Dsquared²

Ár:   13 020-18 390 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: diesel22, Módosítva: 2015. június 19.

Ár:   13 020-18 390 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Illatjegyek: mandarin, rózsabors, gyömbér, heliotróp, damaszkuszi rózsa, neroli, fás jegyek, madagaszkári vanília, vanília abszolút.

Ár: 1000 vagy csere , Eladó: emitaylor23
Állapot: 5 ml/ennyi , Helyszín: Sopron, fizetés: --
Dsquared² Want Új 100 ml
Ár: 9.900 Ft , Eladó: abodri
Állapot: 100 ml Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes vagy postán maradó
gesztusz

2019. december 3.

Az illatjegyek alapján nagyon kéne tetszenie. Sajnos rajtam szinte csak a vanília érződik némi fával, bár ebbe a kombóba néha be- bekacsint a heliotróp, de nekem ennyi kevés. Annyira szerettem volna ha a gyömbér tovább tart, vagy ha egyáltalán éreznék valamit a neroliból, de így csak egy kellemeske vaníliáska. Az első 1 perc amúgy nagyon szép, hirtelen felvillan a legtöbb illatjegy egyszerre, mintegy megmutatva hogy "ilyen is lehetnék", csak hogy legyen mi után vágyakozni az egyébként meglepően tartós vaníliafelhőben. (Azért ha ajiba' kapnám, nem adnám vissza.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Lilu003

2019. szeptember 15.

Nagyon jó cukorka illat,de nem émelyítő. Fűszeres vanília,enyhén érzem benne a rózsát is.Nem tolakodó, kellemes hétköznapi viselet. A sok fejfájdítóan édes illat mellett felüdülés volt ez a kicsit visszafogottabb parfüm. Nem rossz,de nekem kicsit átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Plenda

2019. szeptember 3.

Nem mindennapi illat az már tuti! Rajtam először mézes negró illata volt 😊 Aztán ahogy telt az idő kesernyés vanilia. Végén gyömbéres vanilia illat lett. Teljesen jó, nem émelyítően édes, kellemes fűszeres. Kis fújás is elég, illatozik rendesen és tartóssága is tökéletes, nem illan el egyhamar 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Milka

2019. szeptember 1.

Okát nem tudhatom, de rajtam Jogobella (őszi)barackos joghurt. A mostani döglesztő melegben is viselem, simán hordható, nem gyilkol egy kicsit sem. Lehet, rosszul vagyok huzalozva, de vállalom...(úgy értve, hogy mindenki más szerint téli(es) illat)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 1.

angelina69

2019. május 16.

Alapvetően nagyon kíváncsian állok hozzá az illatokhoz. Nem zárkózom el a furcsaságoktól sem, pusztán az számít, milyen érzést vált ki belőlem, akár elsőre, akár ötödszörre. Ez a kis vaníliás illat kellemesen meglepett. Nem az a sütis vanília, nem is émelyítős vanília, és nem az az éles vanília. Ez egy friss fűszeres, enyhén virágos, enyhén fás vanília. Végre egy vaníliás illat, ami nem keseredik meg a bőrömön. Kellemes, nem harsány, simulós, és mégis van benne valami, ami feldobja. Abszolút pozitív kisugárzású illat. Szinte kinyílik tőle a lélek. Nekem egy idő után kicsit The One Edp. ugrott be, aztán mézes negró. Ebben a mostani időjárásban ideális. Nem tudom képzelni egy nyári napon vagy egy melegebb tavaszi napon. A tartósságára nem lehet panaszom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 16.

GHettie

2019. április 3.

Először a család szeretett bele, utána én is: annyi dicséretet kaptam, hogy belépett az állandók közé. Megnyugtat, komfortos vanilla, de nem a megszokott, egyszerű módon. Rafinált és gyönyörű, nem is értem, miért nem ismertebb!! Nagy kedvencem lett, ez az az illat, ami sosem zavar, mindig jó viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

pacsirta17

2018. december 7.

