Drop of Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: benedekandr, Módosítva: 2014. július 1.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szappanok

zsofi017

2017. március 24.

Egész jól habzik.... sőőőőt... kicsit már kezd tömény is lenni. Nem lehet csak úgy vízzel leöblíteni a bőrről, kézzel is rá kell segíteni :D Az illata sajnos nem túl tartós és száraz bőrűek kerüljék, mert nekem is kicsit szárította a bőröm. A kiszerelése nem túl praktikus, mert hatalmas ez a szappan. (Nem annyira, mint a Nesti Dante 250 g-os óriásai...de hosszúkás ez is) Ha kettévágom, úgy szerintem majd kézreáll. Egyébként egyáltalán nem emlékeztet levendulára az illata. (még csomagolásban igen, de használva semennyire) Nem nagy cucc... egynek elmegy, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1