatt célzottan a problémás részre applikálható.
Pont ez a görgős vég számomra a negatívuma is, mert az a rész, amivel a fertőzött gilvát kezelem, használatbóll adódóan visszafordul a folyadékba, ami elméletileg tiszta.
Valószínűleg az a koncepció, hogy a teafaoldat fertőtlenítő hatású.
Rendszeresen újra veszem, mert nagyon hatékony termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Igen, fiatal koromban Mo.-n még nem lehetett kapni ilyen csodaszereket...
Görgôs golyós vége miatt célzottan a problémás részre applikálható.
Valószínűleg az a koncepció, hogy a teafaoldat fertőtlenítő hatású.
Rendszeresen újra veszem, mert nagyon hatékony termék.

Doryca007

2017. szeptember 11.

Eleg csunya abirom, visszaterbek a pattanasok honapok ota az allamra, homlokomra, a lezeres pattanastalanito kezelesek ellenere is. Ez a kis mutyur viszont a manna fekete szappanos, illetve oriflame teafas arctisztito zseles tisztitas utan legyurte a pattanasokat. Mar egy ejszaka alatt sokkal szebb lett az arcom, eltuntek a piros foltok. Az ara eleg borsos, es gyorsan fogy, de tedzi amit iger, ujravevos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Norszy

2017. augusztus 30.

Sajnos továbbra sem találtam meg azt a pattanáskezelőt, ami a "mindenki másnak beválik" mellett még nekem is jó. Ennek sem érzem az égvilágon semmilyen hatását, sem növekvő, sem kifejlett, sem kinyomott pattanásnál. Az üvege tetszene, de csak muszájból fogom elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Imthemoon

2017. augusztus 18.

Igazából amikor elkezdtem használni ezt a terméket, úgy voltam vele, hogy nem ér semmit, nem igazán vettem észre a változást, nem szárította le drasztikusan a pattanásaimat. De most, így a vége felé úgy érzem, hogy újra fogom venni, mert mintha tapasztalnék valami hatást, lehet, hogy mert most a Yamuna teafás szappanjával használom, de úgy érzem, hogy ezzel a termékkel együtt sokkal hatékonyabb mint magában. És sajnos egy ilyen ecsetelő pattanásokra mindig kell, akkor már egy ilyen organikusat veszek, és meg az ára sem olyan vészes. Egyedüli problémám vele, hogy gyorsan fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

bobbys

2017. február 28.

Eddig mindenhova, csak arcra nem kentem belőle. Tulajdonképp minden gyulladt bőrfelületre alkalmazom. Azt nem tudom megmondani, hogy gyorsabban gyógyulok-e tőle, de sokkal hatásosabb, mint a Rossmann-ból vett teafaolajam.

Összegezve: elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Összegezve: elégedett vagyok vele :)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract