Best of Beauty 2019

dr. Organic

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1 450 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2011. december 8.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1 450 Ft

Hidratálja, védi, megfiatalítja az ajkakat. Tápanyagokban gazdag, ajakbalzsam, mely a gránátalma antioxidáns tulajdonságait egyesíti a shea vaj nyugtató és hidratáló hatásával és az E-vitaminnal. 15-ös fényvédő faktora véd a káros UVA és UVB ellen. Nem tartalmaz parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, illatanyagokat és tartósítószert.

Ár: 1 450 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
eeyorehoney

2017. április 28.

Kellemes illata van, és az a tapasztalatom, hogy intenzíven hidratál. Folyamatosan repedezett volt az ajkam, manna ajakápolót használtam korábban, imádom azt is, de sajnos repedezett maradt az ajkam. Ettől teljesen, már másnapra helyrejött.

Ami nem tetszett benne eleinte, hogy az első napokban, miután megkezdtem, erősen éreztem benne a ricinus olajat, ami nem annyira finom. Ez pár nap után elmúlt, biztosan hozzá szoktam :). Ettől függetlenül 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Mese11

2015. december 5.

Imádom. Ápol, véd és még fényessé is teszi az ajkakat. Az illata pedig örök kedvenc. És még bio is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 5.

JuditTTT

2015. július 16.

Kedvelem az ajakápolókat és régóta kerestem vmi bio ápolót, hogy ne méreganyagot egyek már meg, ha nem muszáj. Így vettem meg ezt. Jónak jó, de semmi extra. Mármint nem lesz hidratáltabb a szád, csak simán ott van és arra jó, amire megveszed. De pl. a cserepességet a Cattier ápolója hamarabb rendbe hozza és még az összetevői is jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

Gingermint

2015. június 24.

Nekem nagyon bevált, minden nap használom (naponta többször), egyszerűen imádom! A számat nagyon szépen rendbe hozza, hidratálja, és ráadásul kellemes illata is van. Íze egyáltalán nincs, meg amúgy sem nyalogatom a számat mikor érzem, hogy ott az ajakbalzsam. Újra meg fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

AnitaHorvath

2015. március 4.

Jól hidratál, nem kenődik el, és sokáig kitart. Imádom ezt az ajakápolót. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 4.

Jól hidratál, nem kenődik el, és sokáig kitart. Imádom ezt az ajakápolót. :)

balkanfan

2015. január 29.

Ha nem egy drága termékről lenne szó, szóvá sem tenném, hogy semmivel sem tud többet, mint olcsóbb (és nem természetes összetevőket tartalmazó) társai. A gránátalmás "család" ezen tagját is a gyümölcs jótékony hatásai miatt vettem meg, de nagyot csalódtam benne, mert egyáltalán nem hidratál - a téli hidegben percek alatt elmúlik a hatása, kiszárad a szám és darabokban hámlik le a bőr. A csomagolása igazán szép, nálam a szín sem kopott le róla. Az előző kommentelőhöz hasonlóan én is tapasztalom, hogy a "rúzs" része visszacsúszik, amikor kenném. Szinte biztos, hogy ezt a fajtát nem veszem újra, de ez közel sem jelenti azt, hogy szakítok az egész termékcsaláddal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

Yubiri

2015. január 10.

2013. 10. 13.
Kezdem a negatív tulajdonságaival:
- a külső pirosas csomagolása teljesen lekopott (hozzáteszem, nem agyonhasználtam, hanem kevés használat mellett is!), így sokkal rondább, "kopott" a csomagolás
- és szintén kevés használat mellett, nem tudom vele könnyen bekenni a számat, mert ahogy rányomom, elkezd befele csúszni a "rúzs" része, újra ki kell csavargatnom.
- drága
Az összetevői tetszenek, az ajkam megfelelően hidratált (bár ajakápoló függő vagyok és nem csak ezt használom), az illata is tetszik, így megadom rá a maximális pontot.

Upd. 2015. 01. 10.
Túl jószívű voltam, közel sem olyan jó ajakápoló. Az illatával továbbra sincs bajom, de a hidratálása nem elég nekem, összevetve az elmúlt másfél évben használtakkal, ez gyengén teljesített, nem mellesleg drágán. - 2 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

2013. 10. 13.
Kezdem a negatív tulajdonságaival:
- drága

Upd. 2015. 01. 10.

pronto

2014. május 24.

nagyon utálom, egyszerűen mindig belekeveredik a számba, ami a többi ajakápolónál nem jellemző, az íze pedig egyszerűen undorító! a szaga is rossz. az állaga semmi extra, viszont sokáig elég, minden este használom lefekvés előtt már kb fél éve és még a fele megvan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 24.

dalma-julia

2014. május 10.

Szeretem, nagyon jó ajakápolónak tartom. Én a natúr összetevői miatt választottam elsősorban. Jól hidratálja az ajkakat, még a téli hidegben is. A nagyon kicserepesedett ajkakat nem tudja teljesen rendbe tenni egy éjszaka alatt, de sokat javít rajta. Az állaga kicsit keményebb, mint mondjuk a Labellóknak. Kellemesnek találom az illatát is.

Update: Másfél éve van meg, és ezalatt nagyon megszerettem. Használata mellett sosem száradt ki a szám, pedig általában mindig van telente egy olyan hét, amikor akármit csinálok, a szám borzalmasan száraz, cserepes és kenhetek rá, amit akarok. Mióta használom, nem volt ilyen. Éjszakára szoktam bekenni vele az ajkaimat, és ez bőven elég neki ahhoz, hogy hosszútávú hidratáltságot nyújtson. Gondolkoztam rajta, hogy ha elfogy, milyen ajakápolót vegyek, de rájöttem, hogy minek kísérleteznék, amikor ez másfél éve bizonyítja, hogy tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

Földes Anett

2014. január 22.

Jól hidratál, viszont semmilyen illata nincsen- gránátalmás meg végképp nincsen. Illata miatt kissé csalódott vagyok, viszont a hidratáló képessége miatt adok 4 csillagot! Ha elfogy, lehet hogy újra veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gránátalma olaj. Elősegíti a bőr természetes megújulását, és elvileg segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. Részletesebben lásd gránátalma mag olaj.

Színezék. Piros.