dr. Organic

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zsuzsu0001, az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2012. február 5.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 750 Ft

Dupla erősségű hipoallergén aloe-vera gél, mely azonnal hűsíti és megnyugtatja a bőrt. Hatékony hidratáló, mely alkalmas a napon leégett, károsodott bőr regenerálására. Védőréteget képez a bőrön mely segít a hidratáltásg fenntartásában és a sejtek regenerálódásában. A bőr sima, puha és egészségesen kinéző lesz.

Kiszerelés: 200 ml

Ár: 2 750 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Krillu

2019. augusztus 30.

Látva, hogy többen írtak irritációt és erős szagot: ebből a márkából többfajta Aloe Vera gél is létezik, és elég könnyű „mellényúlni” vásárláskor. Ez a verzió teljesen szagtalan, és az (esetleg már jelenlévő) irritációt is képes megszüntetni. Viszont a teafaolajos, illetve uborkás/körömvirágos testvéreinek lehet jellegzetesebb illatuk és másfajta hatásuk is, az arra érzékenyeknél. Rozaceás a bőröm, nem sok mindent visel el, ezt a gélt viszont évek óta kenem rá (egy La Roche arclemosóval fele-fele arányban elegyítve, mert önmagában tényleg zseléként viselkedik), és szuper a hatása! Hamar felissza a bőr, megnyugszik tőle, és mehet fölé más krém vagy szérum, amennyiben szükséges. Lányom pattanásos, aknés, de vízhiányos bőrét is karbantartja. Hasonszőrűeknek nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

match50

2019. június 2.

Pár hete használom reggelente és esténként mint hidratáló 'krémet'. El kell találni a megfelelő mennyiséget, hogy ne hagyjon maga után egy réteget, ami kicsit húzza a bőrt, de egyénként én nagyon megszerettem. Hűtőben tárolom, így nagyon kellemes mikor felviszem. A kiszerelés nagyon gazdaságos, így az ár-érték arányt is jónak találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Sissy88

2019. március 15.

Én évek óta használom, alapozó alá csak ezt kenem (amíg nem találok jobbat).
A felvitt mennyiséggel vigyázzatok, ha túl sokat visztek fel belőle az arcotokra, éghet/kivörösödhet. Kicsit szárít is, így összességében 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Én évek óta használom, alapozó alá csak ezt kenem (amíg nem találok jobbat).

Adriienn

2019. január 28.

Sziasztok!
Kipróbáltam, és nagyon nagy csalódás!
Tiszta piros lett az arcom égett és fájt, a szemem is feldagadt tőle... pedig én semmire se vagyok allergiás... :(
Sajnos nekem ez nem jött be...

Szép napot Nektek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Sziasztok!
Kipróbáltam, és nagyon nagy csalódás!
Sajnos nekem ez nem jött be...

Szép napot Nektek :)

clara12

2018. november 2.

Ragad, csomósodik, semmi szépet nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Ragad, csomósodik, semmi szépet nem tudok róla mondani.

Freyja

2018. augusztus 14.

Ha sikerül eltalálni a megfelelő mennyiséget gyorsan és kiválóan felszívódik, nem hagy ragacsos érzést maga után. Megnyugtatja a bőrt, remek napégésre (főleg ha hűtőben tárolod), szőrtelenítés után és csak úgy is :) Viszont, hidratálásra szerintem önmagában kevés. Ettől függetlenül alap kellék itthon és az ára ellenére is biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Gabriell

2018. július 29.

Évek óta ezt használom mint hidratáló reggel és este, télen-nyáron. Nagyon sokáig elég, napégésre bőrkiütésre is tökéletes. Nem tömíti el a pórusokat, nagyon gyorsan beszívódik, rétegezős rutinba is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Bandita13

2018. július 16.

8 éves keresztlányom karjat vizi ugralovaras jatek kozben kezdte a mentőmellény. Viszketett neki, piros volt és már majdnem eleven. A DM-es aloe vera sprayvel probalkoztunk, decsípte neki.
Eszembe jutott, hogy korábbról volt egy kicsike mintám ebből a termékből. Bekentük vele az érintett részt es masnapra olyan szépen meggyogyult, hogy alig hittünk a szemünknek. Persze piros volt még kicsit, de az előző állapothoz képest csodás!
Venni fogom a tubusos változatot is, mert szerintem leégesre és csípésre is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Vivii123

2018. július 7.

Vigyázzatok vele!! Akinek érzékeny bőre van, mindenképpen kerülje ezt a terméket! Ennél sokkal természetesebb aloe vera gélt keressetek, ez többet árthat mint segítene. Már a szaga is gyanúsan mesterséges, vegyszerekre emlékeztető. Mint többeknek, nekem is vörös lett tőle az egész arcom, égő, szúró érzéssel társulva. Még ha a test többi részén nem is okoz ilyen reakciót, nem ajánlom az arcon való alkalmazását.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 7.

rtteszvesz

2018. április 19.

Párom vette magának, de végül nem használta. Én eoillálás után kentem vele a lábszáram és hónaljam, megnyugodott tőle a bőröm, de nem hidratált, úgyhogy más után nézek, aztán lehet vissztérek még hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice