Ducray

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2013. április 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Seborrheás dermatitis-es fejbőr kezelésére, ha a korpás tünetek kiújulnak és a fejbőr gyulladt, viszket.

• Erős gombaölő és szaruoldó hatású.
• Tisztítja a fejbőrt.
• Szabályozza a faggyúműködést.
• Csökkenti a viszketést és gyulladást.
• Meggátolja a Malassezia gomba terjedését.

Aktív összevetők: Ciclopiroxolamine (1,5%), Pyrithione Cinc (1%), Keluamid (1,5%)

Bpevike

2018. november 2.

Nekem a patikus javasolta, mivel nagyon viszketett a fejbőröm, foltokban korpaszerűen hámlott a bőröm, néha egész vérzésig vakartam. Három hét használatig szuper volt, sokkal Később kezdett el viszketni a fejbőröm, de sajnos utána visszatért a probléma. Most próbálkozom a Vichyvel. ( valószínű fel fogok keresni egy bőrgyógyászt)
Az illata semleges, keveset kell belőle használni, mert jól habzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Az illata semleges, keveset kell belőle használni, mert jól habzik.

ttami95

2017. január 21.

Szeborreára írták fel nekem, igazából nálam semmit nem csinált, se jót, se rosszat. Emiatt teljes pénzkidobás volt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

bettina28

2016. december 17.

Sélegéles verziója jobban bejött! Egyébként nem rossz ez sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Sélegéles verziója jobban bejött! Egyébként nem rossz ez sem!

zsszucs

2015. június 5.

Ha letezik csodaszer, ez az!!! Minimum csillagos otos. Miutan mindent kiprobaltam es hasznaltam (elocom a hajas fejboron, closonasol az arcra...hogy csak a legagresszivebbeket emlitsem) es semmi nem segitett igazan, a gyogyszereszem ajanlotta ezt a sampont.
Tokeletes!! Nincs kellemetlen hamlo fejbor...viszketes..nem huzodik le az arcborre a porkosodes..mert nincs!!
Egy lepest sem teszek enelkul sehova, igaz most mar csak fenntarto szinten hasznalom.
Meg egy fontos...sokszor hittem, hogy megtalalatam a megoldast seborrheas problemaimra, de egy ido utan mindenre immunis lettem. Ezt tobb, mint egy eve hasznalom, a hatas tokeletes maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 5.

Nicu

2013. április 24.

Ez a változat érzékeny fejbőrre javasolt, de az összetevők szerintem elég agresszívak. Nem tisztított, még jobban viszkettem, pár használat után abbahagytam, főleg, hogy vérzett tőle a fejbőröm, pedig nem vakartam. Ennyi pénzért lehetne hatásosabb és kíméletesebb. 5000 Ft volt kb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Hidratálók: Acetamide MEA

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikusan előállított tiszta, folyékony vegyület. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, habképző, haj- és bőrkondícionáló, viszkozitást szabályzó és nedvességmegkötő hatású összetevő, valamint segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is. Az összetevővel leggyakrabban habfürdőkben, hajbalzsamokban és samponokban találkozhatunk

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)