dr. Organic

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1 190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2011. július 22.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1 190 Ft

Nem tartalmaz parabeneket, SLS-t, mesterséges színezékekekt, illatanyagokat és tartósítószereket.

Ár: 1 190 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
puddin66

2019. október 25.

Kombinált bőröm van, ezt a szappant egyszerűen imádom! Gyönyörűen eltűnteti a pattanásaim, engem nem szárít ki, eddigi legjobb teafaolajos termék amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

Szhojon

2019. október 7.

Amit szoktam használni sajnos nem volt a boltban így erre esett a választásom. Nekem nem igazán vált be. Mikor először használtam csípte a bőrömet, ami a későbbiekben sem maradt abba. Nagyon zsíros bőröm van ezért meglepődtem, hogy egy kicsit szárítottá. Pozitívum hogy a pattanásokat szépen eltüntette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

Krtek1

2019. október 2.

Zsíros a bőröm és azt vettem észre, a teafaolaj nem éri el a kellő hatást, valahogy tömíti a pórusaimat, ezért vettem ezt. Teljes áron nem vettem volna meg, akcióban 600 ft körül jutottam hozzá, gondoltam, egy próbát megér. Csatlakozok az előttem szólókhoz, csikorgósra tisztítja az arcbőrt. Nekem érdekes módon nem húzódik tőle viszont. Volt, hogy reggel és este is használtam, az én zsíros bőröm elbírja. Utána aloe verát teszek rá, illetve szérumot alkalmanként. Nem tudom, hogy emiatt-e, de tisztult sokat a bőröm, úgyhogy amíg akciós volt, betáraztam belőle.:) Szerintem zsíros bőrűeknek nagyon jó lehet ez a termék, az érzékeny bőrűeknek talán inkább kerülendő. Az ekcémámat nagyon szárítja a kezemen, így száraz bőrűek szerintem ne menjenek a közelébe :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 2.

Missy22

2019. április 9.

Legjobb szappan, amit valaha használtam! Már 3 hónapja használom naponta kétszer és teljesen rendbe tette a pattanásos bőrömet. A miteszerekkel nem tud olyan hatásosan elbánni, de a zsíros, pattanásos bőrre ez egy csodaszer! :) Az elején kicsit szárította a bőrömet, de krémezéssel az is teljesen elviselhető volt. Akinek normál vagy száraz a bőre szerintem az óvatosan használja, mert nekik biztos sokkal jobban fogja szárítani az arcukat. Az egyetlen negatívum, amin változtathatnának az a műanyag csomagolás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Sissy88

2019. március 21.

Szeretem a Dr. Organic termékeit (a legtöbbet), ezt is ajánlom zsíros/problémás bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Lilluc

2019. március 14.

Én nem csak arcra használom, hanem fürdéshez is.
Kellemes az illata és valóban hatásos a pattanásokkal szemben, plusz nem is irritálja a bőrömet.
Nagyon gazdaságos a kiszerelése, mert nem egy hónapig elég ez a 100g, szóval megéri szerintem az árát.
Az tény, hogy kicsit szárítja a bőrt, de melyik szappan nem?
Heti 2-3 alkalommal szoktam testápolózni, nekem így észre sem venni, hogy szárítana.
Legközelebb is ilyet veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Én nem csak arcra használom, hanem fürdéshez is.
Az tény, hogy kicsit szárítja a bőrt, de melyik szappan nem?
Legközelebb is ilyet veszek.

Mania4

2018. november 23.

Az érzékeny, száraz bőrű páromnak vettem véletlenül (olivás helyett), neki kissé szárította a bőrét, az illata miatt sem szerette. Kicsit zsíros bőrre azonban bátran használható. Az illata miatt most már jobban megnézem a csomagolást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Bettii98

2018. november 17.

A pattanásokkal semmit sem csinál. A bőrt csikorgóan szárazzá teszi. Nekem belement a szemembe úgy fájt, olyan szárazzá tette a szemem,pont mint a bőrömet. Tudom az én hibám,hogy belement a szemembe, viszont alaposan kiöblítettem. Az ára borzasztóan drága egy szappanért, főleg, hogy a hatás 0.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

lora4444

2018. november 12.

Pattanásos, gyulladt bőrre kerestem arclemosót, meg is lepődtem amikor ez a szappanka felbukkant az ajánlások között, nem hittem benne nagyon, de úgy volt voltam vele, hogy adok neki egy esélyt. Nagyon jól tettem! Alaposan letisztítja az arcom, még a szemsminket is tökéletesen leszedi elsőre, azt hittem elájulok. Én úgy használom, mintha kezet mosnék, a nedves tenyerembe megforgatom kétszer majd az így kapott mennyiséget bedörzsölöm az arcomba. Minimálisan szárít, de az arcomat nagyon szépen rendbe tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

lildiko

2018. augusztus 25.

Ebben az izzadós, nyári időszakban előjöttek ilyen pici pattanások az arcomon, amin egyébként évente kétszer jelenik meg bármilyen pattanás, erre kerestem gyorsan valami megoldást. A Manna coco teafaolajos szappanja és e között vacilláltam, végül ő jött velem. Nem bántam meg, mert rendbe tette két hét alatt az arcbőröm, nyomtalanul eltűnt minden oda nem illő az arcomról, ráadásként pedig tök jól szabályozza az arcom zsírosságát, amivel eddig semmi nem küzdött ilyen szépen meg. Azt hittem, hogy utálni fogom használni az illata miatt, mert mindig is utáltam a teafaolaj illatát, de valahogy használat közben nem zavart, már elsőre sem. Az ára nekem kicsit magas egy szappanért, de a hatása miatt én megadom neki az 5 csillagot. Lehet, ha elfogy, kipróbálom a Manna szappanját, utána update-elek, hogy ahhoz képest milyen. Használni fogom télen is, mert az arcbőröm faggyútermelése akkor is elég intenzív, remélem nem fogja a megfelelő hidratálás mellett kiszárítani, de még akkor is jövök egy update-tel. :) Addig is 5 csillag. ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract