Dsquared²

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. február 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegyek: citrom, narancsvirág, neroli

Szívjegyek: pézsma, heliotrop (vaníliavirág)

Alapjegyek: vetiver, virginiai cédrus

Ár: 7900 , Eladó: royne
Állapot: 50 ml, kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 550 Ft vagy csere , Eladó: nygigi
Állapot: 1 ml, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
gyooongyi

2018. február 16.

Ő lehetne a fehér virágos She wood, a leszáradása pedig a She wood Nude. Bámulatos illat!
Az elején érezhető gyöngyvirágos fás illat a leszáradás során észrevétlenül marcipános erdővé alakul. De mindezt úgy, hogy nagyon szerethető (nem vagyok az ételszagok rajongója), finom krémes és friss.
És sajnos fáj tőle a fejem, tehát van benne némi citrus.. pár cseppet szoktam magamra tenni, hogy mégis érezzem...brühühü..élvezze, ki tudja:-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Torpece

2016. szeptember 20.

Sajnos egyáltalán nem érzem tartósnak, pedig finom illat ő is akárcsak a She Wood. Ugyanazt az alapillatot érezni ebben is, de kicsit szúrósabb, szerintem férfias a leszáradása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 20.

diesel22

2016. június 11.

Ó anyám! Amikor még lehetett kapni a Douglasban, nagyon sokat teszteltem. Nagyon szerettem, csak sajnos nem bizonyult tartósnak. Nagyon jól érvényesül benne a neroli, talán az egyik legjobb nerolis illat. Újra kedvet kaptam, hogy teszteljem, lehet rendelek belőle egy mintát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

chiba

2016. május 31.

Az egyik legszebb, legjobb citrusos- fás illat! Gyönyörű az üvege és tartós!
Egy egész nyár egy napsütötte erdőben egy kis faházban, a tó partján :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 31.

Az egyik legszebb, legjobb citrusos- fás illat! Gyönyörű az üvege és tartós!
Egy egész nyár egy napsütötte erdőben egy kis faházban, a tó partján :-)

korok23

2013. szeptember 17.

Ha nagyon megszalad, akkor ezt a parfümöt veszem meg magamnak, mindig visszatérek hozzá. Az illatkompozíciókról sajnos nem tudok mélyen szántóan értekezni, de amit én tapasztalok: könnyű, nőies, légies illat, és nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

kriszta852

2012. június 12.

Nagyon finom illat!Elsőre tényleg citrusosan indít, ami nekem nagyon tettszik.Igazi nyári illat.És a legjobb ,hogy" nem jön velem szembe"!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

gerbaud

2012. február 14.

Engem egyáltalán nem fogott meg. Citromos, kissé fanyar indítás, utána enyhe virágillat pézsmával, de az sem sokáig. Én nem éreztem akácot, de pl heliotropot sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

bunieka

2012. február 13.

Tudom hogy nem írják összetevőnek, de engem ez a parfüm az akácra emlékeztet. Már mikor először megszagoltam, mást sem éreztem, csak akácfát. Hát nem értem. Egyébként a környezetemben senkinek sem tetszett ez az illat, pedig nem olyan rossz. Annyira azért nem nagy a szerelem, úgyhogy 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.