Dr. Wolff

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: crazy cat lady, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Aknefug EL egy vényköteles, antibiotikum-tartalmú, baktérium-ellenes és gyulladáscsökkentő hatású, külsőleges oldat. A faggyúmirigy-gyulladás (akné) göbökkel és gennyel telt hólyagokkal járó, gyulladásos formájában alkalmazzák.

A készítmény hatóanyaga az eritromicin; egyéb összetevők: izopropil-mirisztát, izoprpil-alkohol.

truska

2014. július 1.

A bőrgyógyász kb, két hete írta fel, azóta használom. Valamiért előtte, nagyon durva, fájó gyulladt pattanásokkal lett tele az arcom. Mióta elkezdtem ezt, sokkal kevesebb új jött ki, és egy sem olyan nagy fájó gyulladt. Az tény, hogy nem szeretem használni, ezért kap 4 *-ot. A szaga valami borzalmas, marja az orrom, sőt a szemem. Ráadásul nagyon lassan szívódik be, sokáig ilyen fényes, szinte olajos réteget hagy nekem, úgyhogy ha sminkelni, vagy fényvédőzni szeretnék legalább fél órát kell várni. Az utóbbi szerintem nagyon fontos mellette, amikor elkezdtem használni egy nap kihagytam, felhős idő ellenére rögtön leégett és lehámlott az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Isopropyl Alcohol

Makrolidek családjába tartozó SZÉLES SPEKTRUMÚ ANTIBIOTIKUM. Külsölegesen akné közepes- és súlyos formáiban használják, mert a Staphylococus aureus, gram pozitív baktériumra baktericid módon hat. Ez a baktérium felelős a bőrőn kialakuló pattanások, furunkulusok és más fertőzések kiallakulásáéert, de úgyanakkor a szervezetben mindenhol súlyos elváltozásokat okoz. Bőrőn keresztűl csekély mennyiségben szívódik fel, mellékhatásaival így nem kell számolni.