Best of Beauty 2019

Ár:   1420 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1 420 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szentrita, Módosítva: 2011. október 9.

Kiszerelés:   5,7 ml
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1 420 Ft

A bioaktív Manuka méz bőrregenráló hatóanyagaival és válogatott bioaktív növényi kivonatok keverékével hidratálja és megfiatalítja az ajkakat. 15-ös fényvédő faktora véd a káros UVA és UVB sugarak ellen. Száraz, hűvös helyen tartandó. Az összetevők természetes eredete miatt a szín és az állag változhat, ez nem befolyásolja a termék minőségét. Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, illatanyagokat, tartósítószert.

Ár: 1 420 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 990 Ft
alphecca

2018. december 30.

Meglepetésemre inkább szárította a számat,mint ápolta. Dr organictól még nem vettem rossz terméket, de ez sajnos az.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

alphecca

2018. december 30.

Meglepetésemre inkább szárítja a számat minthogy ápolná,Pedig annyira szeretem a mézes dolgokat, de sajnos ez nem jó.

Odri

2018. január 14.

Én nagyon szeretem. Jó sűrű, órákig a számon marad, nagyon szépen rendbe teszi a száraz bőrt. Én imádom a mézet, szerintem az illata is csodás :) megérte a pénzét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

baci

2016. március 28.

Már nagyon-nagyon sokféle ajakápolót kipróbáltam eddig, az olcsó rossztól kezdve a legdrágább patikai kencékig.
Ez akciós volt a madaras áruházban (egyébként szerény tapasztalataim szerint itt a legolcsóbbak a Dr. Organic termékek), úgyhogy hirtelen felindulásból beruháztam egyre. Már korábban is használtam Dr. Organic termékeket, gondoltam ezzel mostmár nem lehet gondom...
Nem is csalódtam. Finoman hidratál, teljesen beszívódik, nem "hámlik" le. Én a mézes illatát is szeretem, lassan a párom is megbékél vele :)
Kicsit fényes, csillogós felhordás után, de ez hamar eltűnik. Csomagolása is praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

Kardvirág

2015. január 16.

Van egy a fiókomban tavaly tavasz óta, mindig erőltetem, hogy használjam már el, de egy használat után vissza kerül. Kidobni sajnálom, azért nem volt olcsó. Rossz íze van és nem is hidratál kellően. Tavaszra majd megint megpróbálom a fényvédő miatt, eredetileg is azért vettem, de én nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

gattonero

2014. március 24.

Nagyon szimpatikus a leírása, de ennyi pénzért (~2000 Ft) szerintem kicsit keveset nyújt. Gazdag, zsíros ajakápoló, de a tápláló hatása fél óra után sajnos elillan. Szerencsére nem szárít, "csak" lekopik. Éjszakára tényleg jó, de hűvösebb időben már nekem kevés. Szépek az összetevők, így szívesen használom, de lehetne jobb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

samelike

2014. március 11.

Azért vásároltam, mert egy szuper jó ajakbalzsamra vágytam, nem kaptam meg. Az illata tényleg sok(k), de ennek ellenére a hatása is szerény. Ápoló, hidratáló érzést nem nyújt hosszútávon és hamar le is kopik. Csak is éjszakára használom már, nem szerettem meg. Nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

kontrakcio

2014. január 19.

Szerintem szuper, nekem sokat segít az ajkaimon, főleg éjszakára szoktam használni. Az tény, hogy az illata elég durva, de annyira azért nem rossz és meg lehet szokni.. :) Elég gyorsan fogy, bár lehet, hogy csak én vittem túlzásba a használatát, de viszonylag hamar újra kellett vennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

eddina

2013. július 1.

A kislányom cserepes ajkaira kerestem valami nem túl mérgezőt...kicsit kemény, nehéz volt kenni az elején, az illata is elég erőteljes, de a hatása jó. Nekem is bevált :) A Müllerben 1200Ft körül volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.

flowereleonora

2013. június 19.

Én többször vettem már ezt az ajakbalzsamot bár a mézet annyira nem szeretem, de mivel sokat vagyok szabadban így gyakran szárazak az ajkaim és muszáj használnom valamit, sok olcsó terméket kipróbáltam aztán a barátom rendelte nekem meglepibe a legyszep.hu oldalról és néztem hát bizony majd nem egy ezres de hatásos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propolis Cera
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!