dr. Organic

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 750 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zsuzsu0001, az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2012. február 5.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 750 Ft

Dupla erősségű hipoallergén aloe-vera gél, mely azonnal hűsíti és megnyugtatja a bőrt. Hatékony hidratáló, mely alkalmas a napon leégett, károsodott bőr regenerálására. Védőréteget képez a bőrön mely segít a hidratáltásg fenntartásában és a sejtek regenerálódásában. A bőr sima, puha és egészségesen kinéző lesz.

Kiszerelés: 200 ml

Ár: 2 750 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

dottie.b

2022. április 29.

Hidratálásra nem alkalmas! De sérülésekre, leégésre, bőrpírre hatásos "kezelés", az aloevera szokásos hatása mellett lényegében egy réteget képez a bőrön, viszont hidratálni nem hidratál. Remekül beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Én általában a bőrápolási rutinomban inkább csak könnyed szérumokat és géleket használok, ezt pedig azok fölé használtam, főleg nyáron, mint egy védőréteget hogy a hidratálókat "bezárjam" a bőrömbe. Erre a használatra teljesen megfelelt, rengeteg ideig elég volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

Lona22

2022. február 12.

Furcsa érzetet hagy a bőrön, szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 12.

Furcsa érzetet hagy a bőrön, szárítja.

Dyana91

2021. augusztus 24.

Termékmintát próbáltam, enyhe leégésre.A krém jól kenhető,gyorsan beszívódó,illata nem zavaró.
Enyhén hűsített, de a pirossággal nem sok mindent csinált. Az összetevői viszont szépek és nem irritált, ezért kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Beiggi

2021. július 15.

Kifejezetten nyárra vettem, hogy ha sokat tartózkodok napon legyen egy napozás utáni termékem. Konkrét leégésem nem volt, de enyhén piros bőr többször és azokat szépen megnyugtatta. Azért csak 4* mert a teafaolajtól kicsit büdi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 15.

Agiiiiiiiiiii

2021. április 30.

Óriási segítség volt baba ápolásban. Kislányomnak apró kiütések lettek, mindent kipróbáltam már, semmi sem segített. Ez a termék olyan gyönyörûen helyrehozta a bôrét, hogy magam sem hittem el, imádjuk, sokadjára veszem újra, popsikrém alá is kenem napi szinten.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 30.

Krillu

2019. augusztus 30.

Látva, hogy többen írtak irritációt és erős szagot: ebből a márkából többfajta Aloe Vera gél is létezik, és elég könnyű „mellényúlni” vásárláskor. Ez a verzió teljesen szagtalan, és az (esetleg már jelenlévő) irritációt is képes megszüntetni. Viszont a teafaolajos, illetve uborkás/körömvirágos testvéreinek lehet jellegzetesebb illatuk és másfajta hatásuk is, az arra érzékenyeknél. Rozaceás a bőröm, nem sok mindent visel el, ezt a gélt viszont évek óta kenem rá (egy La Roche arclemosóval fele-fele arányban elegyítve, mert önmagában tényleg zseléként viselkedik), és szuper a hatása! Hamar felissza a bőr, megnyugszik tőle, és mehet fölé más krém vagy szérum, amennyiben szükséges. Lányom pattanásos, aknés, de vízhiányos bőrét is karbantartja. Hasonszőrűeknek nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

match50

2019. június 2.

Pár hete használom reggelente és esténként mint hidratáló 'krémet'. El kell találni a megfelelő mennyiséget, hogy ne hagyjon maga után egy réteget, ami kicsit húzza a bőrt, de egyénként én nagyon megszerettem. Hűtőben tárolom, így nagyon kellemes mikor felviszem. A kiszerelés nagyon gazdaságos, így az ár-érték arányt is jónak találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Sissy88

2019. március 15.

Én évek óta használom, alapozó alá csak ezt kenem (amíg nem találok jobbat).
A felvitt mennyiséggel vigyázzatok, ha túl sokat visztek fel belőle az arcotokra, éghet/kivörösödhet. Kicsit szárít is, így összességében 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Én évek óta használom, alapozó alá csak ezt kenem (amíg nem találok jobbat).

Adriienn

2019. január 28.

Sziasztok!
Kipróbáltam, és nagyon nagy csalódás!
Tiszta piros lett az arcom égett és fájt, a szemem is feldagadt tőle... pedig én semmire se vagyok allergiás... :(
Sajnos nekem ez nem jött be...

Szép napot Nektek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Sziasztok!
Kipróbáltam, és nagyon nagy csalódás!
Sajnos nekem ez nem jött be...

Szép napot Nektek :)

clara12

2018. november 2.

Ragad, csomósodik, semmi szépet nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Ragad, csomósodik, semmi szépet nem tudok róla mondani.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice