dr. Organic

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2011. november 23.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Természetes módon tisztítja a bőrt, miközben frissíti és fiatalossá varázsolja azt. Javítja az aknés, szeboreás bőr állapotát. Aromája nyugtató, stresszoldó. Nyugtaja az ekcémát, és a bőrviszketést

Kiszerelés: 100 g

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Nyimuska

2013. szeptember 5.

Rendeltetésének megfelel, és jó az illata annak ellenére, hogy nincs benne fragrance. :) Az összetevőlista pedig szuper.

Szerk.: miután ezt elhasználtam, újabb illatokat szerettem volna kipróbálni, felfedeztem a Mannát és az Alora Naturát, és eszembe se jutott újra ezt megvenni. Sokkal jobb minőségűek, jobban habzanak (natúr termékekhez képest, persze) és több illat/rendeltetésű is van, bár 100-200-zal drágábbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

hajasbaba

2013. július 27.

Az illata tényleg isteni! Engem egy kicsit szárított és tartósabb használat után eltömítette a pórusokat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

Morci

2013. január 28.

Néha nem értem magam, nem szeretem a levendula illatát, mégis ezt a szappant kaptam le a polcról. :-) Így az illatát nem véleményezem, mert nem lenne korrekt. Az állaga tökéletes, jól habzik, jól tisztít. És ami a lényeg, egyáltalán nem szárítja a bőrt. Biztosan újra fogom vásárolni egy szimpatikusabb illatban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 28.