DrJuice Co.

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Auchan, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: hexen, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Auchan, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ezüstkolloiddal átitatott vatta, gézlap segítségével a tisztítandó bőrfelszínt áttörölni, vagy a dobozban található 20ml-es szórófej segítségével bepermetezni. Naponta 2-3 alkalommal megismételhető, a bőrön maradt nedvességet ne töröljük le, hagyjuk megszáradni. Mélyebben lévő gyulladt pattanások esetén ezüstkolloiddal átitatott gézzel történő borogatás ajánlott.

Figyelmeztetés: Rendszeres huzamosabb idejű használata nem ajánlott! Ezüst allergiások ne használják!

Oraculum

2016. július 29.

multifunkcionális csodaszer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

multifunkcionális csodaszer

Villango

2013. május 9.

Én az ezüstkolloidot már akkor használom ha baj van, nem megelőzésképp. Báááár mostanában ezen is elgondolkodtam már.
Én nem vattapamacsra öntöm, hanem a kis spray-es változatából fújom egyből az arcomra és hagyom megszáradni. Így hatékonyabb mert több kerül belőle rám. :) Nagyon gyorsan lelohasztja a gyulladt részeket, nem szárít, kellemesen gyógyít.
Az égvilágon semmi rossz tulajdonsága nincs, ha érzem hogy lappang bennem valami, akkor napi 10 ml-t még meg is iszom, iszunk belőle a párommal.
(Egyes vírusos, bakteriális megbetegedéseket is lehet vele gyógyítani - saját tapasztalat-, de persze ezt így nyíltan nem állíthatja senki, mert ehhez túl erős a gyógyszerlobbi.)
Az előző hozzászóló linkje nagyon jó, tanulságos. Úgy tudom M.o.-on be is akarják tiltani. Túl sok mindent gyógyít. Persze aki leleményes, az Szlovákiából rendeli majd meg. Például.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 9.

hexen

2012. július 27.

Nekem bár már korom szerint nem kellene legyenek pattijaim, de vannak :-( Sokszor olvastam az ezüstkolloidról, de mindíg volt egy- egy negatív vélemény is, ami eltántorított, hogy kipróbáljam. Néhány hónapja gyógyszertárban ajánlották. Azóta minden este a szokásos arctisztítási rutin után áttörlöm az arcom átitatott vattapamaccsal. Nekem bevált. Nem engedi kijönni a pattikat de ha mégis kijönne, sokkal gyorsabban gyógyul, nem gyullad be. Írok ide egy linket, amely segíthet nektek is a döntésben http://www.ezustkolloid-info.com/?oldal=14&q=dr%20juice%20ez%FCst%20kolloid%20pattan%E1sos%20b%F5rfel%FClet%20%E1pol%F3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 27.