Nagyon finom:))) Számomra tiszta Joop! Le bain,csak az egy kicsit mélyebb,picit testesebb illat...de nagy a hasonlóság.
A szillázsát tekintve, rajtam viszonylag hamar bőr közeli lesz,de tartós.
Megy az 5-ös! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

A szillázsát tekintve, rajtam viszonylag hamar bőr közeli lesz,de tartós.
Megy az 5-ös! 😊

wildrose

2018. december 2.

Fűszeres, gyömbéres-borsos nyitás után virágos-vaníliás leszáradás következik némi füstösséggel, ami karcossá teszi, de nem túlzóan, sőt, kifejezetten jót tesz a vaníliának. Nem egy csajos illat, nekem inkább egy magabiztos és erőteljes nő képe villan be róla. Elég intenzív és tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 2.

Vinike

2018. augusztus 20.

Szintén vakvásárlás eredménye. :D 100ml-es teszter formájában került hozzám, sajnos kupak nélkül. :( Ezúton is keresem, ha esetleg valakinek már nincs szüksége rá. :)) Az üveg fegyvernek minősül, hihetetlenül nehéz. :DD
Az illat maga abszolút telitalálat. Kifújáskor az aromás, kicsit fanyar mandarin-gyömbér kombó frissít, itt szinte még nyoma sincs a vaníliának. Aztán szépen lassan kibontja bársonyos szirmait a damaszkuszi rózsa, de olyan finoman, lágyan hogy még én is imádom, pedig nem vagyok túl jóban a rózsával.
Ezután kezd erősödni a madagaszkári vanília, füstösen, krémesen, édesen. Nem lesz cukrosan édes, végig megmarad a fás mélysége.
Nagyon szépen tart, még ebben a hőségben is, alig várom , hogy hűvösebb időben is megmutassa magát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Vaslady

2018. július 24.

Amint látom itt a véleményeket,megosztó illat.
Kiárusitás volt a parfümériában,és a 30ml-s változat 49 euróról volt leszállitva 20-ra.
Jött is velem haza.
Eddig nem ismertem,és nem is teszteltem.
Pedig még csak tetsztcsikon próbáltam.
Igen,vaniliás téli illat,vagy még őszre is nagyon jó választás.
De,valami van a vanilián túl,ami a fantáziámat megmozgatta és a vásárlását szorgalmazta.
Az tetszik benne de nagyon,hogy a gyömbértől és rózsaborstól,a vanilia pikáns jegyet vesz magára,és az unalmas vaniliából egy érdekes,és fűszeres illattá változik át.
Tetszik ez a bizonyos fűszeresség,és állandóan arra sarkal,hogy a kézfejem,ahol az illat van,szagolgassam.
Szóval orrom a kezemen,ami negativum,hogy ebben a nagy melegben,nem túl jó ötlet a tesztelés,biztos vagyok benne hogy a hidegben majd még szebben fog muzsikálni.
Fás jegyek is kivehetőek,a heliotróp de rajtam a fűszeres vanilia a meghatározó.
Érdekes,hogy mennyire megtaláltam magam ebben az illatban,pedig a barátnőm,finnyásan húzta el az orrát,amikor megillatolta.
El kell ismerni és fogadni,hogy mások vagyunk emberek, és kinek milyen különböző illat tetszik,de a kedvem nem szegte vele,az biztos :-D.
Nagyon örülök neki,és ha be fog válni,akkor nagyobb kiszerelést is be fogok szerválni.
Nekem az üvege is tetszik,az idétlen nagy gömbbel a tetején,és valahogy mégis jó fogni.
5 csillag és elégedett vagyok.:)
Nagyon fontos a bőrkémia,hogy ennyire jól viselkedik rajtam,kellemes meglepetés.
Csak jót és szépet tudok róla irni,de sajnos még egy jó bő hónapig számúzöm a fiók mélyére,és majd az őszi időben fogom elővenni.
....Végülis a legfontosabb,hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben,nem?
És nekem Ő ezt garantálja :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Amint látom itt a véleményeket,megosztó illat.
Jött is velem haza.
Eddig nem ismertem,és nem is teszteltem.
Pedig még csak tetsztcsikon próbáltam.
Igen,vaniliás téli illat,vagy még őszre is nagyon jó választás.
5 csillag és elégedett vagyok.:)
....Végülis a legfontosabb,hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben,nem?
És nekem Ő ezt garantálja :).